Page 31 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:46 14. Aug 2012
by -RoF-
Hmm některé obrázky tu jsou už dvakrát ;)

Jakési cosi fantas magoria :D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:50 14. Aug 2012
by Amber
-RoF- wrote:Hmm některé obrázky tu jsou už dvakrát ;)
Jo? :shock: Safra, který? Ho umažu... :oops:

Tohle město tu snad ještě nebylo:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:03 14. Aug 2012
by -RoF-
To neřeš, na kontroly si hrát nebudeme, já jen konstatoval, že jich je tu pár už dvakrát ;)

Zloději vajec
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:33 16. Aug 2012
by Absinthorix
Jedné noci na Doubkovském hřbitově
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:38 16. Aug 2012
by Absinthorix
Další čarostřelec(-kyně) u elfů je to občas blbě poznat, nemají na to moc výrazné oči
na potrápení Mollyšáka: aneb určitě to zase drží jako prase kost
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 21:07 16. Aug 2012
by -RoF-
Nějaké tieflingy :roll: :twisted:

Image

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:18 17. Aug 2012
by Amber
Stopař
Image

Jiný význam slov "stínový tanečník" :?:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:28 17. Aug 2012
by -RoF-
V hluboké noci "Rychle do boje poplááách!!!" .... no a pak to takhle dopadá, viz níže :roll: :oops:

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:43 18. Aug 2012
by Thuereg
Nevim kam s tim a sem se to asi aj hodí... tak se pochlubim:)

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:43 18. Aug 2012
by klobouk
Hustý! Sice jsi teď marked jako evilák, ale velmi povedený!

Orčí tesáky
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:04 19. Aug 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:Já myslel že je to Ariin bitevní plnoplát.
Nic takové :P

Jinak mě vcelku zaujalo tohle ;)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:40 19. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:05 19. Aug 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:09 20. Aug 2012
by Aulus
*Johannes odhaluje své skutečné úmysly, přesvědčení a tvář*

Image

90% hráčů povrchňanů Thalie (hlavně Jarri): "Ahaaa, tak tady byla čubička zakopaná! Jak jsem mu to jen mohl celou tu dobu žrát?!?" :twisted: :mrgreen:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:21 20. Aug 2012
by Prasokralik
Image