Page 309 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:18 25. Mar 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:44 26. Mar 2014
by pavad
Říká jeden anglický lord druhému: "A víte, že v Americe zvolili prezidentem černocha?"
Druhý odpovídá: "To bude mít jeho pán radost."

Re: Vtípky

Posted: 13:45 26. Mar 2014
by KaTo
Maly Dežo se ptá taty: "Tý, tato, a co je dál, Brno nebo Měsíc?"
"Dežo, more, neser a jdi k oknu! Vidíš Měsíc?" "Jo." "A Brno?"

Re: Vtípky

Posted: 13:47 26. Mar 2014
by Mourisson1
My MIL said to me, "I'll dance on your grave." I said, "I hope you do. I'm being buried at sea."

(MIL = Mother In Law)

Re: Vtípky

Posted: 21:41 26. Mar 2014
by kokosak
Diskuse mi připoměla:

Ženská čeština
Ano <=> Ne

Ne <=> Ano

Možná <=> Ne

Promiň <=> Budeš litovat

Potřebujeme <=> Chci

Rozhodnutí je na tobě <=> Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě

Dělej, jak myslíš <=> Později za to budeš platit

Musíme si promluvit <=> Chci si postěžovat

Jistě, udělej to <=> Nechci, abys to dělal

Nejsem naštvaná <=> Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!

Jsi tak...mužný <=> Potřebuješ se oholit a páchneš potem

Jsi dnes večer tak pozorný <=> To opravdu myslíš pořád jenom na sex?

Buď romantický a zhasni <=> Mám špeky

Ta kuchyň se sem nehodí <=> Chci nový dům

Chci nové záclony <=> ...a koberce a nábytek a tapety...

Pověs ten obraz sem <=> NE! Pověs ho támhle!

Slyšel jsi to? <=> Měla jsem pocit, že už jsi usnul

Miluješ mě? <=> Budu chtít něco drahého

Jak moc mě miluješ? <=> Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit

Za minutku budu připravená <=> Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi

Nemám tlustý zadek? <=> Řekni, že jsem krasná

Musíš se naučit komunikovat <=> Musíš se naučit se mnou souhlasit

Posloucháš mě? <=> Pozdě, uz jsi mrtvý

Já nekřičím! <=> Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!

Odpověď na otázku "Co se děje?":

* Pořád to samé <=> Nic

* Nic <=> Všechno

* Všechno <=> Mám předmenstruační krizi

* Nic, opravdu <=> Jenom to, že jsi kretén

*********************
Mužská čeština


Mám hlad! <=> Mám hlad!

Jsem unavený <=> Jsem unavený

Chce se mi spát <=> Chce se mi spát

Nechceš jít do kina? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal

Můžu tě vzít na večeři? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal

Můžu ti někdy zavolat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal

Smím prosit? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal

Nechceš si mailovat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal

Hezké šaty <=> Pěkný výstřih

Vypadáš napjatě, já tě namasíruju <=> Chci tě osahávat

Co se děje? <=> Nevím, proč z toho děláš takovou vědu

Co se děje? <=> Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?

Co se děje? <=> Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude

Nudím se <=> Nechceš se raději milovat?

Miluji tě <=> Chci se s tebou vyspat teď hned

Taky tě miluju <=> No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu

Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Je to stejné jako dřív

Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Stálo to 500 Kč a není vidět žádný rozdíl

Promluvme si <=> Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš

Vezmeš si mě? <=> Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma

Během nákupu:

* Tohle se mi líbí víc <=> Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!

Re: Vtípky

Posted: 08:43 27. Mar 2014
by Puxina
:D

Image

Re: Vtípky

Posted: 10:14 27. Mar 2014
by Douragon

Re: Vtípky

Posted: 01:58 28. Mar 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:43 28. Mar 2014
by Molly23
Něco pro milovníky extrémů :P
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:44 28. Mar 2014
by KaTo
Jízdní hafík:
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:48 28. Mar 2014
by Bahnak
Jo no.

Re: Vtípky

Posted: 11:51 28. Mar 2014
by Molly23
Jízdní tygrolev!
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:05 28. Mar 2014
by karolina
Molly23 wrote:Jízdní tygrolev!
Image
Tigon nebo Liger?

Re: Vtípky

Posted: 12:07 28. Mar 2014
by Molly23
Našel jsem ho pod heslem "Liger"

Re: Vtípky

Posted: 13:29 28. Mar 2014
by G-ladiator
Někde jsem četl, jak se takovíto míšenci pojmenovávají - první jméno by mělo být po samci a druhé po samici. Tedy Liger je směs lva a tygřice. Tigon by byl směs tygra a lvice.