Page 310 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:33 10. Sep 2017
by Aillen
Připojuji se k poděkování, opravdu vydařená akce po všech stránkách. Díky!

Re: Poděkování

Posted: 22:20 02. Oct 2017
by RainMan
Alkin - potulný bard
si dovoluje tímto poděkovati svému dnešnímu obecenstvu za vskutku velkorysé příspěvky pro osiřelá dítka.
Měšec s grešlemi byl již převzat zodpovědnou osobou, jež ho sama doručí do kláštera a sestrám řádu, jež se o siroty starají, tento předá.
Nechť dobří bohové rozliční bdí nad kroky a činy všech ochotných dárců.

Podepsán A Q

Re: Poděkování

Posted: 23:35 09. Nov 2017
by RainMan
Díky díky a ještě jednou DÍKY DM a všem co se podíleli na dnešním zahrabání Jeho Mrtvolnosti z Nevermore. :-)

Ronil jsem slzy... štěstí a spokojenosti.

Shoř v pekle horoucím Dorieli :-D

Re: Poděkování

Posted: 23:45 09. Nov 2017
by Aillen
I já děkuji za dnešní hru .....i když ...... některé situace ......ale to tady nebudu rozebírat ....možná se to někdy hodí ve hře ......

Re: Poděkování

Posted: 09:22 10. Nov 2017
by Miell
A my děkujeme všem, co přišli ;)
A jestli je díky tomu co hrát, tak jedině dobře :)

Re: Poděkování

Posted: 18:21 24. Dec 2017
by RainMan
Přeji všem thalijským minulým, současným i budoucím
pěkného Štědrého večera, klidné Svátky vánoční a mnoho úspěchů v Novém roce.

A tímto si dovoluji poděkovat všem z DM a WB teamu za práci, kterou na serveru ve svém volném čase odvádíte a rovněž tak všem hráčům, s jejichž postavičkami měl Kulda a Alkin (i Vaska kdysi dávno) tu možnost se ve hře potkat, ať již v dobrém či zlém.

DĚKUJU

Rainman

Re: Poděkování

Posted: 16:37 25. Dec 2017
by Miell
Taky tak.. krásné svátky všem a šťastný nový rok :)

Re: Poděkování

Posted: 11:48 29. Dec 2017
by radekdnb
Vánoce jsem už nestihl,

Ale přeji hezký nový rok všem z Podtemna :twisted: :roll: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:49 29. Dec 2017
by kokosak
Hur dur! :D

Re: Poděkování

Posted: 10:38 02. Jan 2018
by LDamian
Chci poděkovat za hru v podtemnu v posledních pár dnech. Jak Kokosákovi, který mi postavu zprovoznil, tak hráčům, které jsem tam potkal. Bylo fajn si zase zahrát, líbí se mi úpravy provedené u druida (rychlost pohybu u zvířat, bonusy z předmětů při proměně, troll jako přítelíček). Ještě by bylo super udělat mu proměny do podtemňáckých zvířat. :twisted: Celkově se podařilo vychytat veliké množství chyb, které mi hru otravovaly, když jsem ji zkoušel hned po startu NT. Skvělá práce - děkuji za ni.

Jinak dát za nošení balíků i expy je dobré lákadlo. :) Jsem příjemně překvapený tím, jak je teď podtemno na nízkých úrovních hratelné.

Re: Poděkování

Posted: 18:27 05. Jan 2018
by rosnicka
to je fajn že se ti tam líbilo, já si ještě tak týden počkám, druhá předělávka pc. ted mi sice funguje ale u hry problém s knihovnou , když jsem jí chtěla zapnout tak načítá a pak vyskočí okno runtime knihovna a něco s c++ čemuž nerozumím ale už aby to bylo předělaný a já mohla zasejc začít se tomu věnovat

Re: Poděkování

Posted: 13:40 11. Jan 2018
by rosnicka
Musím moc a moc poděkovat jednomu nejmenovanému ( který to je nejlíp on sám ) za to že mi poradil jak po přeinstalaci a upravách v pc zprovoznit přístup do hry. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 09:23 13. Jan 2018
by Barbar321
Poděkuju za úpravu peněžního systému. Je teď mnohem obtížnější vydělávat peníze a odliv je výrazně vyšší, než dříve. Stačilo jen upravit ceny léčiv :wink:

Stejně tak oceňuju i možnost koupit si prakticky jakékoliv potřebné kouzlo v "láhvi". Avšak za opravdu slušný peníz :lol: Opět jeden z velmi dobrých způsobů, jak využívat peníze i na hlvl.

Řekl bych, že tu se právě bude otvírat možnost pro alchymii, kdy by se daly dělat lektvary za nižší cenu a mohlo by tam dojít i ke zvýšení doby fungování (mapř. 1min/lvl alchymie nebo u některých 0,5min/lvl)

Re: Poděkování

Posted: 23:38 27. Feb 2018
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru, slavnostní korunovaci, bylo pěkné se zase po delším čase sejít. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:15 06. Aug 2018
by Jachym
Chtěl bych poděkovat za výbornou nedělní hru a napínavé dobrodružství Goranovi a Golovi . děkuji