Page 302 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:17 19. Dec 2013
by Sobik
Behemoth mi připomněli tohle... Demigod pro děti... Ty harmonie v půldruhý minutě jsou úžasný :D
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto

Re: Vtípky

Posted: 12:27 20. Dec 2013
by J.F.Payne
Přání od Chucka k Vánocům:

http://www.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA

Re: Vtípky

Posted: 12:43 20. Dec 2013
by Molly23
člověk poslouchá švédkou vánoční písničku (ne úplně tradiční :twisted: ) Snö (sníh) a google translator zase zabodoval :D... přiložím jen poslední sloku...

můj ubohý život visí na drátě
počasí , teď jsem prosit o milost
přišel o oko , a rána péče infekce močových cest
Přál bych si, abych od působení studené země
otvor v zadní části hlavy ,snížení paži
Dlouho jsem domů do lůna své matky
všechna krev jsem ztratil , jsem se dnes potácí
i jsou nešikovný , trochu k ničemu

Sníh , sníh , zima obilovin ovládání země
Sníh , sníh , sněhová bouře roste závratě
Smrt , smrt , život je plamen nyní zaniklý
Smrt , smrt , nic není jako dřív

Re: Vtípky

Posted: 16:37 20. Dec 2013
by Shaman88
"Ženský jsou jako parkovací místa. . . Ty nejlepší jsou zabraný a ty, co zbývají, jsou pro postižený nebo jsou placený"

Re: Vtípky

Posted: 18:40 20. Dec 2013
by Molly23
Taková zase jiná vánoční písnička :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=BqfZUX5svCg

Re: Vtípky

Posted: 18:29 23. Dec 2013
by Sobik
Když člověk zakládá folk metalovou kapelu a přemýšlí nad jménem, jako inspirace může posloužit katalog IKEA...

Re: Vtípky

Posted: 18:30 23. Dec 2013
by Sobik
Další

Re: Vtípky

Posted: 18:30 23. Dec 2013
by Sobik
(zatím) poslední...

Re: Vtípky

Posted: 20:59 23. Dec 2013
by Molly23
Tak ale pánové, proč ne :D máme cover na album, jen si myslím, že naše hudba zní moc vážně. Měli by jsme to šoupnout směrem jako jsou třeba Trollfest :lol:

Re: Vtípky

Posted: 14:41 24. Dec 2013
by Shaman88
Přiletí Santa Klaus do Jeruzaléma
a povídá dětem:
"Ho ho ho holokaust!"

Každý občas potřebuje trochu toho lidského tepla.
Jen Němci na to kdysi měli továrny.

Mamííí mamíí můžu letos dostat na Vánoce psa??
Blázníš?! Budeš mít kapra jako všichni ostatní ..

Aké veľké postele majú kňazi?
.
.
.
Ale notááák, veď to vie každé malé dieťa....

Re: Vtípky

Posted: 15:00 24. Dec 2013
by Shaman88
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:27 24. Dec 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 13:27 25. Dec 2013
by Amber
"My Battle Plan" by Sauron :mrgreen: :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:25 26. Dec 2013
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 13:27 26. Dec 2013
by Caehan
Amber wrote:"My Battle Plan" by Sauron :mrgreen: :twisted:
Image
Kdo jste alespoň trochu rozumí angličtině (nebo používání slovníku, stačí i málo) a chcete hrát nějakého většího záporáka, tohle je povinná četba!

Evil Overlord List (začíná asi o stránku níže)