Page 4 of 5
Re: takže až na aprila ???
Posted: 16:47 26. Jan 2008
by OneHeart
Daanri wrote:brzo
tohle slovíčko sem nějak přestal mít rád

Re: takže až na aprila ???
Posted: 16:58 26. Jan 2008
by Krata
jako slovo brzo beru do 20:00 dneska

Re: takže až na aprila ???
Posted: 17:24 26. Jan 2008
by Aznar
Daanri wrote:brzo
brzo doufam znamena nejdriv v utery vecer, to snad budu mit za sebou posledni zkousku

Re: takže až na aprila ???
Posted: 17:28 26. Jan 2008
by Krata
*Bere do rukou pochoden*
Re: takže až na aprila ???
Posted: 18:53 26. Jan 2008
by Shifter
Teda s vama se jeden zasmeje, az mu tecou slzy. Tady jeden vypusti takovou kachnu a co je kolem toho hned za humbuk

Jak tady psal jeden z kolegu, radeji si skaknu na pivko, zahrat fotbalek a natahnout trochu dymu. Kdyz se to spusti aspon nebudu muset vozralyho duergara hrat jen na voko. No a kdyz se to nespusti, tak si to pak ani neuvedomim
edit: no a treba me v tom stavu polibi muza a napisu novej pribeh na duergara, kdyz je mi ted aasimarskej k nicemu
Re: takže až na aprila ???
Posted: 20:50 26. Jan 2008
by Pajule
asi vas zklamu kdyz vam reknu , ze jsem o tom vedela.Ale popravde receno je mi to zrejme uz taky asi jedno.Mam k tomu duvod , ale enchci nic slibovat bude se vratim nebo odejdu ....
Re: takže až na aprila ???
Posted: 20:54 26. Jan 2008
by Pajule
ohoho *ironicky*a este jedna kravina tkera mi napadla jako prvni v lese.1.dubna?To je april tak at jdou .... protoze jsem od nekoho slysela este driv nez jsem tuto cetla nebo lepe receno slysela od brachy ze se to zapne denska...ale nevim asi enchapu vysokoskolsky humor..
Re: takže až na aprila ???
Posted: 21:28 26. Jan 2008
by human_wreck
Řekl bych, že chlapi, co tady na tom bezplatně dřou, si můžou podobný vtípek čas od času beztrestně dovolit

Re: takže až na aprila ???
Posted: 21:36 26. Jan 2008
by Krata
Jo s tim souhlasim

Re: takže až na aprila ???
Posted: 21:44 26. Jan 2008
by maku
No já si velice vážím práce, kterou zde odvádí team Thalie ( a věřím, že tak to je u všech). Nicméně si nemyslím, že je podobný vtípek na místě.
Myslím, že všichni máme ještě v živé paměti osud Mintaky a takováto zprávy může hodně lidí opravdu vyděsit, znechutit, naštvat. Můj osobní postoj se nezměnil ale myslím si, že touto zprávou jsme o pár hráčů přišli. Původní WIPE byl odložen z dlouho neznámých důvodů a potom přišel ještě tento vtípek.
Dokud budou mít hráči NWN v ČR a SR v živé paměti Mintaku tak takový vtípek považuji za zcela nevhodný.
Proti vtípkům nic nemám - ale tady vtípek trefil dost čerstvé místo v paměti každého hráče NWN z ČR a SR.
Re: takže až na aprila ???
Posted: 21:49 26. Jan 2008
by Krata
Tady záleží na povaze člověka.. někdo se tomu zasměje, někoho to naštve a tak. Možná to byl trochu silnej žert ale nebral bych to tak vážně.
Re: takže až na aprila ???
Posted: 22:08 26. Jan 2008
by Shifter
No zas tolik takovejhlech serveru nemame, aby slii nekam jinam a kvuli tomuhle odejit *tuka si na celo*
Staci si tu zpravu precist s chladnou hlavou
No poklona autorovi

Re: takže až na aprila ???
Posted: 22:56 26. Jan 2008
by maku
Shifter wrote:No zas tolik takovejhlech serveru nemame, aby slii nekam jinam a kvuli tomuhle odejit *tuka si na celo*
Staci si tu zpravu precist s chladnou hlavou
No poklona autorovi

No myslím si, že po Mintace a odložení WIPU na Thalii - navíc z dlouho neznámých důvodů jen málo lidí četlo tu zprávu s chladnou hlavou. Ale je to jen můj pocit. Třeba špatný. Budu rád, pokud se pletu.
Re: takže až na aprila ???
Posted: 09:27 27. Jan 2008
by Jonny
Myslim, ze 1.dubna by bejvalo bylo akorat, aspon bysme bejvali stihli dodelat vsechny ty realie...

Skoda no...

Re: takže až na aprila ???
Posted: 09:54 27. Jan 2008
by liuk
Když se to psalo, vědělo se, že spuštění proběhne ještě ten den. Déle bychom vás netrápili. Máme hráče rádi a teď jsme si dopřáli jen trochu ostřejší druh humoru.
Já se pod to klidně podepíšu jako jeden ze "spoluorganizátorů".
Doufám, že se s vámi všemi už zítra (sakra vlastně dnes) potkám ve hře a s těmi co nehrají za tmavé tváře alespoň v playrlistu.
