Page 309 of 331
Re: Poděkování
Posted: 08:00 29. Apr 2017
by Aillen
Děkuji WB za nahrání úprav/oprav a doplnění.
Re: Poděkování
Posted: 17:25 29. Apr 2017
by Miell
Díky Paulovi za vše, co pro TH udělal

Re: Poděkování
Posted: 10:09 04. May 2017
by sandoftime
Šermíř z prestižky na základní povolání. Díky za to, dává to smysl

Re: Poděkování
Posted: 22:46 14. May 2017
by Miell
Děkuji za dnešní trénink

Re: Poděkování
Posted: 10:29 11. Jun 2017
by harlequin_ichtyosis
Dík za town portal a dopisní papíry, /pecet je skvělá věc

Re: Poděkování
Posted: 19:07 22. Jun 2017
by Nalkanar
Díky za úpravu u Isilu, vypadá to tam hned líp. Jen možná pro zmatené pocestné bych odstranil značku, že Karatha je směrem na jih, což vede ke kotvě a pak z útesu do vody...

hádám, že to není doporučená trasa.

Re: Poděkování
Posted: 07:36 23. Jun 2017
by RainMan
Díky bohům za to, že dcerky pána Nových Varů již nejsou nekřtěňátka.
Obřad sice komorní, ale přesto hezký. Až i slzu jsem musel zamáčknout.
Re: Poděkování
Posted: 16:01 23. Jun 2017
by Miell
Jsem moc ráda, že jsme se sešli... a děkuju všem za trpělivost s mým nestabilním připojením

Re: Poděkování
Posted: 21:19 24. Jun 2017
by Douragon
Nejprve děkuji všem, co v poslední době cestovali s postavami Tominem vědátorem a Moon.
Za druhé chci poděkovat, že přechody v rámci jedné lokace, teleportují i povolané. To je velkej palec nahoru.
Re: Poděkování
Posted: 22:26 09. Sep 2017
by Miell
Díky za hezky připravený bardský večer

Re: Poděkování
Posted: 22:40 09. Sep 2017
by Thurms
Přidám se k poděkování, bylo to perfektně připravené.
Re: Poděkování
Posted: 23:25 09. Sep 2017
by kokosak
Velmi hezké to bylo

Re: Poděkování
Posted: 23:26 09. Sep 2017
by Zeerit
+1
Ta sakura mě chytla nepřipravenýho

Re: Poděkování
Posted: 23:33 09. Sep 2017
by Kathermara
Pobrečel sis?
Moc díky všem, že přišli, byla to fajn (moje první) akce

Re: Poděkování
Posted: 23:57 09. Sep 2017
by RainMan
Moooc pěkný večer ve společnosti krásné bardky.
Opravdu zážitek, který se jen tak ve hře neuskuteční.
Díky moc.