Re: Vtípky
Posted: 01:29 25. Feb 2014
Jede jeptiška taxíkem a zpozoruje, že si ji taxikář neustále prohlíží ve zpětném zrcátku. Ptá se ho tedy: „Proč na mě neustále hledíš, synu? Máš něco na srdci?“ „Ále… mám, ale to se nehodí říkat,“ povzdychne si taxikář. „Synu, mně můžeš říci cokoli, jsem v řádu již dlouho a lecčemu jsem zvyklá,“ povzbudí jej jeptiška. „No, sestro, již od dětství mám tajné přání, aby mi ho jeptiška vykouřila,“ svěří se taxikář. „Tvoje přání se ti může splnit, ale musíš splňovat dvě podmínky,“ odvětí jeptiška. „A jaké, sestro?“ zvědavě se ptá taxikář. „Musíš být svobodný a katolík,“ na to jeptiška. „No, ale já obě podmínky splňuju!“ zaraduje se taxikář.“Tak někde v klidu zastav,“ poradí mu jeptiška. Taxikář zastaví na opuštěném místě a jeptiška se dá do kouření. Vtom si všimne, že taxikář brečí. „Co se stalo, synu? Proč pláčeš?“"Víte, sestro, já jsem vám lhal. Já jsem žid a ženatej…“ „Nic si z toho nedělej, synu. Já jsem Karel a jedu na maškarní…“

Co se stalo při zakládání elektronického účtu :
- Zadejte uživatelské jméno
- logik2
- zadejte heslo!
- jablko4
- litujeme, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků!
- cervenéjablko
- litujeme, heslo musí obsahovat min. 1 číslici!
- 1cervenejablko
- litujeme, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno!
- 1ZASRANEcervene jablko
- litujeme, heslo nemůže obsahovat za sebou nasledující velká písmena
- 1ZasraneVyjebaneCerveneJablko,AstrčSiHoDoPrdele!
- litujeme, heslo nemůže obsahovat diakritické znaky!
- 1ZasraneVyjebaneShnileCerveneJablkoAstrcSiHoDoPrdeleJestliAniTotoNeprijmes
- litujeme, toto heslo je již obsazené!
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadniciPuxina wrote:Na co mu to je?
Asi si potrebuje neco kompenzovat... Neco velikostne zavisleho.