Page 303 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:37 26. Sep 2016
by Pajule
Já dík Derkenovi a JAHovi a jedné vele epické bandě za včerejší adrenalin a kouzelný místo

Re: Poděkování
Posted: 20:59 26. Sep 2016
by Luelle
Já děkuji za včerejší část questu =)
a za interakci, on (ona) ví =)
Re: Poděkování
Posted: 21:22 26. Sep 2016
by Dragon Soul
Pajule wrote:Já dík Derkenovi a JAHovi a jedné vele epické bandě za včerejší adrenalin a kouzelný místo

Přidávám se - velký dík všem - byly to bomby!

Re: Poděkování
Posted: 21:40 26. Sep 2016
by kokosak
Díky Goranovi za dokončení her.. už bylo na čase

Re: Poděkování
Posted: 23:48 06. Nov 2016
by RainMan
Děkuji všem pořadatelům nedělního maškarního candrbálu za pěkný herní zážitek.
Rovněž tak i zúčastněným.
Pěkná hra.
Re: Poděkování
Posted: 23:53 06. Nov 2016
by Aillen
Připojuji se k poděkování, bylo hezké se zase jednou sejít.
Re: Poděkování
Posted: 06:56 07. Nov 2016
by Paulus
Téže děkuji

Re: Poděkování
Posted: 08:02 07. Nov 2016
by kokosak
Taktéž děkovala všem, co přišla a potěšila výpravnými kostým

Re: Poděkování
Posted: 19:46 24. Nov 2016
by Aillen
Předmět: Oznámení týmu Thalie
kucik wrote:Volejte slava s tri dny se radujte!
Server zase bezi na puvodni adrese
thalie.pilsfree.cz.
Diky kokosakovi za dočasný hosting, spravcum pilsfree za tahani za dratky a Igorovi za vypruzeni spravcu pilsfree

Děkuji všem "mágům IT" zdejším, i těm vstřícným odjinud, že věnovali svůj čas, aby pro nás zachránili Thalii
Určitě budeme volat "SLÁVA" déle než tři dny.
Thalie teď běhá bez lagů a potíží.
Re: Poděkování
Posted: 09:52 12. Dec 2016
by Paulus
Díky JAHovi za vánoční trhy s pestrou nabídkou. Líbilo se mi to

(bohužel jsem dorazil až později po zahájení) a také díky Kokosakovi s jeho Květou za následující post-game.

Re: Poděkování
Posted: 20:24 16. Dec 2016
by Pajule
Trhy jsou super!!!

Re: Poděkování
Posted: 11:13 24. Dec 2016
by rosnicka
Ráda bych poděkovala všem kteří se mnou hrají a i těm co vůbec hrají. Všem Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, žádnou kost v krku nebo podrážděný žlučník či bolavé zuby

Re: Poděkování
Posted: 21:13 24. Dec 2016
by Miell
Taky díky všem

Krásné svátky všem a šťastný nový rok

Re: Poděkování
Posted: 01:25 05. Jan 2017
by Aillen
Díky DM a všem z družiny za dnešní výpravu, moc se mi to líbilo.
Re: Poděkování
Posted: 01:44 05. Jan 2017
by Pajule
DÍKY!
Všem a moc, nejvíc samozřejmě
Jonovi, ale dík patří každému členu družiny, takhle jsem se dlouho nebavila, mělo to naprosto vše! Parádič bombič! myslela jsem si, že v 10 konec a nazdar školo a ono prd

a ještě druhý díky družině, že bez keců ustával každé modleníčko
V budoucnu dodam screeny, jen co budu zas doma.
