Page 303 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:37 26. Sep 2016
by Pajule
Já dík Derkenovi a JAHovi a jedné vele epické bandě za včerejší adrenalin a kouzelný místo :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 20:59 26. Sep 2016
by Luelle
Já děkuji za včerejší část questu =)

a za interakci, on (ona) ví =)

Re: Poděkování

Posted: 21:22 26. Sep 2016
by Dragon Soul
Pajule wrote:Já dík Derkenovi a JAHovi a jedné vele epické bandě za včerejší adrenalin a kouzelný místo :twisted:

Přidávám se - velký dík všem - byly to bomby! :-D

Re: Poděkování

Posted: 21:40 26. Sep 2016
by kokosak
Díky Goranovi za dokončení her.. už bylo na čase :D

Re: Poděkování

Posted: 23:48 06. Nov 2016
by RainMan
Děkuji všem pořadatelům nedělního maškarního candrbálu za pěkný herní zážitek.
Rovněž tak i zúčastněným.

Pěkná hra.

Re: Poděkování

Posted: 23:53 06. Nov 2016
by Aillen
Připojuji se k poděkování, bylo hezké se zase jednou sejít.

Re: Poděkování

Posted: 06:56 07. Nov 2016
by Paulus
Téže děkuji :)

Re: Poděkování

Posted: 08:02 07. Nov 2016
by kokosak
Taktéž děkovala všem, co přišla a potěšila výpravnými kostým :)

Re: Poděkování

Posted: 19:46 24. Nov 2016
by Aillen
Předmět: Oznámení týmu Thalie
kucik wrote:Volejte slava s tri dny se radujte!
Server zase bezi na puvodni adrese thalie.pilsfree.cz.

Diky kokosakovi za dočasný hosting, spravcum pilsfree za tahani za dratky a Igorovi za vypruzeni spravcu pilsfree :)
Děkuji všem "mágům IT" zdejším, i těm vstřícným odjinud, že věnovali svůj čas, aby pro nás zachránili Thalii :)

Určitě budeme volat "SLÁVA" déle než tři dny. :wink:

Thalie teď běhá bez lagů a potíží.

Re: Poděkování

Posted: 09:52 12. Dec 2016
by Paulus
Díky JAHovi za vánoční trhy s pestrou nabídkou. Líbilo se mi to :) (bohužel jsem dorazil až později po zahájení) a také díky Kokosakovi s jeho Květou za následující post-game. :var_16:

Re: Poděkování

Posted: 20:24 16. Dec 2016
by Pajule
Trhy jsou super!!! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:13 24. Dec 2016
by rosnicka
Ráda bych poděkovala všem kteří se mnou hrají a i těm co vůbec hrají. Všem Vám přeji krásné prožití vánočních svátků, žádnou kost v krku nebo podrážděný žlučník či bolavé zuby :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:13 24. Dec 2016
by Miell
Taky díky všem :) Krásné svátky všem a šťastný nový rok :)

Re: Poděkování

Posted: 01:25 05. Jan 2017
by Aillen
Díky DM a všem z družiny za dnešní výpravu, moc se mi to líbilo.

Re: Poděkování

Posted: 01:44 05. Jan 2017
by Pajule
DÍKY!
Všem a moc, nejvíc samozřejmě Jonovi, ale dík patří každému členu družiny, takhle jsem se dlouho nebavila, mělo to naprosto vše! Parádič bombič! myslela jsem si, že v 10 konec a nazdar školo a ono prd :D a ještě druhý díky družině, že bez keců ustával každé modleníčko :oops:

V budoucnu dodam screeny, jen co budu zas doma. :twisted: