Page 31 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 20:52 05. Apr 2010
by sandoftime
20:50
Re: Pady serveru
Posted: 15:07 06. Apr 2010
by de Aers
Ach jo

Před chvíli to chcíplo a... chm.
Re: Pady serveru
Posted: 10:02 10. Apr 2010
by -RoF-
Opět to ted padlo.
Opravdu by s těma pádama nešlo něco dělat? Ten modul nevydrží jet ani týden bez jedinného pádu. Nejvíc na to doplácí crafteři, páč když mají dozdělanou věc, kterou dělají hodně dlouho dobu, tak o to přijdou. Jestli by to nešlo nějka ošetřit.
Díky

Re: Pady serveru
Posted: 10:06 10. Apr 2010
by Cairon
Navrhuji aby hráči přestali 90% herního času trávit kraftěním

Pak nebudou krafteři ti nejvíce postižení. Ono když kouknete a z 30 hráčů je 25 v dílnách. Tak se pak není čemu divit , že to servr nebaví furt počítat.

Re: Pady serveru
Posted: 10:08 10. Apr 2010
by -RoF-
Cairon wrote:Navrhuji aby hráči přestali 90% herního času trávit kraftěním

Pak nebudou krafteři ti nejvíce postižení. Ono když kouknete a z 30 hráčů je 25 v dílnách. Tak se pak není čemu divit , že to servr nebaví furt počítat.

*tuká si na hlavu* Cairone, tohle je hodně debilní názor ti povím.
Re: Pady serveru
Posted: 10:09 10. Apr 2010
by de Aers
-RoF- wrote:Cairon wrote:Navrhuji aby hráči přestali 90% herního času trávit kraftěním

Pak nebudou krafteři ti nejvíce postižení. Ono když kouknete a z 30 hráčů je 25 v dílnách. Tak se pak není čemu divit , že to servr nebaví furt počítat.

*tuká si na hlavu* Cairone, tohle je hodně debilní názor ti povím.
*ťuká si na hlavu* Cairon si jen dělal srandu.
Re: Pady serveru
Posted: 10:38 10. Apr 2010
by Luelle
*přikyvuje* Cairon má pravdu
Re: Pady serveru
Posted: 10:40 10. Apr 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:Cairon wrote:Navrhuji aby hráči přestali 90% herního času trávit kraftěním

Pak nebudou krafteři ti nejvíce postižení. Ono když kouknete a z 30 hráčů je 25 v dílnách. Tak se pak není čemu divit , že to servr nebaví furt počítat.

*tuká si na hlavu* Cairone, tohle je hodně debilní názor ti povím.
Potrefená husa zakejhala.

Re: Pady serveru
Posted: 10:44 10. Apr 2010
by -RoF-
Asi takhle......už sem to psal i ve hře. Craft je nastavený tak, že se na něm musí strávit hodně času, proto to nutí lidi být víc v dílně.
Kdyby to tak nebylo, tak by si každý vyrobil nějakou věc hned a to by se vám taky nelíbilo.
Takže mlčte
A beztak nevím jestli jde nějak upravit ten craft, aby prostě hráč nepřišel o rozdělaný výrobek (mě zatím nic nezmizloa když ano, tak sem to nehlásil, kdyby někdo chtěl rýpat

)
Re: Pady serveru
Posted: 17:40 14. Apr 2010
by -RoF-
Hmm 4 dny a opět to padlo?
Škoda že se řeší jakou má kdo barvu vlasů a neřeší se pády modulu ...už mlčím, už mlčím.

Re: Pady serveru
Posted: 17:46 14. Apr 2010
by de Aers
Tak přispěj na jeho vylepšení ty chytrej.
Re: Pady serveru
Posted: 17:48 14. Apr 2010
by Sveneld
pád před chvílkou - ztrata rozpracovane stribrne kukri s jilmovou nasadou - uspesna reklamace vitana
dik Caironovi za uspesne vyrizenou reklamaci :p
Re: Pady serveru
Posted: 17:51 14. Apr 2010
by maliarda
mohla bych poprosit nějaké hodné DM o vrácení ztracených věcí ze stolku..?
Děkuji Caironovi za vyřízení

Re: Pady serveru
Posted: 19:37 14. Apr 2010
by Cairon
Tak teď jsem to byl opravdu já...velká omluva všem.
Re: Pady serveru
Posted: 22:03 14. Apr 2010
by sandoftime
de Aers wrote:Tak přispěj na jeho vylepšení ty chytrej.
opatrně s tím on má rofík pravdu v leččems

vzpomen si na demonu, tam to shazovali bugeři uspěšně několik let než jim někdo zatl tipec a bez iluzí, ono je to možné i tady
