Page 31 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:25 28. Apr 2011
by Hafen
Umaz kridla, obarvi na sedo, smaz ty remeny na ehm ehm korzetu (?) a mas Alaunavin :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:25 28. Apr 2011
by wsweetjane
Thuereg wrote:Tak neodeslal. prej to bylo moc velký...
Snad někoho nepohoršim, i když tady? :D

Šmankote babičko! Kam sem to vlezla!? :shock: :oops:
Ale pravda je že opět můžu tiše závidět talent kreslit....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:26 28. Apr 2011
by Naldrard
Hodně povedené... Dotáhněte tu dvojici do podtemna, doupě rozkoše čeká na nové zaměstnance.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:26 28. Apr 2011
by Pajule
náhodou je to pěkný, líbí se mi to víc jak samotná aria, tohle mi příjde lepšejší(technicky?)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:30 29. Apr 2011
by -RoF-
Naldrard wrote: Spokojenost? :)
Kdo to kreslil? Vypadá to pěkně.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:21 05. May 2011
by Thuereg
Tak sem se trochu nudil ve škole. Neni to nic moc, ale tak bylo to kreslený spěšně.

Tohle je drowka co dostala novej bič.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:22 05. May 2011
by Thuereg
A tohle je zase z cesty vlakem do Pardubek a zpět, táákže z víkendu.

To je drowka co vyzkoušela svuj novej bič :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:34 05. May 2011
by de Aers
Chele a to zvládáš takhle kreslit jentak, že se ti prostě chce někam cestou ? Hustý.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:36 05. May 2011
by Terbee
Taky sem na střední o hodinách jen tak kreslila...bohužel už mám jen pár těchle obrázků...ale byly jich spousty...hlavně ze dnů, kdy jsme měli chemii :lol:

edit: jinak pěkně Theuregu :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:44 05. May 2011
by Thuereg
de Aers wrote:Chele a to zvládáš takhle kreslit jentak, že se ti prostě chce někam cestou ? Hustý.
Kreslit mě vcelku baví a možná se i chlubit :D každopádně dřív bych tohle nikdy nedal a i teď je v těch kresbách strašná halda chyb počínaje perspektivou těl končeje tou anime hlavičkou, protože nejsem pořádně schopen nakreslit reálnou. Snažim se to nějak napravit a když si nad něco sednu na dlouho tak to občas aj svedu, ale to už mě zas tak nebaví. jen mám strach, že na to abych dokončil školu se to budu muset naučit :mrgreen:

edit: Jinak dle mého soudu by tohle zakrátko zvlád nakreslit snad každej. Já nejsem žádnej talent od přírody. To sou léta cviku.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:47 05. May 2011
by de Aers
Prd chlubení, prostě postuj další co máš, je to paráda. Já sem třeba rád, když nakreslim domeček jednim tahem :D A ty teda studuješ uměleckou nebo tak něco ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:48 05. May 2011
by Thuereg
de Aers wrote:Prd chlubení, prostě postuj další co máš, je to paráda. Já sem třeba rád, když nakreslim domeček jednim tahem :D A ty teda studuješ uměleckou nebo tak něco ?
Elv povidala, že by taky ráda tak až se zas budu nudit ve škole tak se vyjímečně vrhnu na oblečenou postavu. :mrgreen:

Sem dokonce vystudovanej. přesnějc mám umělecky zamřenej učňák za sebou. Te´d sem se vrátil do školy a mrvim si maturitu. Uměleckou

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:57 06. May 2011
by Thuereg
Tak jsem slíbil tu Elverin a dnes byla ve škole větší nuda než jsem čekal tak vzniklo tohle.
Má moc krátký nohy. Elverin má jistě hezčí a delší takže za to se omluvuju.

Edit: Jak na to koukám. keby se mi líp povedlo zachytit předklonění těla tak by to možná ani tak nevypadalo. Ale jo jsou moc krátký:(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:50 06. May 2011
by Prasokralik
připomíná mi trpošku theu :) je to hezký, sám bych to líp nesved ale zapracuj na proporcích, přeci jen když máš talent tak ho prohlubuj ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:59 06. May 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:připomíná mi trpošku theu :) je to hezký, sám bych to líp nesved ale zapracuj na proporcích, přeci jen když máš talent tak ho prohlubuj ;)
Šak sem řikal že by potřebovala delší nohy. Vono by to udělalo hodně, ale vono to vylezlo až když to bylo barevně a ta pastelka prostě gumovat nejde:D

Ale zkusim to