Page 310 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:41 28. Mar 2014
by sandoftime

Re: Vtípky

Posted: 09:02 30. Mar 2014
by kokosak
Krysak wrote:...Jsem příznivce klasické fantasy, jezdit na vlkovi ... se mi trošku příčí.... Nebo do podtemna přidat Nightmaru
:D

Re: Vtípky

Posted: 13:59 31. Mar 2014
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:16 01. Apr 2014
by KaTo
Trocha sportu.
Cikánský trojboj asi všichni znáte - na koupaliště pěšky, zpátky na kole.
Napadlo mě, co by na Thalii byl Paladinský trojboj - do boje se štítem, zpátky na štítě.
A s tím související herní realita, Elfí trojboj - do dungu v DEX výbavě, zpátky v STR výbavě.

Re: Vtípky

Posted: 18:29 01. Apr 2014
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 03:37 02. Apr 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:35 02. Apr 2014
by Shaman88
sandoftime wrote:Image
Jak se říká té zbrani co má v levé ruce?

Re: Vtípky

Posted: 12:37 02. Apr 2014
by kucik
Jedno vypadá jako kopí a druhé jako sebevražedný dřevec.

Re: Vtípky

Posted: 12:40 02. Apr 2014
by Douragon
Oboustranný dřevec? :D:D

Re: Vtípky

Posted: 13:25 02. Apr 2014
by sandoftime
kucik wrote:Jedno vypadá jako kopí a druhé jako sebevražedný dřevec.
to je hc erotická pomůcka pro rytířské v plechu

Re: Vtípky

Posted: 08:33 05. Apr 2014
by Krysak
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:02 05. Apr 2014
by Amber
Boosty :mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 10:12 07. Apr 2014
by sandoftime
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:02 10. Apr 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 16:46 10. Apr 2014
by sandoftime