Page 31 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:21 30. Sep 2008
by George
Díky moc Berserkovi a G14 (zvané též Deriell :) ) ..A zároveň bych se chtěl omluvit, že jsem musel odejít.. (bohužel, OOC svět nejde vymazat)
Takže díky a pardon.

Re: Poděkování

Posted: 16:48 30. Sep 2008
by Lord_Berserk
taky dik oboum vcerejsim kocickam co si se mnou vyhodili z kopejtka :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 17:13 30. Sep 2008
by George
Lord_Berserk wrote:taky dik oboum vcerejsim kocickam co si se mnou vyhodili z kopejtka :twisted:
Vole :twisted: :) :D :oops: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:55 05. Oct 2008
by George
Zkrátím to.... DÍKY 8) :?

Re: Poděkování

Posted: 01:32 05. Oct 2008
by Jonny
Díky všem, kteří se zúčastnili dnešního maratónu... :D A největší díky Žoržovi, skvělý jako vždy!

PS: To sou ty questy na chvilku :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 02:04 05. Oct 2008
by Skipp
Tiež chcem poďakovať celej družine a DM za hru,priznám sa že to bol moj prvý quest už som sa bál že sa toho nedožijem a hele...náhle som príjemne strávil sobotňajší večer
Tak vďaka.
PS:Dúfam že ma všetci v pohode zniesli :oops: bola miestami riadna tlačenica

Re: Poděkování

Posted: 11:06 05. Oct 2008
by Žorž
Ad čas: No jo no...ale věřím, že jednou se nám rychloquest (tedy na méně než čtvrt dne) podaří! :D Teď jsem pro změnu nepočítal, že budete tak výborně důmyslní taktici, hlavně ze začátku, u skupiny ještě stabilního počtu...když jste zrovna obkličovali tu špatnou bandu :) Vezměte si, že jsme hráli asi pět hodin jen ve třech lokacích, to vyžaduje dost... pečlivý postup.

Já na druhou stranu poděkuju obzvlášť Jonnymu a Orcbutcherovi za zástupnou výpomoc při počátečním výcviku rekrutů a novicky. Stejně jako hráčům, byla radost se na urputný dril podívat.

Re: Poděkování

Posted: 11:44 05. Oct 2008
by Krata
Já taky děkuju.. hráčum železné pěstě kteří mě dost pobavili a hráčum úsvitu na jejichž učet jsme se bavili :D

Re: Poděkování

Posted: 11:47 05. Oct 2008
by JekotAA
Tákže,já taky moc děkuji DM a všem hráčů,kteří se toho questíku zúčastnil.
Ještě jednou díky,takhle jsem si ještě nezahrál :D

Re: Poděkování

Posted: 11:53 05. Oct 2008
by Kiri
Byla legrace, akort mi mrzi ty lagy a obcasnej vypadek :( Jinac diky moc, bavil sem se suprove :)

Re: Poděkování

Posted: 12:57 05. Oct 2008
by orcbutcher
No jo....žoldáci :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 18:11 05. Oct 2008
by Neithan1
nieje nad partu zoldakov.. merci za to ze si

Re: Poděkování

Posted: 21:42 05. Oct 2008
by Kiri
Diky vsem za dnesek. Dost sem se pobavil a opet poucil :))

Re: Poděkování

Posted: 00:10 06. Oct 2008
by Sorrow
Tak bych chtel slavnostne podekovat Rejtymu za radu s potizema Visty vs nwn.
Fakt uz sem byl z toho zpomaleni ve hre na nerva.Nekdy i 3 min. takze asi kazdej chape :D
Takze, mas u me panaka :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:12 06. Oct 2008
by Rejty
Beru jenom kryty seky a nebo cisty zlato. 8)