Page 305 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:41 28. Jan 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 01:03 29. Jan 2014
by Caehan
Dneska to budou dva na téma poprav

http://pbfcomics.com/238/ (jeden šibeniční)

http://pbfcomics.com/249/ (zápasy odsouzených)

Re: Vtípky

Posted: 10:01 29. Jan 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 11:40 29. Jan 2014
by Zindo
Molly23 wrote:Když se sport hraje srdcem :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=8v9wZF-aQ9U#t=161
Super :)

Re: Vtípky

Posted: 15:07 29. Jan 2014
by Nalkanar
Bless weapon!
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:28 31. Jan 2014
by Zeerit
..a má dokonce i stejný účinek jako ve hře!

Re: Vtípky

Posted: 10:02 31. Jan 2014
by de Aers
Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a slivovicí?
Žádný. Čím je starší, tím je větší opice.

Re: Vtípky

Posted: 17:34 03. Feb 2014
by Molly23
Nééé tohle nemůže bejt pravda...
http://www.ooze.com/toolofsatan/

Re: Vtípky

Posted: 21:16 03. Feb 2014
by Absinthorix
Molly23 wrote:Nééé tohle nemůže bejt pravda...
http://www.ooze.com/toolofsatan/
Že se ještě necháš vytrollit takovou prkotinou... KaTo odvádí špatnou práci

Re: Vtípky

Posted: 22:26 03. Feb 2014
by Molly23
Absinthorix wrote:
Molly23 wrote:Nééé tohle nemůže bejt pravda...
http://www.ooze.com/toolofsatan/
Že se ještě necháš vytrollit takovou prkotinou... KaTo odvádí špatnou práci
Těžko říct zda to ti amíci myslej vážně nebo ne :lol: . Tam je fakt možné vše.
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:29 03. Feb 2014
by Absinthorix
Image

Murrica

Re: Vtípky

Posted: 17:25 06. Feb 2014
by Puxina
V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže. Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem. Je v tom ale jeden háček: jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž, pouze odejít východem bez možnosti návratu. A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže.

V prvním patře vidí ceduli:
„Tito muži mají práci”
No, to už je něco, můj bývalý ani práci neměl - pomyslela si žena, ale podívám se, co je výš.

Ve druhém patře byl nápis:
„Muži zde mají práci a mají rádi děti”
Pěkné, ale podíváme se, co je výš.

Ve třetím patře byla tabulka:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní”
No čím dál tím lépe - pomyslela si - ale výš to už musí být....

Ve čtvrtém patře si mohla přečíst:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při domácích pracích.”
Sladké, jak sladké...Ale zkusím ještě o patro výš.

V pátém patře stálo:
„Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli”
No to je neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena - ale když to je tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!

A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla:
„Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět.”

Re: Vtípky

Posted: 22:02 08. Feb 2014
by -darkvision-
Paní učitelka se ptá žáků:
- "Když máte na plotě pět ptáků a jednoho zastřelíte, kolik jich tam zůstane?"
Pepíček se hlásí:
- "Ani jeden, všichni ptáci odletí po výstřelu."
Paní učitelka přikývne:
- "Správná odpověď je čtyři, ale líbí se mi takový způsob uvažování."
Na to Pepíček řekne:
- "Paní učitelko, i já vám dám jednu otázku. Tři ženy sedí na lavičce a každá má zmrzlinu. První ji opatrně olizuje z boku, druhá ji cumlá shora skoro až ke kornoutu a třetí jemně uhryzává od vršku. Která z nich je vdaná?"
Učitelka se začervená, ale nakonec odpoví:
- "Podle mě ta druhá, co si zmrzlinu dává celou do úst."
Pepíček na to řekl:
- "Správná odpověď je ta, která má prstýnek, ale líbí se mi váš způsob uvažování."

Re: Vtípky

Posted: 17:28 09. Feb 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:22 09. Feb 2014
by radekdnb
Chlap sedí v křesle , vyhazuje do vzduchu arašídy a chytá přímo do úst. Najednou ho manželka vyruší z činnosti a vyhozený arašíd mu spadne do ucha. On i manželka se ho snaží vytáhnout, ale arašíd se dostává stále hlouběji a hlouběji do ucha. V tom okamžiku vchází do dveří dcera s kamarádem. Ten, když vidí, co se děje, sebevědomě strčí chlapovi dva prsty do nosu a řekne: „Foukněte.” A skutečně - arašíd je venku. „To je fantastické,” říká manželka, „ten chlapec je génius, jsem zvědavá, co z něj bude.” Otec smutně přikývne: „Podle toho, jak mu smrděly prsty, bych řekl, že náš zeť.”