Page 4 of 9
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:09 01. Feb 2008
by LDamian
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 17:55 02. Feb 2008
by Sorrow
Ivory, hostinec - neni stolek u hostinskeho i kdyz ma v rozhovoru o nem zminku.
Neslo by prodavat maso i v hospodach?
A nesla by snizit vaha masa?5,5 se mi zda dost hodne,
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 23:54 03. Feb 2008
by Seth-Plzen
Karatha, kněz v Thalovo krámku.
Nevím jestli je to chyba. Kněz prodává lektvary tak, jak vypadali před wipem. Potom má taky hezké kněžské roucho jenom za jednu zlatku. Pokud by mělo stát vic, tak mi ho seberte z inventáře, protože jsem ho koupil.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 12:17 07. Feb 2008
by photter
lektvarář v podtemnu nemá lektvar na dex (všechny ostatní jo)
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 12:39 07. Feb 2008
by igor
photter wrote:lektvarář v podtemnu nemá lektvar na dex (všechny ostatní jo)
ještě si vybírej (citace Krkovičky z Konstantinek)

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:20 10. Feb 2008
by Aznar
ceny tak jak jsou v truhle vetsinou neodpovidaji cene, kterou pak pozaduje obchodnik, kdyz chci platit...
s nizsi cenou sem se zatim nesetkal, vetsinou chce vic, nekdy i v radu stovek

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:47 10. Feb 2008
by Phantorris
Hehe, po mě chtěl skoro o kilo míň

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:49 10. Feb 2008
by photter
slyšeli ste doufám někdy o skillu appraise (odhad ceny) ?
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 22:52 10. Feb 2008
by Sorrow
Jsi blazen, to na rubani potvor nepotrebujes

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 23:01 10. Feb 2008
by kucik
Zaporny appraise vam mohlo padnou tak leda v pripade, ze mate zapornou Inteligenci a smulu na kostky. Jinak se mi tomu fakt nechce verit.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 00:53 11. Feb 2008
by Arto
Mám vysokou inteligenci a i v dovednosti pár bodů a padá mi pořád záporně...
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 02:17 11. Feb 2008
by kucik
...rec je o nestandartnich obchodech z beden.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 10:28 11. Feb 2008
by Teesha
no Kucíku..můžu potvrdit...myslím, že Cress není zrovna hloupá

, ale taky jsem z bedny platil víc, než kolik byla cena..respektive..v bedne byla cene řekněme 150 přišel jsem se zeptat kolik by to stálo, řekl, 120 tak jsem to vzal a sebralo mi to 150! ale chápu to...asi mě chtěl nalákat, aby se před ním svlíkla (a kdo by to taky nechtěl, že)...a když si ty šaty vzala, tak to pěkně osolil..vždyt..Nechci slevu zadarmo

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 10:33 11. Feb 2008
by Lord_Berserk
Nalakat te nechtel spis voskubat... ja se pred nim taky svlikal a zaplatil sem vic

(mozna prave proto)
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 10:38 11. Feb 2008
by Teesha
Lord_Berserk wrote:Nalakat te nechtel spis voskubat... ja se pred nim taky svlikal a zaplatil sem vic

(mozna prave proto)
určitě právě proto
