Page 309 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:18 25. Mar 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 13:44 26. Mar 2014
by pavad
Říká jeden anglický lord druhému: "A víte, že v Americe zvolili prezidentem černocha?"
Druhý odpovídá: "To bude mít jeho pán radost."
Re: Vtípky
Posted: 13:45 26. Mar 2014
by KaTo
Maly Dežo se ptá taty: "Tý, tato, a co je dál, Brno nebo Měsíc?"
"Dežo, more, neser a jdi k oknu! Vidíš Měsíc?" "Jo." "A Brno?"
Re: Vtípky
Posted: 13:47 26. Mar 2014
by Mourisson1
My MIL said to me, "I'll dance on your grave." I said, "I hope you do. I'm being buried at sea."
(MIL = Mother In Law)
Re: Vtípky
Posted: 21:41 26. Mar 2014
by kokosak
Diskuse mi připoměla:
Ženská čeština
Ano <=> Ne
Ne <=> Ano
Možná <=> Ne
Promiň <=> Budeš litovat
Potřebujeme <=> Chci
Rozhodnutí je na tobě <=> Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě
Dělej, jak myslíš <=> Později za to budeš platit
Musíme si promluvit <=> Chci si postěžovat
Jistě, udělej to <=> Nechci, abys to dělal
Nejsem naštvaná <=> Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!
Jsi tak...mužný <=> Potřebuješ se oholit a páchneš potem
Jsi dnes večer tak pozorný <=> To opravdu myslíš pořád jenom na sex?
Buď romantický a zhasni <=> Mám špeky
Ta kuchyň se sem nehodí <=> Chci nový dům
Chci nové záclony <=> ...a koberce a nábytek a tapety...
Pověs ten obraz sem <=> NE! Pověs ho támhle!
Slyšel jsi to? <=> Měla jsem pocit, že už jsi usnul
Miluješ mě? <=> Budu chtít něco drahého
Jak moc mě miluješ? <=> Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit
Za minutku budu připravená <=> Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi
Nemám tlustý zadek? <=> Řekni, že jsem krasná
Musíš se naučit komunikovat <=> Musíš se naučit se mnou souhlasit
Posloucháš mě? <=> Pozdě, uz jsi mrtvý
Já nekřičím! <=> Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!
Odpověď na otázku "Co se děje?":
* Pořád to samé <=> Nic
* Nic <=> Všechno
* Všechno <=> Mám předmenstruační krizi
* Nic, opravdu <=> Jenom to, že jsi kretén
*********************
Mužská čeština
Mám hlad! <=> Mám hlad!
Jsem unavený <=> Jsem unavený
Chce se mi spát <=> Chce se mi spát
Nechceš jít do kina? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu tě vzít na večeři? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu ti někdy zavolat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Smím prosit? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Nechceš si mailovat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Hezké šaty <=> Pěkný výstřih
Vypadáš napjatě, já tě namasíruju <=> Chci tě osahávat
Co se děje? <=> Nevím, proč z toho děláš takovou vědu
Co se děje? <=> Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? <=> Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude
Nudím se <=> Nechceš se raději milovat?
Miluji tě <=> Chci se s tebou vyspat teď hned
Taky tě miluju <=> No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Je to stejné jako dřív
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Stálo to 500 Kč a není vidět žádný rozdíl
Promluvme si <=> Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš
Vezmeš si mě? <=> Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma
Během nákupu:
* Tohle se mi líbí víc <=> Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!
Re: Vtípky
Posted: 08:43 27. Mar 2014
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 10:14 27. Mar 2014
by Douragon
Re: Vtípky
Posted: 01:58 28. Mar 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 11:43 28. Mar 2014
by Molly23
Něco pro milovníky extrémů

Re: Vtípky
Posted: 11:44 28. Mar 2014
by KaTo
Jízdní hafík:

Re: Vtípky
Posted: 11:48 28. Mar 2014
by Bahnak
Jo no.
Re: Vtípky
Posted: 11:51 28. Mar 2014
by Molly23
Jízdní tygrolev!

Re: Vtípky
Posted: 12:05 28. Mar 2014
by karolina
Molly23 wrote:Jízdní tygrolev!

Tigon nebo Liger?
Re: Vtípky
Posted: 12:07 28. Mar 2014
by Molly23
Našel jsem ho pod heslem "Liger"
Re: Vtípky
Posted: 13:29 28. Mar 2014
by G-ladiator
Někde jsem četl, jak se takovíto míšenci pojmenovávají - první jméno by mělo být po samci a druhé po samici. Tedy Liger je směs lva a tygřice. Tigon by byl směs tygra a lvice.