Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:51 26. Jul 2012
Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Stackne se jich vícPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Dá se s nima léčit ostatní v boji z klídku a bezpečí. S lékárnou musím až k dotyčnémuPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotkaPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?
zachy wrote:Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotkaPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší
Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.
Blázníš? Rušit alchymii? Monkové by si už nemohli sólovat.D_E_K_A wrote:zachy wrote:Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotkaPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší
Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.se divím, že si pleteš pojmy a dojmy.., co se týče "časových jednotek".
Stejně je to blbost, aby prtvá ampule vážila víc, jak větší lektvar. Alchymie je celá divná a úplně bych ji smazal, je pro nooby akorát.
Takže jsi vlastně taky noob když to používášD_E_K_A wrote:zachy wrote:Ampule - stack 50ks, 1ks váží 0,5 liber, používá se jako předmět. za jeden tah (nebo kolo, prostě ta menší časová jednotkaPrasokralik wrote:Jakej má smyls vařit Li do ampule?) lze použít jen jednu ampuli, tedy používání je pomalejší
Lektvar - stack 10ks, 1ks váží 0.1 liber, použití jako lektvar, tedy za jeden tah lze stihnout tuším 2 nebo 3 použití.se divím, že si pleteš pojmy a dojmy.., co se týče "časových jednotek".
Stejně je to blbost, aby prtvá ampule vážila víc, jak větší lektvar. Alchymie je celá divná a úplně bych ji smazal, je pro nooby akorát.
To stihneš ještě vyndat, když tě to vyhodí s hlouškou, žes byl zaveden, tak se ještě dá přihlásit zpět a výrobek vytáhnouBarbar321 wrote:Proč vlastně Thalie vyhazuje ze hry tak brzo? Ozve se křik "za 5 minut restart" a v zápětí jsem venku ze hry.
Normálně trnu hrůzou, až mi tímto zůstane na stole nějaký pěkný výrobek, na kterém zrovna pracuju
To stihneš ještě vyndat, když tě to vyhodí s hlouškou, žes byl zaveden, tak se ještě dá přihlásit zpět a výrobek vytáhnoukarolina wrote:
Normálně trnu hrůzou, až mi tímto zůstane na stole nějaký pěkný výrobek, na kterém zrovna pracuju