Page 303 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:18 28. Dec 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:18 01. Jan 2014
by Puxina
Image

Re: Vtípky

Posted: 08:11 02. Jan 2014
by Puxina
Neklikat polokočkofobici :D, obrázek +18 :wink:

Image

Re: Vtípky

Posted: 07:29 03. Jan 2014
by Puxina
Jednou byla moje žena někde venku a já měl na starost synka. Bylo mu něco málo přes dva roky. K vánocům dostal dětskou čajovou soupravičku a rád si s ní hrál. Večer jsem seděl v obýváku, díval se na zprávy a syn mi donesl "čaj" - tedy samozřejmě ten umělohmotný šáleček a v něm nalitou vodu. Vypil jsem ji a říkal "mňam, ten čaj je ale dobrý!" Synek měl radost a nosil mi "čaj" co chvíli, vypil jsem těch šálků snad dvacet. Po zprávách manželka konečně dorazila domů a já ji hned zavolal, ať se jde podívat, jak máme šikovného syna. Řekl jsem si o čaj a za chvíli už syn cupital se šálkem. Já jsem ho vypil, synka jsem pochválil a díval se na ženu, co tomu říká. Stála opřená o futra, dívala se na mě a naprosto s klidem a suše řekla: "Hele, a napadlo tě, že jediné místo, kam dosáhne a kde může vzít vodu, je záchod?"

Re: Vtípky

Posted: 10:06 03. Jan 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 11:10 03. Jan 2014
by Amber
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:11 03. Jan 2014
by Zeerit
:wall: Vydržel to někdo až do konce ? :lol: Já teda ne.. a to normálně proti kozám nic nemám...

Re: Vtípky

Posted: 11:33 03. Jan 2014
by Amber
:mrgreen:
Image Image Image Image Image

Re: Vtípky

Posted: 11:43 03. Jan 2014
by Molly23
Jo no... :D to už mi přijde fakt lepší tahle http://www.youtube.com/watch?v=DXGhGBK8jig

Re: Vtípky

Posted: 18:54 08. Jan 2014
by Molly23
Tak zkouškové začíná příští týden... :D

https://www.youtube.com/watch?v=LquA__EPeUY

Re: Vtípky

Posted: 22:36 09. Jan 2014
by Puxina
:D

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:22 10. Jan 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 17:10 11. Jan 2014
by Molly23
May the BEER be with you!
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:23 11. Jan 2014
by J.F.Payne
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:34 11. Jan 2014
by Caehan