Page 4 of 9

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 13:09 01. Feb 2008
by LDamian
Marvin wrote:Nevim zda je to chyba, ale mne osobne prijde divny ze Azsharuv knez v Shardonskem hajku prodava mrtva tela,hlavy na bodle na kulu, soupravy lebek a napoje zbusobujici zraneni, moc jako druidsky zbozi mi to neprijde :roll:
Souhlas, uz jsem o tom take psal. Ale zase na druhou stranu to krasne bori ten stereotyp hodneho druida. A kdyz se tak podivate na jeho zboji, kouknete se mu do tech velkych, moudrych oci a potom se rozhlednete po nevinne se tvaricich druidech s ctnostnymi plnovousy a jejich zviratkach ohlodavajicich nejake kosti.... to si clovek rozmysli delat v lese bordel. :) :) :)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 17:55 02. Feb 2008
by Sorrow
Ivory, hostinec - neni stolek u hostinskeho i kdyz ma v rozhovoru o nem zminku.
Neslo by prodavat maso i v hospodach?
A nesla by snizit vaha masa?5,5 se mi zda dost hodne,

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 23:54 03. Feb 2008
by Seth-Plzen
Karatha, kněz v Thalovo krámku.
Nevím jestli je to chyba. Kněz prodává lektvary tak, jak vypadali před wipem. Potom má taky hezké kněžské roucho jenom za jednu zlatku. Pokud by mělo stát vic, tak mi ho seberte z inventáře, protože jsem ho koupil.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 12:17 07. Feb 2008
by photter
lektvarář v podtemnu nemá lektvar na dex (všechny ostatní jo)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 12:39 07. Feb 2008
by igor
photter wrote:lektvarář v podtemnu nemá lektvar na dex (všechny ostatní jo)
ještě si vybírej (citace Krkovičky z Konstantinek) :lol:

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 13:20 10. Feb 2008
by Aznar
ceny tak jak jsou v truhle vetsinou neodpovidaji cene, kterou pak pozaduje obchodnik, kdyz chci platit...
s nizsi cenou sem se zatim nesetkal, vetsinou chce vic, nekdy i v radu stovek :?

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 13:47 10. Feb 2008
by Phantorris
Hehe, po mě chtěl skoro o kilo míň :mrgreen:

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 13:49 10. Feb 2008
by photter
slyšeli ste doufám někdy o skillu appraise (odhad ceny) ?

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 22:52 10. Feb 2008
by Sorrow
Jsi blazen, to na rubani potvor nepotrebujes :D

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 23:01 10. Feb 2008
by kucik
Zaporny appraise vam mohlo padnou tak leda v pripade, ze mate zapornou Inteligenci a smulu na kostky. Jinak se mi tomu fakt nechce verit.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 00:53 11. Feb 2008
by Arto
Mám vysokou inteligenci a i v dovednosti pár bodů a padá mi pořád záporně...

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 02:17 11. Feb 2008
by kucik
...rec je o nestandartnich obchodech z beden.

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 10:28 11. Feb 2008
by Teesha
no Kucíku..můžu potvrdit...myslím, že Cress není zrovna hloupá :D, ale taky jsem z bedny platil víc, než kolik byla cena..respektive..v bedne byla cene řekněme 150 přišel jsem se zeptat kolik by to stálo, řekl, 120 tak jsem to vzal a sebralo mi to 150! ale chápu to...asi mě chtěl nalákat, aby se před ním svlíkla (a kdo by to taky nechtěl, že)...a když si ty šaty vzala, tak to pěkně osolil..vždyt..Nechci slevu zadarmo :)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 10:33 11. Feb 2008
by Lord_Berserk
Nalakat te nechtel spis voskubat... ja se pred nim taky svlikal a zaplatil sem vic :D :D (mozna prave proto)

Re: OBCHODNÍCI

Posted: 10:38 11. Feb 2008
by Teesha
Lord_Berserk wrote:Nalakat te nechtel spis voskubat... ja se pred nim taky svlikal a zaplatil sem vic :D :D (mozna prave proto)
určitě právě proto :mrgreen: