Page 302 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:05 02. Jul 2016
by Aillen
Děkuji všem zúčastněným za dnešní pracovní výpravu, i když dřeli, bylo to hezké

Re: Poděkování
Posted: 00:50 02. Jul 2016
by RainMan
Aillen wrote:Děkuji všem zúčastněným za dnešní pracovní výpravu, i když dřeli, bylo to hezké

Nevím proč mi na mysl leze neustále ono nechvalně proslulé heslo: Arbeit macht frei. Chtěl jsem ho napsat samotné, ale bylo by to nejspíš nekorektní.
Takže se budu držet tradičního:
Rovněž děkuji za pěkný herní zážitek.
Jen malý krok pro zkušené hráče, ale obrovský skok pro zelenáče jakým jsem já.
Re: Poděkování
Posted: 09:08 02. Jul 2016
by Miell
Rozcestník také děkuje, bylo to pěkné

Re: Poděkování
Posted: 00:08 06. Jul 2016
by Barbar321
Děkuju za dnešní povrchňanské zpestření.
...že vás tam ale bylo. Styďte se, taková převaha

Re: Poděkování
Posted: 14:13 08. Jul 2016
by kokosak
Moc díky Aillen za epesní vylepšení vílího stromu. Se holt pozná, když někdo ty lokace fakt umí

Re: Poděkování
Posted: 17:57 08. Jul 2016
by Caehan
Vlastně díky za včerejšek všem přítomným.
Re: Poděkování
Posted: 18:19 08. Jul 2016
by Aillen
Caehan wrote:Vlastně díky za včerejšek všem přítomným.
Se připojuji
Bylo fajn a pěkně se to všechno zamotalo

Re: Poděkování
Posted: 22:08 25. Jul 2016
by RainMan
Díky bohům, že karavana dojela v pořádku. Díky všem, kdož se nebáli opustit hradby za noci

. A díky za hru.
Re: Poděkování
Posted: 23:32 25. Jul 2016
by Miell
Taktéž všem děkuji z pěknou hru

Re: Poděkování
Posted: 23:08 03. Aug 2016
by Aillen
Děkuji za dnešní hru, bylo to moc pěkné

Re: Poděkování
Posted: 00:16 04. Aug 2016
by Thurms
Připojím se k poděkování. Velmi zajímavý obřad i jeho vyústění.
Re: Poděkování
Posted: 06:10 04. Aug 2016
by Miell
Já děkuju, že jste přišli a taky za pomoc Aillen i Kokosovi s přípravou.. a jsem ráda, že se líbilo.

Re: Poděkování
Posted: 13:25 04. Aug 2016
by Caehan
Byl pěkný, díky!
Re: Poděkování
Posted: 00:08 06. Sep 2016
by Kathermara
Do úvodní lokace vedle obchodníka byla přidána barvířka....Lucie Úhledná.
Konečně. Vždycky mě štvalo, že jsem musela s novou postavou běhat po městě v béžových základních hadrech, jako by ji někdo po cestě přepadl a okradl, protože později už na sobě nic takového nikdy neměla. Mimo jiné mi to připomnělo situaci, kdy nejmenovaný hráč přišel na výpravu ve zbrusu nové růžové zbroji a všichni se z toho mohli potrhat smíchy. Každopádně, je bezva, že je barvíř v úvodní lokaci a nové postavy nemusí ve městě nejprve běžet tam než se pustí do socializace (moje nové postavy, nojo, ženská).
Takže díky za zlepšovák, super nápad!

Re: Poděkování
Posted: 10:45 26. Sep 2016
by Kathermara
A děkuju za včerejší akci u Škopka

Chudák Gab dostal zabrat, ale co je pro postavu strašné někdy hráče dobře pobaví. No a díky všem starým známým, co se ukázali na kus řeči či pozdní výpravu
