Page 31 of 33

Re: Váš portret

Posted: 11:31 09. Jan 2013
by Molly23
Mě se tam líbí jak Vespa hypnotizuje ten dřevěný kotouček :D

Re: Váš portret

Posted: 11:36 09. Jan 2013
by Aulus
KaTo? :shock: :mrgreen:
Image

Re: Váš portret

Posted: 11:53 09. Jan 2013
by KaTo
Aulus wrote:KaTo? :shock: :mrgreen:
Image
Bohůmžel neumím tak dobře šermovat, ale zase narozdíl od Mrakoplaše :mrgreen: či Mrakomora bo jak si říkal, jsem mnohem hezčí!
A krom toho to nemohu být já bo ani JÁ (i když jsem celkem plyšák a měkkoň) bych princi nedával (tolikrát) šanci uniknout, oddělal bych ho (už po prvním varování) jako smrdutého skunka, kterým byl! Byl bych mnohem pragmatičtější - když už evilák, tak rozhodně pragmatický - tohle jest můj vzor:
Image

Re: Váš portret

Posted: 12:22 09. Jan 2013
by Braenn
Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.

Re: Váš portret

Posted: 12:32 09. Jan 2013
by Aulus
Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Image

Re: Váš portret

Posted: 12:40 09. Jan 2013
by KaTo
Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Na rady, názory a potažmo samotnou existenci mimů :mrgreen: (zdravím Aule :biggrin: ) a hééreček :twisted: (... :lol: :lol: :lol: ) mám tak akorát útulnou jámu se škorpiony.

Re: Váš portret

Posted: 12:47 09. Jan 2013
by Aulus
KaTo wrote:
Braenn wrote:Hm, kéž by ses od něj nechal inspirovat i ve svých příspěvcích a vyjadřování na foru.
Na rady, názory a potažmo samotnou existenci mimů :mrgreen: (zdravím Aule :biggrin: ) a hééreček :twisted: (... :lol: :lol: :lol: ) mám tak akorát útulnou jámu se škorpiony.
Image

Re: Váš portret

Posted: 17:05 09. Jan 2013
by Pajule
Theogil I wrote:
Pajule wrote:Hodil by se popisek jmen k tý fotce, pár těch xichtíků znám :) a jinde nemam ani tucha :D
Teda Pajenko taková nahrávka na smeč ..... tak někdy dojeď a seznámíš se :mrgreen: .
Je všeobecně známé, že jsem plaché zvířátko O:) ovšem už sem říkala, že letos bych dojet měla. Uvidim jak budu mít tábory, zatim mam datum jen jednoho tábora, na kterej stejně asi nepojedu :roll:

Re: Váš portret

Posted: 18:53 09. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote: ovšem už sem říkala, že letos bych dojet měla.
Podobne Tebou psane texty jsem na tomto foru cetl jiz tolikrat, ze pravdepodobnost Tveho vyskytu kdekoli radim k podobne castym jevum jako vychod Slunce na zapade, popripade plejtvaka obrovskeho na snowboardu v rakouskych Alpach... :D

Re: Váš portret

Posted: 19:05 09. Jan 2013
by Pajule
Néni pravda, což za to můžu, že mam většinou ještě tábor, sou furt stejně hloupé termíny :D

Re: Váš portret

Posted: 19:21 09. Jan 2013
by Molly23
Já měl taky minulé léto tábor a sraz byl uprostřed něj... a stejně sem se na obrázek dostal :P

Re: Váš portret

Posted: 19:29 09. Jan 2013
by Pajule
Jono, ale neni tábor jako tábor :D a já se třema psama, vozejkem a bez auta těžko dojedu jen tak ;)

Re: Váš portret

Posted: 19:43 09. Jan 2013
by Molly23
Ty jezdíš na tábor se psama? A co máš za vozejk? Jako ... spřežení? To by jsi mohla dojet na spřežení! Manžel mé setsřenky takhle jezdí.

tady je web kdyby tě to zajímalo Pajky: http://www.vitkolator.cz/

Re: Váš portret

Posted: 21:30 09. Jan 2013
by Pajule
Já na jiný než na výcvikáče nejezdím :wink: ne mushing nedělam a ani to nemam v plánu do budoucna :)

Re: Váš portret

Posted: 12:53 10. Mar 2013
by KaTo
Pajule wrote:Já na jiný než na výcvikáče nejezdím...
Tak výcvikáč říkáš dneska questům s donáškou balíčku babičce? Aneb Pajule zachycená fotopastí před vstupem do Dorenského lesa.
Karkule_Pajule_v_lese.jpg