Page 31 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:44 19. Jun 2009
by Lord_Berserk
MELVIKU ?!!!

Re: Vtípky
Posted: 15:26 19. Jun 2009
by Marvin
Re: Vtípky
Posted: 18:24 25. Jun 2009
by Tretas
Pokud jste neviděli film Rrrrr tak vám ho vřele doporučuji! Takhle jsem se nenasmál ani nepamatuju
EDIT: Určitě ho najdete někde online na internetu.
Re: Vtípky
Posted: 10:03 02. Jul 2009
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 12:30 02. Jul 2009
by G14

dementi

Re: Vtípky
Posted: 13:13 02. Jul 2009
by marii
Boze

Re: Vtípky
Posted: 15:26 02. Jul 2009
by Manas
Tomuhle se rika demence
By me zajimalo jestli ho fakt kuchnul nebo to byla soucast predstaveni......
Re: Vtípky
Posted: 15:29 02. Jul 2009
by kucik
Jestli se chlapcům podařilo nafilmovat šíp v hlavě, tak jsou to mistři iluzionisti. Mě to přišlo docela naplánovaný.
Re: Vtípky
Posted: 15:30 02. Jul 2009
by nomis_b
Manas wrote:
By me zajimalo jestli ho fakt kuchnul nebo to byla soucast predstaveni......
podle me by nikdo pri umirani nebyl laxnejsi, nez ten zasazeny. a mnozstiv krve "O" je jasnym voditkem... prece jen, hlava se prokrvuje nejvice z celeho tela (snad krome srdce

)
Re: Vtípky
Posted: 15:36 02. Jul 2009
by Manolla
Jasne, je to podivne, hlavne uz treba podle te kamery jak pri zasahu najizdi na porotu.
Kdo by to tak chladne vydrzel se nedivat na misto cinu a radeji najel na porotu.
Podle me kdyz zase prostrelis hlavu sipem a on nevypadne nebo neproleti,
tak tezko bude tect krev.
Re: Vtípky
Posted: 16:28 02. Jul 2009
by Žorž
Navíc, pokud už ten luk "zabiják" alespoň trochu natáhnul, pak má šíp obrovskou průraznost. Je nepravdpodobný, že by takhle rovně trčel z lebky (aniž bych to chtěl rozpitvávat

) a chlapík se pomalu sesunul. Mně se zdá, že naprosto vše bude nafilmované - včetně celý soutěže. To víte, pod heslem, že v Rusku je možný všechno, se mystifikuje jedna radost.

Samozřejmě pokud překvapivě celá událost byla pravdivá, tak se za spekulace o smrti sám před sebou stydím.
Re: Vtípky
Posted: 18:31 02. Jul 2009
by George
Tak já si nemyslím, že je jednoduchý nahrát šíp v hlavě

... v břichu klidně.. ale v hlavě? ... pak docela dobře sebou všihl na schody.
Krev bych nehledal, nemá kudy téct.. natož po takový chvilce.
No a nakonec kamera tam od toho je.. chudák kameraman si ještě ani nestihl uvědomit, co se doopravdy stalo... krom toho jestli někdo viděl scénku s týpkem, co si v anglickým talentu "propíchl" hlavu dýkou.. jen jako (hehe, chudák ženská z poroty už zabíhala vystrašená mezi diváky a Simon měl bobky), kameramani taky museli dál natáčet, kdyby dál nenatáčeli, pravděpodobně už bychom neviděli, že je to nahrané

Re: Vtípky
Posted: 19:56 02. Jul 2009
by jaara
Mě to dost dobře připadá opravdově, jsou to magoři!
Re: Vtípky
Posted: 20:13 02. Jul 2009
by Manas
mno vubec bych se nedivil kdyby bylo po nem protoze jak oni to rikaj...? Nas mnogo

Re: Vtípky
Posted: 20:44 02. Jul 2009
by Marvin
To si pleties ... "nas nedogonat!"
