Page 31 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:15 10. Apr 2012
by Prasokralik

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:19 11. Apr 2012
by Prasokralik
City of Violence Korejská akční pecka

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:12 19. Apr 2012
by Braenn
Podívala jsem se na ten film Muži, kteří nenávidí ženy a - Ano! Jeden z těch filmů, u kterých zapomínáte jíst brambůrky, protože pusa se zavře někdy pět minut po titulcích. Hezká atmosféra, žádné hluché místa, a ta Lisbeth, no to je drsné kvítko.

A Fryne, s tou hláškou o kočkách jsi mě od toho filmu málem odradil... a nebylo to tak hrozné. Prostě tam leží mrtvá, já se děsila kdo ví čeho...

P.S. Taktéž jsem zkoukla Žena v Černém.. Není to žádný zázrak, je to trochu kýčovité, na druhou stranu, neurazí. Jen bohužel scény těsně před finálem jsou takové umělé a nahňácané.
Shrnutí - chcete-li se trochu bát v ponuré atmosféře počátků 20. století v klasické duchařině, doporučuji si to pustit někdy na noc!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:10 19. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Braenn wrote:...Muži, kteří nenávidí ženy...
Musim rict, na to jakou jsem na tento film slysel chvalu, mne dost zklamal. Herecke vykony zadny zazrak, zapletka prilis pruhledna a neoriginalni, ale koukat se na to da. Hackerske scenky potetovane drsnacky pusobi nekdy az komicky.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:33 24. Apr 2012
by Fryn
Třetí díl nové série Game of Thrones a (spoiler) další sympatická postava mrtvá :( , toho velitele co vedl posily pro Noční hlídku mi bude líto.
Braenn wrote:Podívala jsem se na ten film Muži, kteří nenávidí ženy a - Ano! Jeden z těch filmů, u kterých zapomínáte jíst brambůrky, protože pusa se zavře někdy pět minut po titulcích. Hezká atmosféra, žádné hluché místa, a ta Lisbeth, no to je drsné kvítko.

A Fryne, s tou hláškou o kočkách jsi mě od toho filmu málem odradil... a nebylo to tak hrozné. Prostě tam leží mrtvá, já se děsila kdo ví čeho...
Njn, trochu jsem to nadsadil :) , bral jsem to podle jiné milovnice koček.

EDIT: Btw. neleží tam "jen tak", ne v každém filmu hodí takový záběr.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:00 24. Apr 2012
by kucik
Fryn wrote:Třetí díl nové série Game of Thrones a (spoiler) další sympatická postava mrtvá :( , toho velitele co vedl posily pro Noční hlídku mi bude líto.
Nj, vždycky, když je tam nějakej sympaťák, tak ho zabijou. Schválně, jestli brzo zabijou toho černocha z Qurthu :D

BTW: Potvrdili natáčení 3. serie. Kolik těch serií fakt natočej? Opravdu deset? Bojim se, že přes léto nevydržim a fakt si to přečtu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:17 24. Apr 2012
by Prasokralik
Jestli hodlají natáčet každý rok jednu sérii, tak si většina z nás pustí poslední díl v důchodovém věku :D

A rval se statečně.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:26 24. Apr 2012
by wooh
Moc jsem nepochopil konec čtvrtého dílu :D jako, docela vtipny :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:03 24. Apr 2012
by Braenn
kucik wrote:BTW: Potvrdili natáčení 3. serie. Kolik těch serií fakt natočej? Opravdu deset? Bojim se, že přes léto nevydržim a fakt si to přečtu.
Bez obav, knihy vychází několikanásobně pomaleji, než série :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:10 24. Apr 2012
by marii
Tak bez knih by nebyl serial:)..Ja uz zacala krome sledovaní serialu i cist knihy...pekne-doporucuju :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:40 27. Apr 2012
by Molly23
Včera jsem měl příležitost shlédnout výborný film!
http://www.csfd.cz/film/4744-ghost-dog-cesta-samuraje/

Byt to zní jako obyčejný akčnák, jedná se o neobyčejný film! Dlouho jsem neviděl takto kvalitní snímek.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:54 27. Apr 2012
by Absinthorix
Molly23 wrote:Včera jsem měl příležitost shlédnout výborný film!
http://www.csfd.cz/film/4744-ghost-dog-cesta-samuraje/

Byt to zní jako obyčejný akčnák, jedná se o neobyčejný film! Dlouho jsem neviděl takto kvalitní snímek.
Jo, ten doporučuju vždy a všude 8) moc se mi líbí

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:08 27. Apr 2012
by Prasokralik
http://www.csfd.cz/film/228123-vlkodlak/

tenhle film se hodně povedl, má to nádhernou atmosféru, jen škoda slabšího závěru, jinak doporučím

i když elrond aka agent smith(hugo weaving) mě v roli inspektora scotlandyardu iritoval

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:30 27. Apr 2012
by Lord_Berserk
Prasokralik wrote:http://www.csfd.cz/film/228123-vlkodlak/

tenhle film se hodně povedl, má to nádhernou atmosféru, jen škoda slabšího závěru, jinak doporučím

i když elrond aka agent smith(hugo weaving) mě v roli inspektora scotlandyardu iritoval
Na tom sem byl v kine a bylo to fakt pekny :wink:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:41 27. Apr 2012
by Nalkanar
GoT
Image