Page 308 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:51 11. Mar 2014
by de Aers
de Aers wrote:
Puxina wrote:Na co mu to je?
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadnici :)

Edit: ninja
Nemá to být, když už : KE kakání ?

Re: Vtípky

Posted: 19:13 11. Mar 2014
by Puxina
To teda :D brrr je to děsné prostě. :D

Jinak mě dnes dost pobavilo tohle :D

http://pravyprostor.cz/obama-putin-telefon-true-story/

Re: Vtípky

Posted: 15:26 12. Mar 2014
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 18:42 13. Mar 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 03:12 15. Mar 2014
by pavad
Pro ty, kteří mají strach z rozšíření ruského krymského tažení na západ:
Ruské tanky a bojová vozidla nesplňují emisní normu EURO 5, a jejich vstup na území EU tak pochopitelně není možný.

Re: Vtípky

Posted: 02:28 16. Mar 2014
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 08:49 16. Mar 2014
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:11 18. Mar 2014
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:37 18. Mar 2014
by Puxina
:D

Re: Vtípky

Posted: 11:42 18. Mar 2014
by Caehan
Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že to třetí fakt není raketomet.

Re: Vtípky

Posted: 17:53 18. Mar 2014
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:30 18. Mar 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:00 21. Mar 2014
by Absinthorix
Jak zapadnout na povrchu...
http://youtu.be/lym5-T5YzQI

před a po :)

Re: Vtípky

Posted: 10:20 24. Mar 2014
by pavad
Ukazka jednoho hambateho kalendare:
http://www.coloribus.com/adsarchive/cas ... -13713805/

PS: Nebojte se, nemusite se bat kliknout, vhodne i pro dospivajici/dozpivajici mladez. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:09 25. Mar 2014
by Amber
:twisted:

Image