Page 307 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:29 25. Feb 2014
by Caehan
Hádanka (anglicky)

Hádanka (česky)

(z dvanácti úkolů pro Asterixe)

Re: Vtípky

Posted: 01:30 28. Feb 2014
by sandoftime
S tebou nebo bez tebe
Kilovej mejkap

tyhle dvě mě dostaly :D

Re: Vtípky

Posted: 11:36 28. Feb 2014
by Puxina
Jede jeptiška taxíkem a zpozoruje, že si ji taxikář neustále prohlíží ve zpětném zrcátku. Ptá se ho tedy: „Proč na mě neustále hledíš, synu? Máš něco na srdci?“ „Ále… mám, ale to se nehodí říkat,“ povzdychne si taxikář. „Synu, mně můžeš říci cokoli, jsem v řádu již dlouho a lecčemu jsem zvyklá,“ povzbudí jej jeptiška. „No, sestro, již od dětství mám tajné přání, aby mi ho jeptiška vykouřila,“ svěří se taxikář. „Tvoje přání se ti může splnit, ale musíš splňovat dvě podmínky,“ odvětí jeptiška. „A jaké, sestro?“ zvědavě se ptá taxikář. „Musíš být svobodný a katolík,“ na to jeptiška. „No, ale já obě podmínky splňuju!“ zaraduje se taxikář.“Tak někde v klidu zastav,“ poradí mu jeptiška. Taxikář zastaví na opuštěném místě a jeptiška se dá do kouření. Vtom si všimne, že taxikář brečí. „Co se stalo, synu? Proč pláčeš?“"Víte, sestro, já jsem vám lhal. Já jsem žid a ženatej…“ „Nic si z toho nedělej, synu. Já jsem Karel a jedu na maškarní…“

Re: Vtípky

Posted: 18:05 02. Mar 2014
by Puxina
,,Zatímco je veškerá pozornost světových médií obrácena k Ukrajině, Česko využilo příležitosti a znovu obsadilo Slovensko,,

Re: Vtípky

Posted: 20:35 02. Mar 2014
by sandoftime
Definice krásné smrti

Image

Re: Vtípky

Posted: 13:24 06. Mar 2014
by Puxina
Co se stalo při zakládání elektronického účtu :
- Zadejte uživatelské jméno
- logik2
- zadejte heslo!
- jablko4
- litujeme, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků!
- cervenéjablko
- litujeme, heslo musí obsahovat min. 1 číslici!
- 1cervenejablko
- litujeme, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno!
- 1ZASRANEcervene jablko
- litujeme, heslo nemůže obsahovat za sebou nasledující velká písmena
- 1ZasraneVyjebaneCerveneJablko,AstrčSiHoDoPrdele!
- litujeme, heslo nemůže obsahovat diakritické znaky!
- 1ZasraneVyjebaneShnileCerveneJablkoAstrcSiHoDoPrdeleJestliAniTotoNeprijmes
- litujeme, toto heslo je již obsazené!

Re: Vtípky

Posted: 10:22 07. Mar 2014
by Amber
:mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:32 07. Mar 2014
by pavad

Re: Vtípky

Posted: 13:02 07. Mar 2014
by KaTo
Už asi chápu proč EU se tak vrtá do dění kolem Ukrajiny - viz tisková zpráva rádia Jerevan:
"Ukrajina vzhledem ke krizi na Krymu, povolala veškeré vojenské zálohy. K tomuto datu se v západní Evropě zastavily veškeré stavební práce a přestaly poskytovat některé služby. Zároveň zkolabovalo několik velkých nemocnic a zdravotních center."

Re: Vtípky

Posted: 22:57 08. Mar 2014
by Bruciacullo

Re: Vtípky

Posted: 13:10 09. Mar 2014
by pavad
Na tohle jsem nahodou narazil... Doporucuji shlednout. :D

http://www.youtube.com/watch?v=hhQbaCVYqaE

Re: Vtípky

Posted: 16:02 09. Mar 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 11:20 11. Mar 2014
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 18:07 11. Mar 2014
by de Aers
Puxina wrote:Na co mu to je?
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadnici :)

Edit: ninja

Re: Vtípky

Posted: 18:09 11. Mar 2014
by pavad
Asi si potrebuje neco kompenzovat... Neco velikostne zavisleho. :D JInak napsal bych pojmenovani skupiny jedincu, do tkere bych jej zaradil - ale to bych dostal bednu exotickeho tropickeho ovoce. :)