Page 306 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:50 12. Feb 2017
by LDamian
Xantipa i já děkujeme všem na Thalii za spoustu skvělých zážitků za tu dobu, co jsme byli v DM týmu.

Snad se zase potkáme. Ať už přímo ve hře na Thalii nebo jinde.

Re: Poděkování

Posted: 14:59 12. Feb 2017
by Miell
LDamian wrote:Xantipa i já děkujeme všem na Thalii za spoustu skvělých zážitků za tu dobu, co jsme byli v DM týmu.

Snad se zase potkáme. Ať už přímo ve hře na Thalii nebo jinde.
Taky děkujeme :D

Re: Poděkování

Posted: 15:04 12. Feb 2017
by Rejty
LDamian wrote:Xantipa i já děkujeme všem na Thalii za spoustu skvělých zážitků za tu dobu, co jsme byli v DM týmu.

Snad se zase potkáme. Ať už přímo ve hře na Thalii nebo jinde.
My zase děkujeme za vše, co jste tu vytvořili a těšíme se (brzy :twisted: ) na viděnou :)

Re: Poděkování

Posted: 15:06 12. Feb 2017
by Paulus
LDamian wrote:Xantipa i já děkujeme všem na Thalii za spoustu skvělých zážitků za tu dobu, co jsme byli v DM týmu.

Snad se zase potkáme. Ať už přímo ve hře na Thalii nebo jinde.
Ať se daří pane a díky za questy i věci kolem kronikářství. Sice jsme se ne vždy shodli ale díky za to. :)

Re: Poděkování

Posted: 15:06 12. Feb 2017
by Nalkanar
Díky za úpravu familiarů atd. :) příjemná to věc.

Ldamiane, tak jak v PM. Hodně zdaru a díky za debatu o elementárech a elementálech :lol:

Re: Poděkování

Posted: 16:37 12. Feb 2017
by Caehan
LDamian wrote:Xantipa i já děkujeme všem na Thalii za spoustu skvělých zážitků za tu dobu, co jsme byli v DM týmu.

Snad se zase potkáme. Ať už přímo ve hře na Thalii nebo jinde.
Díky za všechnu snahu, kterou jsi tu do toho vložil. Rozhodně to nebylo přehlédnuto. :-)

Re: Poděkování

Posted: 00:07 13. Feb 2017
by Miell
Moc díky Olwen, Lensovi a Alqovi za dnešní otevíračku! :) Potažmo všem, co se podíleli a podílejí na stavbě vsi.. tenhle večer mi opravdu zlepšil náladu :)
Jmenovitě hráčům: Aillen, Thurms, RainMan, Paulus a johnny98-G

Re: Poděkování

Posted: 00:24 13. Feb 2017
by Thurms
Také se přidám k poděkování. Díky všem, co přišli. Bylo fajn vidět tolik lidí pohromadě.

Re: Poděkování

Posted: 00:39 13. Feb 2017
by Nalkanar
Taktéž drobné díky (a jak organizátoři vědí, tak i omluva za nemožnost dorazit na čas).

Re: Poděkování

Posted: 00:53 13. Feb 2017
by Goran
Děkuji účastníkům a pořadatelům za pěknou akci :)

Re: Poděkování

Posted: 00:58 13. Feb 2017
by Kathermara
Díky všem za oslavu, fakt si vážím toho, že se tady hráči ještě pořád snaží něco pořádat a dokonce tam občas i přijdou lidi! To je super :-D Ne vážně, díky pořadatelům za snahu a ostatním za to, že došli a hráli :-)

Re: Poděkování

Posted: 01:22 13. Feb 2017
by Aillen
Děkuji všem hostům dnešní oslavy, že přišli a všem, kdo pomáhali při přípravě a omlouvám se za počáteční prázdné servírovací stolky, jsem zapomněla, že byl restart a tak se prostřené stolky vyprázdnily. :)

Re: Poděkování

Posted: 03:01 13. Feb 2017
by NesQe
Děkuji za dnešní hry! nádherný otvírání hospody, provedení po Varech... a RP celkově všech s kterými se má postava poslední dny baví.. Díky, Díky a Díky !

Re: Poděkování

Posted: 08:09 13. Feb 2017
by Paulus
Děkuji velmi všem jak organizátorům tak hostům za skvělou zábavu :-)

Re: Poděkování

Posted: 18:15 13. Feb 2017
by Fryn
Poděkování LDamianovi a Xantipě za jejich účast na vedení Thalie. Vždycky jsem měl velice dobrý pocit z toho, že LDamian je na postu hlavního DM a je na něho dohlíženo Xantipou :).