Page 4 of 7

Re: Relevely

Posted: 10:27 28. Oct 2018
by kokosak
Pri nejlepsi vuli nedovedu rict s jistotou, jestli se mi aspon jeden z nedele/utery zadari

Re: Relevely

Posted: 10:28 28. Oct 2018
by Rejty
Tak sem případně napište :)

Re: Relevely

Posted: 15:19 28. Oct 2018
by Rejty
Jsem tu, někdo tedy relevel?

Re: Relevely

Posted: 18:25 29. Oct 2018
by Barbar321
Nebudeš tu náhodou dnes? Od teď cca do max.22

Re: Relevely

Posted: 18:30 29. Oct 2018
by Rejty
Odhadem kolem osmé.

Re: Relevely

Posted: 18:35 29. Oct 2018
by Barbar321
super, díky. Budu tu

Re: Relevely

Posted: 22:32 29. Oct 2018
by NesQe
Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl

Re: Relevely

Posted: 22:46 29. Oct 2018
by Rejty
Možno v úterý, odhadem kolem páté, šesté.

Re: Relevely

Posted: 19:04 30. Oct 2018
by Rejty
NesQe wrote:Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl
Nemůžeme to přesunout? Zítra by měla být lepší hůlka na craft, teď to musím klikat po 500 xp, to je na zbláznění.

Re: Relevely

Posted: 19:06 30. Oct 2018
by NesQe
Rejty wrote:
NesQe wrote:Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl
Nemůžeme to přesunout? Zítra by měla být lepší hůlka na craft, teď to musím klikat po 500 xp, to je na zbláznění.
No ta by bodla kor s Maru mám na max all řemesla :D můžem, ale mohli by jsme třeba udělat postavu bez řemesel klidně... pořád potřebuju udělat 4 postavy :D

Re: Relevely

Posted: 19:13 30. Oct 2018
by Fryn
Ja bych teda jen poprosil o propuštění z lokace mistrů :).

Re: Relevely

Posted: 21:19 04. Nov 2018
by Jachym
No zkusil bych jeden relevel jedne své postavy , asi si musím udělat hned ted postavu , že a pak s ní vlezt do hry že? Jdu na to . Mám novou postavu ve hře , kdy tam najdu Rejtyho ? V pondělí jsem tu od 20:00 do 22:00 hod V uterý od 19:00 hod do 22:00 hod. Ve středu tu nejsem. čtvrtek 19:00 až 21:00 pátek 19:00 - 22:00.

Re: Relevely

Posted: 07:38 05. Nov 2018
by Rejty
Ano, s postavou je třeba projít do světa (až do Karathy). Jinak dneska bych mohl na relevely. Ještě někdo další?

Re: Relevely

Posted: 21:04 05. Nov 2018
by Jachym
Jsem ve hře. Zkusím dvě postavy releevelovat. Uvidime jak to pujde.

Re: Relevely

Posted: 07:46 06. Nov 2018
by Rejty
Někdo dnes na relevel? Další termín jinak až příští týden :wink: