Page 31 of 67
Re: League of Legends
Posted: 11:41 20. Dec 2012
by -RoF-
Zábavnost je hlavně v tom, že hraješ s ostatníma hráčema a o to víc když je to přes skype nebo TS.
Jinak vesměs ty hrdinové jsou zajimaví újetáci.

Re: League of Legends
Posted: 11:50 20. Dec 2012
by zachy
J.F.Payne wrote:Tak jsem si to dneska zahrál, a musím říct, že nechápu, co na tom máte (proti gustu ale žádnej dišputát!).
Každopádně myslím, že by se to líbilo Shamanovi, je to přesně to, co hledá

).
Doporučuji ti zkusit různé mutace této hry jako úplně první DotA nebo Heroes of Newerth.
Každému se zalíbí nějaká jiná.
Někdo hraje pouze League of Legends, někdo jen Heroes of Newerth a někdo zase Dota2
Re: League of Legends
Posted: 12:20 20. Dec 2012
by Absinthorix
J.F.Payne wrote:Tak jsem si to dneska zahrál, a musím říct, že nechápu, co na tom máte (proti gustu ale žádnej dišputát!).
Každopádně myslím, že by se to líbilo Shamanovi, je to přesně to, co hledá

).
*Nasadí epic googles of Master Yi*

Nějaké další otázky?
Re: League of Legends
Posted: 13:18 20. Dec 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:J.F.Payne wrote:Tak jsem si to dneska zahrál, a musím říct, že nechápu, co na tom máte (proti gustu ale žádnej dišputát!).
Každopádně myslím, že by se to líbilo Shamanovi, je to přesně to, co hledá

).
*Nasadí epic googles of Master Yi*

Nějaké další otázky?
+1
Re: League of Legends
Posted: 13:30 20. Dec 2012
by efu_redo
Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Re: League of Legends
Posted: 14:15 20. Dec 2012
by Nalkanar
Jon: A taky pomáhá, když to tým umí a nemusíš se nervit nad skórem. Jako třeba Mundo se 17ti heby apod.
Re: League of Legends
Posted: 15:52 20. Dec 2012
by efu_redo
efu_redo wrote:Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Snad se nebojíte výklepu
Najde tu náš team nějaké schopné protihráče? Nebo jste jen banda posránků?
Re: League of Legends
Posted: 15:55 20. Dec 2012
by Nalkanar
Feeder Mundo promluvil

Re: League of Legends
Posted: 16:01 20. Dec 2012
by Prasokralik
efu_redo wrote:efu_redo wrote:Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Snad se nebojíte výklepu
Najde tu náš team nějaké schopné protihráče? Nebo jste jen banda posránků?
Provokuješ? Dost laciné. 1v1 mid?
Re: League of Legends
Posted: 16:09 20. Dec 2012
by efu_redo
Prasokralik wrote:efu_redo wrote:efu_redo wrote:Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Snad se nebojíte výklepu
Najde tu náš team nějaké schopné protihráče? Nebo jste jen banda posránků?
Provokuješ? Dost laciné. 1v1 mid?
Jo, uhodl jsi, provokuju. Jsi docela bystrý chlapec. Nabídku jsem už dal, 5v5
Re: League of Legends
Posted: 16:10 20. Dec 2012
by Prasokralik
1v1 se bojíš posránku?
Re: League of Legends
Posted: 16:12 20. Dec 2012
by efu_redo
Prasokralik wrote:1v1 se bojíš posránku?
Jo, bojím.
Takže nedáte dohromady 5v5?
Re: League of Legends
Posted: 16:17 20. Dec 2012
by Nalkanar
Někdo se učí, někomu nejede komp a tak... už bys mohl pochopit, Petříčku, že svět se kvůli tobě neposere a na hlavu nepostaví a prostě během hodiny se kvůli tvé libovůli lidé nesejdou, aby zabavili tvou znuděnou prdel

Re: League of Legends
Posted: 16:18 20. Dec 2012
by KaTo
*jukne do tématu* ...koukám, že to vypadá, že Efíkovi zase došel doma matroš

!

Re: League of Legends
Posted: 16:23 20. Dec 2012
by efu_redo
Nalkanar wrote:Někdo se učí, někomu nejede komp a tak... už bys mohl pochopit, Petříčku, že svět se kvůli tobě neposere a na hlavu nepostaví a prostě během hodiny se kvůli tvé libovůli lidé nesejdou, aby zabavili tvou znuděnou prdel

Oh, otevřels mě oči, cením si toho.
A propo, nevím kde bereš tu hodinu, nedal jsem žádný časový interval, jen mě zajímalo, zda tu někdo nedá dohromady tým. Jde-li ti o to rýpnutí s posránky, pak co na to říci.
Svět se vskutku neposere, dokonce ani já, pro tvou informaci. Nevím, kdo ti ho dneska zas strčil do zadku, ale má prdel znuděná není. Sedí v zaměstnání. Pro tvou informaci. Mimochodem, neměl bys to s těmi análními sporty přehánět, podepisuje se to na tvém egu.