Page 301 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:59 12. Jun 2016
by Matejniz
Děkuji všem, kdo dnes chlastali u Škopku. Velice vydařená akce. Nikdy nezapomenu na Gorana a jeho odpověď: "Právě jsi přišel o předposlední život :-D"

Re: Poděkování

Posted: 01:52 13. Jun 2016
by Caehan
Také! Díky za hru!

Re: Poděkování

Posted: 09:21 13. Jun 2016
by Molly23
Díky Kucikovi za večerní asistenci! :) Moc to pomohlo!

Re: Poděkování

Posted: 09:46 13. Jun 2016
by Luelle
Včerejší akce patří mezi ty legendární =)

Děkuji všem za skvělou zábavu :!: :D

Re: Poděkování

Posted: 11:33 13. Jun 2016
by Fallout
Přidám se k poděkování. Legrace byla. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:38 19. Jun 2016
by Caehan
Dík za večer u Škopku - hlavně za zápasy s několika dost nečekanými momenty. :P

Re: Poděkování

Posted: 00:12 20. Jun 2016
by Kathermara
Díky všem zúčastněným a pořadatelům za všechny námořnické hry až dosud, někdy mě to rozčilovalo (Gab ze mě dělá soutěživého tvora, strašný :-D), ale bylo to fajn, zkusit některé nové věci. Třeba jsem netušila, že mi (jemu) půjde rybaření nebo vážně někoho omráčí. Za ten údiv diváků ty nakládačky stály :D :D

Re: Poděkování

Posted: 08:56 20. Jun 2016
by soul1
Taktež děkují :D jsem rád že jsem si na to vyhradíl čas ikdyž to bylo přesunute :)
Jop Taky jsem na to Omráčení čuměl :D

Re: Poděkování

Posted: 23:22 20. Jun 2016
by Miell
Děkuji všem za dnešek.. bylo to moc fajn, jsem ráda, že se sešla takhle tvořivá parta.. a velký speciální dík patří Aillen, bez níž bychom neměli kam jít :wink: :D

Re: Poděkování

Posted: 23:34 20. Jun 2016
by RainMan
Rovněž děkuji za dnešní výpravu do neznámých končin. Moc se mi to líbilo.
Jsem víc než nadšen. Jsem téměř přenadšen.
Tak trochu se omlouvám za brzký odchod, ale krčmu už bych nedal. I tak mi zbývá čtyři a půl hodiny spánku a zítra celý den na nohou.

Re: Poděkování

Posted: 23:35 20. Jun 2016
by Nalkanar
Díky za vycházku.
Díky Pajky za příjemný hovor s Lili.
Díky Olwen za další nádherné lokace.

Rainmane, neboj, všichni do pěti minut po tobě odlogli :D

Re: Poděkování

Posted: 00:18 21. Jun 2016
by Caehan
Také se přidávám k díkům. Lokace byly moc pěkné a všichni zúčastnění hráli hezky.

Re: Poděkování

Posted: 06:05 21. Jun 2016
by Aillen
Děkuji všem účastníkům včerejší výpravy a těším se na další průzkum :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:39 21. Jun 2016
by Pajule
Též děkuju :) a vau, nadherný lokace! :) a velký dík ochránci mé plyšové kouzelnice :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:57 28. Jun 2016
by Luelle
děkuji =)

btw stejně je to černá magie, to čtení myšlenek! :mrgreen: