Page 31 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:53 18. Jun 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:Aule, Aule, unahluješ se. To, že se na fóru v IC části dovíš, že je případ uzavřen, přeci vůbec nemusí znamenat, že je uzavřen doopravdy. Inkvizice, stráž, domobrana, baron a další můžou mít tisíc důvodů, proč takovou zprávu rozšířit mezi lidi.
Ať už to je důvod "Za každý zločin musí být někdo potrestán. Pokud je to viník, tím lépe.", "Za každý zločin musí být někdo potrestán. Aspoň na naoko.", důvod skrýt, že je stráž s domobranou a gardou neschopná a bezradná, nebo důvod, aby podezřelí ztratili ostražitost...
Tvoje reakce mi přijde nepřiměřená.
Uvidíme, snad máš pravdu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:05 04. Jul 2012
by D_E_K_A
Když projdete přes Astarotha a ztratíte xp. Ale hned po lognutí do hry (samozřejmě naposledy před odlogem jsem si už prošel)
jsem se u smrtáka objevil se stínovými zraněními na zemi a hned poté se načítalo podsvětí. Mělo by tam být dle mého nastaveno něco jako uložená postavy, aby se tomuhle předešlo. Otázka zní, mám se vůbec pokoušet žádat o návrat xp?
EDIT1: Aj.. asi jsem byl tak zaujatý něčím jiným ještě, že jsem nedokončil větu lol, omlouvám se a ano je to tak jak psal Mollyšák.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:52 04. Jul 2012
by kucik
Nerozumim. Prvni veta je mi jasna. V druhe mi chybi podmet i prisudek a bez zavorky, ani s ni mi nedava smysl. Po lognuti do hry co?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:53 04. Jul 2012
by Molly23
hádám že prošel přes dábla, odlogl a při dalším logu ho to piclo zas k dáblovi. Prostě se neuložil.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:59 04. Jul 2012
by kucik
Jo tak. Myslel jsem, ze byl problem s xp. Ulozeni nekterych veci holt neni vzdy okamzite.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 01:13 05. Jul 2012
by G-ladiator
Problém s xp je, co jsem pochopil, šel přes ďábla dvakrát za jednu smrt.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:30 20. Jul 2012
by Absinthorix
Poněkud nedoladěné očarování (ve smyslu použitelnost/level/náročnost na použití/reálná využitelnost).
Celý tento pestrý výběr se tak prakticky redukuje pouze na elementy a zhouby. A to mi přijde dost škoda.
Přitom by pouze stačilo trochu změnit TO (to by mělo jít snadno) a případně "načarovatelnost" některých typů zbraní (to půjde nejspíš obtížně, vzhledem k tomu, že % jsou vázaná od "velikosti" - ale to by teoreticky zvýšené TO též pořešilo - zvláště kdyby se udělal strop, aby pak od určitých % se už nezvedalo, tak aby na 200% nevznikaly skutečně legendární kousky)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:50 24. Jul 2012
by Amber
Vadí mi "Novinky" na úvodní stránce thalijského webu, které jsou přes rok staré.
Jaký je jejich účel? Dát najevo, že se nic neděje? Nebo že je Thalie mrtvá?
Chápu, že je nikdo neaktualizuje, ale takovýhle signál říkající, že TH má takříkajíc nejlepší léta za sebou (ať už je situace jakákoli

), by bylo snad vhodné prostě smazat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:13 24. Jul 2012
by kucik
Spíš aktualizovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:40 24. Jul 2012
by Grin
kucik wrote:Spíš aktualizovat.
Ano, krásně by se tam vyjímala zpráva o vypálení Tartenu, i když někteří s tím nesouhlasí, a následných restrikcích vůči podtemnu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:05 24. Jul 2012
by Nalkanar
Nesouhlas je silné slovo. Přecijen Tarten je vypálený.
Ale ano - napsat o vypálení Tartenu, obnově, Salva Guardia, Dorielovo přeorientování, Svatou výpravu zmínit...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:50 26. Jul 2012
by Bahnak
hmmm, Dorielovo přeorientování...?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:31 28. Aug 2012
by Ragmon
Štve mě zvuk v Tábořišti kočovníků. A to už docela dost.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:08 29. Aug 2012
by Barbar321
Ragmon wrote:Štve mě zvuk v Tábořišti kočovníků. A to už docela dost.

...tak tam nechoď

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:51 29. Aug 2012
by Ragmon
Barbar321 wrote:Ragmon wrote:Štve mě zvuk v Tábořišti kočovníků. A to už docela dost.

...tak tam nechoď

Musím, já tam bydlím.