Re: Vtípky
Posted: 01:17 19. Dec 2013
Behemoth mi připomněli tohle... Demigod pro děti... Ty harmonie v půldruhý minutě jsou úžasný 
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto

Kdo jste alespoň trochu rozumí angličtině (nebo používání slovníku, stačí i málo) a chcete hrát nějakého většího záporáka, tohle je povinná četba!