Page 301 of 329
Re: Vtípky
Posted: 11:25 13. Dec 2013
by Aulus
J.F.Payne wrote:kokosak wrote:Johanes. Naprosto vážně, tohle jeho charakter vystihuje absolutně dokonale.
Mně to spíš přijde jako Květka

Květuška je tady přece.

Re: Vtípky
Posted: 16:45 13. Dec 2013
by sandoftime
Aulus wrote:Já má Riena zafixovaného spíš nějak
takhle. Akorát teda trochu zčernal a ztloustl.

F U !
Re: Vtípky
Posted: 19:05 13. Dec 2013
by KaTo
VVVS =
Vilminin velký
(vlhký) sen! Jako realitu bych k Vilmě přiřadil nějaký uplakaný emo popík

, ale to nechám na někoho s kachním žaludkem

.
P.S.
Napůl se příspěvek hodí i do topicu, jakou hudbu posloucháte, Stelar je boží...
Re: Vtípky
Posted: 18:40 14. Dec 2013
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 03:14 15. Dec 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:37 16. Dec 2013
by J.F.Payne
Veselé Vánoce přeje Poslední z Prastarých:

Re: Vtípky
Posted: 19:38 17. Dec 2013
by J.F.Payne
Pro milovníky klasiky je zde známá arie z Dona Giovanniho, ovšem v poněkud modernějším hávu. Určitě stojí za shlédnutí:
http://www.youtube.com/watch?v=fCah83LOF9M
Re: Vtípky
Posted: 19:59 17. Dec 2013
by Caehan
Dobré! Teď jsem v pokušení jít na Dona Giovanniho...

Re: Vtípky
Posted: 22:38 17. Dec 2013
by Molly23
Iron Maiden cosplay

Re: Vtípky
Posted: 01:23 18. Dec 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 01:54 18. Dec 2013
by pavad
Coz takto jina klasika - taktez v modernim havu? Orfeus a jeho sestup do podzemi (pro podtemnaky povinny poslech!).
http://www.youtube.com/watch?v=yi6SDINpeTw
Re: Vtípky
Posted: 12:38 18. Dec 2013
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 15:03 18. Dec 2013
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 15:19 18. Dec 2013
by Zeerit
Re: Vtípky
Posted: 20:53 18. Dec 2013
by Aulus
Na tohle jsem narazil na "Primátovi" (stránka se studijními materiály pro vysokoškoláky). Něco pro (hlavně) paladinské Pražáky.
