Page 31 of 331
Re: Poděkování
Posted: 15:21 30. Sep 2008
by George
Díky moc Berserkovi a G14 (zvané též Deriell

) ..A zároveň bych se chtěl omluvit, že jsem musel odejít.. (bohužel, OOC svět nejde vymazat)
Takže díky a pardon.
Re: Poděkování
Posted: 16:48 30. Sep 2008
by Lord_Berserk
taky dik oboum vcerejsim kocickam co si se mnou vyhodili z kopejtka

Re: Poděkování
Posted: 17:13 30. Sep 2008
by George
Re: Poděkování
Posted: 00:55 05. Oct 2008
by George
Zkrátím to.... DÍKY

Re: Poděkování
Posted: 01:32 05. Oct 2008
by Jonny
Díky všem, kteří se zúčastnili dnešního maratónu...

A největší díky Žoržovi, skvělý jako vždy!
PS: To sou ty questy na chvilku

Re: Poděkování
Posted: 02:04 05. Oct 2008
by Skipp
Tiež chcem poďakovať celej družine a DM za hru,priznám sa že to bol moj prvý quest už som sa bál že sa toho nedožijem a hele...náhle som príjemne strávil sobotňajší večer
Tak vďaka.
PS:Dúfam že ma všetci v pohode zniesli

bola miestami riadna tlačenica
Re: Poděkování
Posted: 11:06 05. Oct 2008
by Žorž
Ad čas: No jo no...ale věřím, že jednou se nám rychloquest (tedy na méně než čtvrt dne) podaří!

Teď jsem pro změnu nepočítal, že budete tak výborně důmyslní taktici, hlavně ze začátku, u skupiny ještě stabilního počtu...když jste zrovna obkličovali tu špatnou bandu

Vezměte si, že jsme hráli asi pět hodin jen ve třech lokacích, to vyžaduje dost... pečlivý postup.
Já na druhou stranu poděkuju obzvlášť Jonnymu a Orcbutcherovi za zástupnou výpomoc při počátečním výcviku rekrutů a novicky. Stejně jako hráčům, byla radost se na urputný dril podívat.
Re: Poděkování
Posted: 11:44 05. Oct 2008
by Krata
Já taky děkuju.. hráčum železné pěstě kteří mě dost pobavili a hráčum úsvitu na jejichž učet jsme se bavili

Re: Poděkování
Posted: 11:47 05. Oct 2008
by JekotAA
Tákže,já taky moc děkuji DM a všem hráčů,kteří se toho questíku zúčastnil.
Ještě jednou díky,takhle jsem si ještě nezahrál

Re: Poděkování
Posted: 11:53 05. Oct 2008
by Kiri
Byla legrace, akort mi mrzi ty lagy a obcasnej vypadek

Jinac diky moc, bavil sem se suprove

Re: Poděkování
Posted: 12:57 05. Oct 2008
by orcbutcher
No jo....žoldáci

Re: Poděkování
Posted: 18:11 05. Oct 2008
by Neithan1
nieje nad partu zoldakov.. merci za to ze si
Re: Poděkování
Posted: 21:42 05. Oct 2008
by Kiri
Diky vsem za dnesek. Dost sem se pobavil a opet poucil

)
Re: Poděkování
Posted: 00:10 06. Oct 2008
by Sorrow
Tak bych chtel slavnostne podekovat Rejtymu za radu s potizema Visty vs nwn.
Fakt uz sem byl z toho zpomaleni ve hre na nerva.Nekdy i 3 min. takze asi kazdej chape
Takze, mas u me panaka

Re: Poděkování
Posted: 00:12 06. Oct 2008
by Rejty
Beru jenom kryty seky a nebo cisty zlato.
