Page 304 of 331
Re: Poděkování
Posted: 02:55 05. Jan 2017
by J.F.Payne
Já děkuji velice za hojnou účast a za přehlídku skvěle hranách charakterů. Velmi jsem se za konzolí bavil a doufám, že se vám líbilo.
Zároveň se omlouvám, pokud bylo něco trochu hektické nebo naopak pomalé, návrat za konzoli trochu bolel

A taky se omlouvám za to, že jsem úplně neodhadl sílu některých monster - ve skupině různých postav různého levelového rozpětí je to bohužel velmi těžké vyvážit, aby to zároveň znamenalo výzvu pro ty zkušenější...
Tak a víc zítra

Re: Poděkování
Posted: 15:33 05. Jan 2017
by RainMan
Rovněž se přidávám k děkovačce za včerejší výpravu. Moc jsem si to užil.
Jen mám poněkud neblahý pocit, jestli jsme si kus té svinské zimy z Krynnských hor nepřenesli i k nám do reality. Přes noc nasněžilo a ráno se mi málem zlomil pes v zatáčce, když jsme vylezli ven na nezbytnou ranní procházku. Pokud tedy bude ještě pokračování, přimlouval bych se třeba za vyhřáté lávové jeskyně nebo tak něco na ten způsob

Re: Poděkování
Posted: 12:59 08. Jan 2017
by NesQe
Díky za dopolední zpestření na creepu DMku :3 a i tomu otravnému zbytku později.
Re: Poděkování
Posted: 00:22 10. Jan 2017
by Absinthorix
Díky všem co jsem dnes potkal
je fajn být zpět
Re: Poděkování
Posted: 02:12 16. Jan 2017
by J.F.Payne
Děkuji za hru jmenovitě:
Skarbimu za jeho skvělého dlouhovousého trpaslíka,
Pajky za její elfskou druidku a za zájem o jednu tajemnou mapu,
Bojujsecti za jeho dnešní pouť, je fajn, když se někdo takhle snaží a dělá věci pro ostatní

Re: Poděkování
Posted: 09:56 16. Jan 2017
by Pajule
Já též, já též díky za to elfské dítě!

Re: Poděkování
Posted: 17:59 16. Jan 2017
by DarkKnight
Taky děkuji všem co přišli na akci. Doufám že se líbila a příště bude něco míň poučného .
Re: Poděkování
Posted: 23:16 18. Jan 2017
by Caehan
Díky za dněšní IC rozpravu.
Re: Poděkování
Posted: 23:04 23. Jan 2017
by skarbi
Díky za rozmíšku v hostinci

.
Re: Poděkování
Posted: 00:35 28. Jan 2017
by Barbar321
Dík Frynovi za jeho dnešní nedobrovolnou hru

Re: Poděkování
Posted: 15:45 28. Jan 2017
by Fryn
Taktéž díky (a bylo to dobrovolný, jen nečekaný

).
Re: Poděkování
Posted: 01:56 29. Jan 2017
by Pajule
VELEDÍK, patří JAHOVI za trpělivost, taková hromada PC, klobouk dolů.. + parádní hudba a lokace
děkuji, děkuji
edit: trpasličí kecy mě fakt bavily hodně

Re: Poděkování
Posted: 02:03 29. Jan 2017
by J.F.Payne
Díky za dobrodružství na moři i pod ním. Já se velice bavil

)
Re: Poděkování
Posted: 02:04 29. Jan 2017
by NesQe
Taky moc dík.. ! bylo to BOŽÍ !
Re: Poděkování
Posted: 02:10 29. Jan 2017
by soul1
Rozhodně tohle jsem si paradně užil. Diky všem hrajicim i těm co nám tohle zajistily
