Page 31 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 06:03 25. May 2012
by -RoF-
Premiák by ti měl vydělávat solidně, pokud teda za něj hraješ

.
Jinak tohle je újetárna si to musím pročíst
http://technet.idnes.cz/tanky-pochazeji ... enstvi_pka
Tohle mě tam dostalo
Grotte v roce 1931 předložil Sovětům studii
1 000 tunového monstra vyzbrojeného dvěma kanony ráže 304 mm, čtyřmi ráže 152 mm, čtyřmi ráže 76 mm a dvěma ráže 45 mm v celkem šesti věžích. Osádku mělo tvořit 40 mužů. K pohonu měl sloužit nespecifikovaný počet motorů s celkovým výkonem 24 000 koní. Komise po zhlédnutí projektu sebekriticky uznala, že podobný stroj je nad možnosti sovětského průmyslu.
Re: World of Tanks
Posted: 08:39 25. May 2012
by Molly23
Povím vám že od premiáku jsem čekal víc. Přijde mi že vydělává jen o maličko víc, než jiné pětkové těžáky, ne-li uplně stejně. Jinak takovouhle obludu měli i němci, jmenovala se Ratte, krysa.
Re: World of Tanks
Posted: 09:59 25. May 2012
by -RoF-
Aha tak já myslel, že vydělává víc.
Ale zase když vezmu KV-1, tak mívám čistý zisk za bitvu kolem 5-20k což je průměr řekněme nějakých 12k. Když to dám bez premiáků, tak zisk je asi 8k na bitvu. Odehraješ 100 bitev s 5.tier a máš vyděláno
A nebo si koupíš lepší premiák.
Type už zase v prodeji není, tak třeba Lowe, KV-5 nebo T34 a vyděláš za bitvu kolem 40-50k
Jinak bdue i nový premiák sovětský IS-6
http://wiki.worldoftanks.eu/IS-6
Re: World of Tanks
Posted: 11:49 25. May 2012
by Molly23
Tigééér v garáži! A ted jen našetřit na to lepší dělo a pak to půjde snad

...
Re: World of Tanks
Posted: 13:04 25. May 2012
by johnny98-G
Molly23 wrote:Tigééér v garáži! A ted jen našetřit na to lepší dělo a pak to půjde snad

...
*piska si*
Re: World of Tanks
Posted: 19:55 25. May 2012
by Molly23
Tiger je moc příjemnej stroj teda

i s tím základním dělem... a hezký peníze jsou z něj docela.
Re: World of Tanks
Posted: 20:08 25. May 2012
by johnny98-G
Molly23 wrote:Tiger je moc příjemnej stroj teda

i s tím základním dělem... a hezký peníze jsou z něj docela.
Ja ho nenavidel no

IS nebo KV3 me prislo lepsi, ale vec nazoru.
Re: World of Tanks
Posted: 20:13 25. May 2012
by Fryn
Bahnak wrote:Už máme tygříka!!! Je to teda děsná lemra, palebná síla se od VKčka nezměnila, ale pancíř a životy to má konečně někde jinde.
Akorát jsem polkl když jsem viděl ty XP požadavky na další hračku, vypadá to že tygříka pár měsíců neopustíme...
Tak ze začátku je pomalejší snad všechno. Počkej až do něj narveš lepší motor a podvozek, pak působí i na těžký tank vcelku svižně.
Nějakou dobu ti přestup na další stroj v pořadí určitě zabere, ale myslím, že ani není moc kam spěchat (navíc Tiger P je podle mě natolik kvalitní stroj, že se s ním dá docela v klidu vydržet po delší čas

).
EDIT: Starší KV-3 rozhodně ne, vždycky mi přišel jako jeden z těch nepříliš výrazných strojů, nové KV-3 (po patchi) je už ale něco jiného.
Re: World of Tanks
Posted: 20:48 25. May 2012
by -darkvision-
Hele lidi když máte takové ty zlaté zkušenosti (zlate hvezdicky) šetříte si je nebo za ně taky nakupujete equip?
Re: World of Tanks
Posted: 21:01 25. May 2012
by Molly23
No jsou to prostě XP pro každý tank, já to dělám tak různě, dle situace. Když něco chci rychle tak je za to utratím atd.
Re: World of Tanks
Posted: 22:17 25. May 2012
by -darkvision-
Ok dík.
A hele co když mám novej lehkej tank a dal jsem do něj starou posádku? Maj červeně 71% všichni čtyři a jeden má 75% a červenej není (toho jsem si koupil).
Nevíte někdo zda to nějak ovlivnuje hru? Popřípadě co udělat aby červení nebyli?
Ta stará posádka je taky z lehkého tanku. Akorat jinačí typ (předchozí typ) než co mám tančíka teď.
dík
Re: World of Tanks
Posted: 22:59 25. May 2012
by johnny98-G
-darkvision- wrote:Ok dík.
A hele co když mám novej lehkej tank a dal jsem do něj starou posádku? Maj červeně 71% všichni čtyři a jeden má 75% a červenej není (toho jsem si koupil).
Nevíte někdo zda to nějak ovlivnuje hru? Popřípadě co udělat aby červení nebyli?
Ta stará posádka je taky z lehkého tanku. Akorat jinačí typ (předchozí typ) než co mám tančíka teď.
dík
Koukni vejs tam jsem k tomu neco psal.
str. 30
Re: World of Tanks
Posted: 10:15 26. May 2012
by -darkvision-
Jop, díky moc. To jsem ani nevedel že tam něco takovýho maj

Tak ze 71% na 58% ale lepší než kamenem do hlavy

Re: World of Tanks
Posted: 19:14 26. May 2012
by Bahnak
Takhle nějak si Molly vyděláváme kredity:
Re: World of Tanks
Posted: 21:05 26. May 2012
by Molly23
\Hmm tak to chápu no. S tím zkusím něco udělat.