Page 4 of 7
Re: Relevely
Posted: 10:27 28. Oct 2018
by kokosak
Pri nejlepsi vuli nedovedu rict s jistotou, jestli se mi aspon jeden z nedele/utery zadari
Re: Relevely
Posted: 10:28 28. Oct 2018
by Rejty
Tak sem případně napište

Re: Relevely
Posted: 15:19 28. Oct 2018
by Rejty
Jsem tu, někdo tedy relevel?
Re: Relevely
Posted: 18:25 29. Oct 2018
by Barbar321
Nebudeš tu náhodou dnes? Od teď cca do max.22
Re: Relevely
Posted: 18:30 29. Oct 2018
by Rejty
Odhadem kolem osmé.
Re: Relevely
Posted: 18:35 29. Oct 2018
by Barbar321
super, díky. Budu tu
Re: Relevely
Posted: 22:32 29. Oct 2018
by NesQe
Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl
Re: Relevely
Posted: 22:46 29. Oct 2018
by Rejty
Možno v úterý, odhadem kolem páté, šesté.
Re: Relevely
Posted: 19:04 30. Oct 2018
by Rejty
NesQe wrote:Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl
Nemůžeme to přesunout? Zítra by měla být lepší hůlka na craft, teď to musím klikat po 500 xp, to je na zbláznění.
Re: Relevely
Posted: 19:06 30. Oct 2018
by NesQe
Rejty wrote:NesQe wrote:Poprosim zhruba hodinu na mozny nejblizsi rlvl
Nemůžeme to přesunout? Zítra by měla být lepší hůlka na craft, teď to musím klikat po 500 xp, to je na zbláznění.
No ta by bodla kor s Maru mám na max all řemesla

můžem, ale mohli by jsme třeba udělat postavu bez řemesel klidně... pořád potřebuju udělat 4 postavy

Re: Relevely
Posted: 19:13 30. Oct 2018
by Fryn
Ja bych teda jen poprosil o propuštění z lokace mistrů

.
Re: Relevely
Posted: 21:19 04. Nov 2018
by Jachym
No zkusil bych jeden relevel jedne své postavy , asi si musím udělat hned ted postavu , že a pak s ní vlezt do hry že? Jdu na to . Mám novou postavu ve hře , kdy tam najdu Rejtyho ? V pondělí jsem tu od 20:00 do 22:00 hod V uterý od 19:00 hod do 22:00 hod. Ve středu tu nejsem. čtvrtek 19:00 až 21:00 pátek 19:00 - 22:00.
Re: Relevely
Posted: 07:38 05. Nov 2018
by Rejty
Ano, s postavou je třeba projít do světa (až do Karathy). Jinak dneska bych mohl na relevely. Ještě někdo další?
Re: Relevely
Posted: 21:04 05. Nov 2018
by Jachym
Jsem ve hře. Zkusím dvě postavy releevelovat. Uvidime jak to pujde.
Re: Relevely
Posted: 07:46 06. Nov 2018
by Rejty
Někdo dnes na relevel? Další termín jinak až příští týden
