Page 307 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:50 13. Feb 2017
by Goran
Také se přidávám k poděkováním Xantipě a hlavně LDamianovi. I přes skromné časové možnosti se tu vždy našla snaha věci řešit, debatovat nad nimi a směřovat Thalii k lepším zítřkům.
Re: Poděkování
Posted: 22:14 15. Feb 2017
by skarbi
Díky trojici za strávenou chvíli pod taktovkou trpasličího dozorce.
Re: Poděkování
Posted: 00:18 16. Feb 2017
by soul1
Taktež Diky Byla sranda

Re: Poděkování
Posted: 00:34 25. Feb 2017
by Thurms
Velký dík za dnešní akci. Připravené lokace neměly chybu.
Re: Poděkování
Posted: 00:40 25. Feb 2017
by RainMan
Alki taky děkuje. Zajímavá akce se zajímavým průběhem a překvapivě nepřekvapivým koncem.

Re: Poděkování
Posted: 01:01 25. Feb 2017
by Miell
Bylo to fajn.. a jedna z nejzajímavějších lokací, které jsem na TH viděla.. díky všem, co přišli a taky Aillen za tvorbu:)
Re: Poděkování
Posted: 01:10 25. Feb 2017
by Nalkanar
Díky za výpravu a taky kokosi za příjemnou komunikace kolem magie... né vždy to bývá tak jasné

Re: Poděkování
Posted: 01:51 25. Feb 2017
by Aillen
Díky všem, co na výpravu přišli, bylo to fajn

A samozřejmě i trpělivému DM za podporu.
Jen mě mrzí, že jsem zapomněla dělat při hře screeny, se nedá nic dělat.

Re: Poděkování
Posted: 12:23 25. Feb 2017
by johnny98-G
Diky Aillen a Miell za posledni rok ze vytvareji Questy pro hrace a ze DM je treba jen na obcasnou technickou podporu. Diky Miell za plno textu do IC fora i kdyz je to z jeji strany anonymni a nikdo to ani nemusi vedet a Aillen za tvorbu lokaci. Jsem rad ze neni treba DM proto aby se hraci bavili, kdyz se sejde skupina lidi co se sama zabavi a jeste k tomu necim malym prispeje do sveta Thalie. Diky Diky a jen tak dal.
Re: Poděkování
Posted: 01:00 26. Feb 2017
by Absinthorix
Též se přidávám s velkým díkem, bylo to moc pěkné
Re: Poděkování
Posted: 00:51 28. Feb 2017
by kokosak
Díky za diskusi u fontánky. Velmi výživná a plodná

Re: Poděkování
Posted: 05:56 28. Feb 2017
by RainMan
kokosak wrote:Díky za diskusi u fontánky. Velmi výživná a plodná

Jo jo mělo to šťávu. Jen nevím, proč se teď po ránu cejtím tak vyšťavenej, když jsem místo spánku proseděl půl noci u klávesnice při debatě o nesmrtelnosti chrousta.

Re: Poděkování
Posted: 00:12 20. Mar 2017
by Nalkanar
Díky za organizaci turnaje a všem účastníkům za jejich nadšení pro boj.

Re: Poděkování
Posted: 00:37 20. Mar 2017
by Aillen
Se připojuji k poděkování, perfektně zorganizované, pěkné ukázky soubojů a taktiky boje.
Re: Poděkování
Posted: 02:57 20. Mar 2017
by Kathermara
Díky za turnaj všem zúčastněným, dneska jsem si to fakt užila a jsem ráda, že jsem přišla. A taky díky za menší dohru poté v hospodě, takové překvapivé zvraty je třeba řádně probrat
