Page 31 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:51 26. Jul 2012
by Prasokralik
Jakej má smyls vařit Li do ampule?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:56 26. Jul 2012
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Stackne se jich víc :P

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:57 26. Jul 2012
by karolina
Flašky jsou lepší, ampule se blbě používaj a na nemrtváky mi házet nešly.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:59 26. Jul 2012
by Barbar321
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Dá se s nima léčit ostatní v boji z klídku a bezpečí. S lékárnou musím až k dotyčnému :P

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:07 26. Jul 2012
by zachy
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotka :) ) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší

Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:13 26. Jul 2012
by D_E_K_A
zachy wrote:
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotka :) ) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší

Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.
:surprised: se divím, že si pleteš pojmy a dojmy.., co se týče "časových jednotek". :)

Stejně je to blbost, aby prtvá ampule vážila víc, jak větší lektvar. Alchymie je celá divná a úplně bych ji smazal, je pro nooby akorát. :x

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:59 26. Jul 2012
by Caehan
Mně nikdy spoluhráče s ampulí léčit nešlo, vážně to jde?

Možná jsem to zkoušel jen na jejich přítelíčky, teď si nejsem jistý...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 17:41 26. Jul 2012
by Prasokralik
Nejde
D_E_K_A wrote:
zachy wrote:
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotka :) ) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší

Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.
:surprised: se divím, že si pleteš pojmy a dojmy.., co se týče "časových jednotek". :)

Stejně je to blbost, aby prtvá ampule vážila víc, jak větší lektvar. Alchymie je celá divná a úplně bych ji smazal, je pro nooby akorát. :x
Blázníš? Rušit alchymii? Monkové by si už nemohli sólovat.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:27 26. Jul 2012
by Koninho87
D_E_K_A wrote:
zachy wrote:
Prasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotka :) ) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší

Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.
:surprised: se divím, že si pleteš pojmy a dojmy.., co se týče "časových jednotek". :)

Stejně je to blbost, aby prtvá ampule vážila víc, jak větší lektvar. Alchymie je celá divná a úplně bych ji smazal, je pro nooby akorát. :x
Takže jsi vlastně taky noob když to používáš :D

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:30 26. Jul 2012
by D_E_K_A
Tak když ji používá každý noob. :P

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:01 27. Jul 2012
by Barbar321
Proč vlastně Thalie vyhazuje ze hry tak brzo? Ozve se křik "za 5 minut restart" a v zápětí jsem venku ze hry.

Normálně trnu hrůzou, až mi tímto zůstane na stole nějaký pěkný výrobek, na kterém zrovna pracuju :(

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:09 27. Jul 2012
by kucik
Protoze ten casovac neni jednoduche nastavit. Pocita se do toho i ca, kdy se sever loaduje.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:12 27. Jul 2012
by karolina
Barbar321 wrote:Proč vlastně Thalie vyhazuje ze hry tak brzo? Ozve se křik "za 5 minut restart" a v zápětí jsem venku ze hry.

Normálně trnu hrůzou, až mi tímto zůstane na stole nějaký pěkný výrobek, na kterém zrovna pracuju :(
To stihneš ještě vyndat, když tě to vyhodí s hlouškou, žes byl zaveden, tak se ještě dá přihlásit zpět a výrobek vytáhnou :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:04 28. Jul 2012
by Barbar321
karolina wrote:
Normálně trnu hrůzou, až mi tímto zůstane na stole nějaký pěkný výrobek, na kterém zrovna pracuju :(
To stihneš ještě vyndat, když tě to vyhodí s hlouškou, žes byl zaveden, tak se ještě dá přihlásit zpět a výrobek vytáhnou :)[/quote]

No neke :D . To je pro mě neocenitelná rada. Máš mé veliké díky.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:29 28. Jul 2012
by Nalkanar
Dotaz k fóru...

U gildovních fór se mi zobrazují "jen" první tři (povrch, Morus, cosi). Dá se to nějak upravit, nebo čím je dané to pořadí :?: