Page 31 of 33
Re: Váš portret
Posted: 11:31 09. Jan 2013
by Molly23
Mě se tam líbí jak Vespa hypnotizuje ten dřevěný kotouček

Re: Váš portret
Posted: 11:36 09. Jan 2013
by Aulus
Re: Váš portret
Posted: 11:53 09. Jan 2013
by KaTo
Bohůmžel neumím tak dobře šermovat, ale zase narozdíl od Mrakoplaše

či Mrakomora bo jak si říkal, jsem mnohem hezčí!
A krom toho to nemohu být já bo ani JÁ (
i když jsem celkem plyšák a měkkoň) bych princi nedával (
tolikrát) šanci uniknout, oddělal bych ho (
už po prvním varování) jako smrdutého skunka, kterým byl! Byl bych mnohem pragmatičtější - když už evilák, tak rozhodně pragmatický - tohle jest můj vzor:

Re: Váš portret
Posted: 12:22 09. Jan 2013
by Braenn
Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Re: Váš portret
Posted: 12:32 09. Jan 2013
by Aulus
Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.

Re: Váš portret
Posted: 12:40 09. Jan 2013
by KaTo
Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Na rady, názory a potažmo samotnou existenci mimů

(
zdravím Aule 
) a hééreček

(
...

) mám tak akorát útulnou jámu se škorpiony.
Re: Váš portret
Posted: 12:47 09. Jan 2013
by Aulus
KaTo wrote:Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Na rady, názory a potažmo samotnou existenci mimů

(
zdravím Aule 
) a hééreček

(
...

) mám tak akorát útulnou jámu se škorpiony.

Re: Váš portret
Posted: 17:05 09. Jan 2013
by Pajule
Theogil I wrote:Pajule wrote:Hodil by se popisek jmen k tý fotce, pár těch xichtíků znám

a jinde nemam ani tucha

Teda Pajenko taková nahrávka na smeč ..... tak někdy dojeď a seznámíš se

.
Je všeobecně známé, že jsem plaché zvířátko O:) ovšem už sem říkala, že letos bych dojet měla. Uvidim jak budu mít tábory, zatim mam datum jen jednoho tábora, na kterej stejně asi nepojedu

Re: Váš portret
Posted: 18:53 09. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote: ovšem už sem říkala, že letos bych dojet měla.
Podobne Tebou psane texty jsem na tomto foru cetl jiz tolikrat, ze pravdepodobnost Tveho vyskytu kdekoli radim k podobne castym jevum jako vychod Slunce na zapade, popripade plejtvaka obrovskeho na snowboardu v rakouskych Alpach...

Re: Váš portret
Posted: 19:05 09. Jan 2013
by Pajule
Néni pravda, což za to můžu, že mam většinou ještě tábor, sou furt stejně hloupé termíny

Re: Váš portret
Posted: 19:21 09. Jan 2013
by Molly23
Já měl taky minulé léto tábor a sraz byl uprostřed něj... a stejně sem se na obrázek dostal

Re: Váš portret
Posted: 19:29 09. Jan 2013
by Pajule
Jono, ale neni tábor jako tábor

a já se třema psama, vozejkem a bez auta těžko dojedu jen tak

Re: Váš portret
Posted: 19:43 09. Jan 2013
by Molly23
Ty jezdíš na tábor se psama? A co máš za vozejk? Jako ... spřežení? To by jsi mohla dojet na spřežení! Manžel mé setsřenky takhle jezdí.
tady je web kdyby tě to zajímalo Pajky:
http://www.vitkolator.cz/
Re: Váš portret
Posted: 21:30 09. Jan 2013
by Pajule
Já na jiný než na výcvikáče nejezdím

ne mushing nedělam a ani to nemam v plánu do budoucna

Re: Váš portret
Posted: 12:53 10. Mar 2013
by KaTo
Pajule wrote:Já na jiný než na výcvikáče nejezdím...
Tak výcvikáč říkáš dneska questům s donáškou balíčku babičce? Aneb Pajule zachycená fotopastí před vstupem do Dorenského lesa.