Page 304 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:21 12. Jan 2014
by Amber
V křesťanské škole se ptá učitelka dětí: "Tak děti, dám vám hádanku. Co je to? Skáče to po stromech a žere oříšky."
Přihlásí se Pepíček: "Já myslím, že veverka, ale jak vás znám, tak z toho určitě vyleze Ježíšek."
Re: Vtípky
Posted: 13:13 13. Jan 2014
by Molly23
Ještě neimplementované modely do DayZ Standalone. Co mě pobavilo je na třetím obrázku nahoře

. Zdá se že krom hladu a žízně nám vývojáři připravují i zde tolik odmítaný model vylučování! Jako drsný je, že mají i flying verzi výkalu

a na internetových diskuzích už hráči vymýšlí jak budou nutit své zajatce výkaly jíst.
1: "I wanna know how to make s**t fly..."
2: "I would throw at people just for fun, maybe even handcuff and force feed the s**t!"
1: "That would be fantastic."
http://imgur.com/a/PG47z
Re: Vtípky
Posted: 13:27 13. Jan 2014
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 17:56 13. Jan 2014
by KaTo
Pocta všem
vysokoDEXovým postavám!
P.S.
Ne, není to o zpěvu

.
Re: Vtípky
Posted: 17:59 13. Jan 2014
by J.F.Payne
KaTo wrote:Pocta všem
vysokoDEXovým postavám!
P.S.
Ne, není to zpěvu

.
Tyjo, z toho by mě asi hodně bolely záda.
Re: Vtípky
Posted: 15:25 14. Jan 2014
by Molly23
KaTo wrote:Pocta všem
vysokoDEXovým postavám!
P.S.
Ne, není to o zpěvu

.
Nevím proč mi to připomnělo tohle video

... je to ale horší kvalita, i tak jsou ale některé kreace dost drsné.
http://www.youtube.com/watch?v=gPiDTfhX86M
Re: Vtípky
Posted: 13:46 15. Jan 2014
by Molly23
jestli takhle vypadá peněženka pro ženy tak to sem fakt zvědavej jak by vypadala peněženka pro muže
http://www.tri-pruhy.cz/adidas-doplnky/ ... lle_G84912
Re: Vtípky
Posted: 19:11 15. Jan 2014
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 18:53 18. Jan 2014
by radekdnb
Přijde paní k sexuologovi: "Víte, pane doktore, mám problém s manželem. Už nemá chuť na sex jako dřív a já by jsem si ale ještě dala říct." "Nic mi neříkejte, poznám to. Tady máte tabletky, je to švýcarský preparát, dejte mu to například do kávy a budete spokojená." Paní přijde druhý den: "Pane doktore, bylo to úžasné. Manžel vypil tu kávu, postavil se, zařičel jako býk, strhl šaty ze sebe i ze mně a přímo tam na tom stole mě fantasticky pomiloval." "No vidíte. Tak jste spokojená?" "Ano, ale v té kavárně se už nemůžeme ukázat!"
Re: Vtípky
Posted: 11:26 20. Jan 2014
by KaTo
Jeden "
veselý" ze světa

.
Re: Vtípky
Posted: 12:34 24. Jan 2014
by Caehan
"A pane Ortego, opravdu jste přišel o ruku při řezání dřeva?"
"Ano."
http://pbfcomics.com/261/
Re: Vtípky
Posted: 00:56 26. Jan 2014
by Sobik
The Shawshank Redemption... Ten konec jsem nečekal.

Re: Vtípky
Posted: 18:44 27. Jan 2014
by sandoftime
nevím teda....

Re: Vtípky
Posted: 18:47 27. Jan 2014
by klobouk
Už se nevešlo na server, no. Nejsme ministerstvo.
Re: Vtípky
Posted: 18:48 27. Jan 2014
by sandoftime
klobouk wrote:Už se nevešlo na server, no. Nejsme ministerstvo.
vanila club sexy hot lolypop se nevešlo na server?
