Page 305 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:17 29. Jan 2017
by DarkKnight
Díky všem a hlavně Jahovi za príma akci ... Moc lidí moc chaosu ale jinak to šlo !

Re: Poděkování

Posted: 02:46 29. Jan 2017
by kokosak
Bylo fajné... postnu fotky, až to proberu :)

Re: Poděkování

Posted: 03:17 29. Jan 2017
by RainMan
Smekám klobouk i se skalpem v obdivu před DM.
Děkuji, že jsem měl to štěstí se se svou postavou zúčastnit. Stále je co se učit.
Díky za hru všem.


PS: Doufám, že příště se nás na hromadě ektoplasmy sejde co nejméně. Ale taky to přes tu mizérii nebylo dole nakonec tak zlý. *huhly huhly*

*odektoplazmí se do pelechu*

Re: Poděkování

Posted: 10:56 29. Jan 2017
by JAH
Já děkuji všem zúčastněným, takhle hojnou účast (19 postav) jsem vážně nečekal. Bylo pěkné vidět tolik hlav v tolika odlišných situacích a sledovat jejich počínání. Musím přiznat, že jsem chtě quest rozdělit na dva dny, ale zároveň jsem nechtěl, aby se vytratila atmosféra, která se v ději nastavila. Gratuluji vám k úspěchu.

PS: On žije :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:26 29. Jan 2017
by Goran
Také se přidávám k poděkováním. Byl to mimořádně hezky udělaný quest, který skvěle pobavil. Jen trošku škoda toho zmatku na závěr, co se nám podařil :-D. Díky tvůrci i účastníkům :-)

Re: Poděkování

Posted: 13:11 29. Jan 2017
by Barbar321
Díky za krásné fotečky z výpravy. Není nad to vidět tolik z povrchu nachumlaného v pekle :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 15:37 29. Jan 2017
by Kathermara
Taky moc díky za quest, spousta nečekaných momentů a bylo super moct si svoji postavu zahrát i v nějaké psychicky nahnutější situaci a přemýšlet, jak bude reagovat :D

A hlavně díky, že jsi to s tou bandou vydržel. Za to máš můj obdiv :D

Re: Poděkování

Posted: 00:06 02. Feb 2017
by Deunan
@Barbar321

Díky za procházku až skoro k hradbám :)

Re: Poděkování

Posted: 11:29 03. Feb 2017
by Nalkanar
Byl jsem upozorněn, že jsem málo děkoval.

Tedy děkuji WBčkům za opravy (především za exorcistu a klerika). A do budoucna snad za vylepšení hratelnosti a sjednocené vybalancovaní class. Vaší práce si cením, a pokud Vám přijde, že prudím, tak je to jen proto, aby se dostalo úpravám kritiky a upřesnění, aby NT byla jen lepší a lepší. ;-) Nemyslím to zle, jen jsem prostě až moc přímý s výrazivem.

Re: Poděkování

Posted: 12:05 03. Feb 2017
by kokosak
S odkazem na probíhající interní diskusi týmu si dovolím napsat následující:

Děkujeme za poděkování a doufáme, že své výrazivo a úroveň prudivosti upravíš tak, aby odpovídaly tvému záměru a nesměřovaly k naprosto jiným koncům. Na formě komunikace totiž někdy záleží více, než na jejím obsahu.

Re: Poděkování

Posted: 00:20 06. Feb 2017
by Paulus
Tímto bych chtěl poděkovat Jonovi za dnešní minihru. Nostalgie na staré dobré časy ......zvedlo to náladu nejen mně ale i mé postavě. Snad bude někdy příležitost si to zopakovat. :viking:

Re: Poděkování

Posted: 23:31 06. Feb 2017
by Absinthorix
:D Díky vám pánové! WB's

Re: Poděkování

Posted: 21:10 07. Feb 2017
by DarkKnight
ahoj ... rád bych věnoval poděkovaní WBčkům Dmkům prostě celé mu teamu, zato co děláte pro nás co se týka scriptu hratelnosti a lokací , a dmkům že mají sem nu trpělivost vůbec něco hrát :) jste super ... jen tak dál "

Re: Poděkování

Posted: 23:57 10. Feb 2017
by Miell
Díky všem, co se účastnili karavany, že jsme do Varů přivezli všechny sudy. Následné posezení v hospůdce bylo taky moc fajn :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:12 11. Feb 2017
by Aillen
Putování s karavanou i posezení v hospodě bylo fajn, všem děkuji a těším se na oslavu "v neděli".