Page 306 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:18 10. Feb 2014
by Molly23
Tahle kočka musí bejt hodně tvrdej flegmatik :D
http://www.youtube.com/watch?v=yWcak9tZupc

Re: Vtípky

Posted: 00:38 11. Feb 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 13:49 12. Feb 2014
by Molly23
Asi nejlepší červená karta co jsem kdy viděl :D. Hlavně jak ten hráč křičí PSYCHOOOOooooo!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=HhtxC3AErI0

Re: Vtípky

Posted: 09:22 13. Feb 2014
by Puxina
:D

Ale tak třeba se jim zadaří, uvidíme, já věřím že čtvrtfinále bude a pak snad i něco víc ;)

Re: Vtípky

Posted: 21:21 13. Feb 2014
by Puxina
Všichni proti všem aneb rytířský turnaj v reálu. :D :twisted:

http://www.drsnysvet.cz/rytirsky-turnaj/

Re: Vtípky

Posted: 22:26 13. Feb 2014
by Bahnak
Jmenuje se to "Battle of the Nations" a v americe je pod tendle "sport" k dnešnímu dni zaregistrováno více než 100.000 borců. Jedou to tam už několik let a tuším nejvetší hromadná bitva měla několik tisíc účastníků najednou.
Klání probíhají podle jasných pravidel a v několika různých verzích - od hodně pravidel po téměř žádná.
Ve fightech skupin proti skupinám je jedno pravidlo opravdu základní a easy - musíš se dotýkat pouze 2 body svého těla země - tedy nohama. Jakmile se opřeš o zem, nebo tě někdo shodí, přestáváš bojovat a fight pro tebe skončil. Proto na těch videjích tak často vidíš že někdo do někoho nabíhá a vší silou do něj jebne svojí váhou.
Ačkoliv to bude znít divně, technika je zde důležitá, stejně jako strategie a VELMI HRUBÁ síla.
Je to tak měsíc dozadu, v Práglu pořádali exibici dokonce právě s Polákama.
U nás se tento sport teprve rozvíjí, hrubým odhadem to dělá tak 30-50 lidí, nicméně se plynule rozrůstají.
Náročnost sportu je srovnatelná s ultimátními zápasy - tedy je vyžadována brutální kondička a příprava. Blbý je že pořizovací cena výbavy také není zrovna malá. Všechna ta zbroj je obvykle kalená a prostě to schramstne tunu peněz - žádný cheap koníček to není no.
Kdo má chuť, ať zadá "Battle of the Nations" do Youtube, je tam toho mrtě.

Osobně se shoduji s názorem, že by se těm klukům běhalo lépe v hokejové výstroji a namísto zbraní by používali baseballové pálky. Ale takhle to má zase šmrnc :-D
http://www.youtube.com/watch?v=UZ14vNQxnvs

Re: Vtípky

Posted: 21:21 14. Feb 2014
by Goran
Odtajněný záznam z dokončovacích prací NT.

http://www.youtube.com/watch?v=G2hYMHxw ... r_embedded

Re: Vtípky

Posted: 15:04 17. Feb 2014
by karolina

Re: Vtípky

Posted: 15:07 17. Feb 2014
by Miell
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:14 19. Feb 2014
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 15:18 21. Feb 2014
by Barbar321
k odlehčení dnešní vážné debaty. Snad to tu ještě nebylo, ale i kdyby, mě to prostě pobavilo:

Při zřizování elektronického přístupu k vlastnímu účtu v bance:
- Zadejte uživatelské jméno !
- logik2
- Zadejte heslo !
- jablko
- Lituji, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků !
- červenéjablko
- Lituji, heslo musí obsahovat min. 1 číslici !
- 1červenéjablko
- Lituji, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno !...
- 1VYJEBANÉčervené jablko
- Lituji, heslo nesmí obsahovat za sebou následující velká písmena !
- 1VyjebanéČervenéJablkoAnastrčSiHo !
- Lituji, heslo nesmí obsahovat znaky s diakritikou !
- 1VyjebaneSchnileCerveneJablkoAchcipniTyHajzleJestliAniTohleH esloNeprijmes
- Lituji, toto heslo je již obsazeno !

Re: Vtípky

Posted: 15:01 22. Feb 2014
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 21:08 22. Feb 2014
by Amber
:mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:01 23. Feb 2014
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 18:15 24. Feb 2014
by sandoftime