Page 308 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:22 20. Mar 2017
by JAH
Jsem rád, že na turnaj přišli hráči alespoň jako diváci, kéž by bylo plné osazenstvo i v soutěžících. Bylo to trochu náročné pro ovládání, ale i tak napínavé i vtipné momenty. Všem co přišli a soutěžícím obzvlášť děkuji!

Re: Poděkování

Posted: 09:46 20. Mar 2017
by Goran
Děkuji za turnaj ostatním účastníkům a pořadatelům. Moc hezky provedená akce, která mě svým závěrem překvapila.

Re: Poděkování

Posted: 09:51 20. Mar 2017
by kokosak
Bylo fajn, je zas na co brblat ..IC samozřejmě :D

Re: Poděkování

Posted: 13:26 20. Mar 2017
by Caehan
Díky za organizaci, byla to zábava, jsem rád, že jsem mohl přijít.

Re: Poděkování

Posted: 20:31 20. Mar 2017
by Dragon Soul
Dodatečně díky za turnaj...Jen víc takových akcí. Díky i všem soupeřům...bylo to fajn;-)

Re: Poděkování

Posted: 00:23 21. Mar 2017
by Absinthorix
Image

Díky :lol: :lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:28 21. Mar 2017
by kokosak
To sedne :D

Re: Poděkování

Posted: 23:29 01. Apr 2017
by Aillen
Děkuji za dnešní výklad o významných osobnostech Karatského království, je fajn si dějiny osvěžit a navíc se dozvědět i nějaké podrobnosti, které ani nejsou uvedené na webu. Škoda jen, že nás nedorazilo více.

Re: Poděkování

Posted: 23:57 03. Apr 2017
by Molly23
Děkuji všem co mě upozornili na nevhodný obrázek v mém podpisu. Došlo k tomu tak, že odkaz na původní obrázek na imagehostingu použil někdo jiný a dal tam hambatou ženskou. Všem se také omlouvám za pohoršení. Přítelkyně se tomu zasmála tak snad i vy :P.

Re: Poděkování

Posted: 06:22 04. Apr 2017
by Rejty
To už nezakecáš! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 12:11 05. Apr 2017
by Mourisson1
Díky slonowousovi za setkání s podtemňanem které skončilo mnohem lépe než jsem čekal :D

Re: Poděkování

Posted: 22:36 18. Apr 2017
by Barbar321
Děkuju moc za dnešní (na podtemno) velkolepou akci i dohru po ní. Jen tak dál a více :)


Děkuju

Re: Poděkování

Posted: 10:30 19. Apr 2017
by rosnicka
Barbar321 wrote:Děkuju moc za dnešní (na podtemno) velkolepou akci i dohru po ní. Jen tak dál a více :)


Děkuju
já děkuji vám že jste vůbec dorazili

Re: Poděkování

Posted: 20:11 27. Apr 2017
by Nalkanar
Dodatečně chci poděkovat za úpravy kolem epic spellů. Zas jsem našel důvod hrát mága. :)
A tiše doufám, že summoni budou v rozumném čase, abych se nemusel zasekávat na nějakém lvlu :D

Re: Poděkování

Posted: 20:27 27. Apr 2017
by Zeerit
+1 díky za úpravy a epic spelly :)