Page 310 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:33 10. Sep 2017
by Aillen
Připojuji se k poděkování, opravdu vydařená akce po všech stránkách. Díky!
Re: Poděkování
Posted: 22:20 02. Oct 2017
by RainMan
Alkin - potulný bard
si dovoluje tímto poděkovati svému dnešnímu obecenstvu za vskutku velkorysé příspěvky pro osiřelá dítka.
Měšec s grešlemi byl již převzat zodpovědnou osobou, jež ho sama doručí do kláštera a sestrám řádu, jež se o siroty starají, tento předá.
Nechť dobří bohové rozliční bdí nad kroky a činy všech ochotných dárců.
Podepsán A Q
Re: Poděkování
Posted: 23:35 09. Nov 2017
by RainMan
Díky díky a ještě jednou DÍKY DM a všem co se podíleli na dnešním zahrabání Jeho Mrtvolnosti z Nevermore.
Ronil jsem slzy... štěstí a spokojenosti.
Shoř v pekle horoucím Dorieli

Re: Poděkování
Posted: 23:45 09. Nov 2017
by Aillen
I já děkuji za dnešní hru .....i když ...... některé situace ......ale to tady nebudu rozebírat ....možná se to někdy hodí ve hře ......
Re: Poděkování
Posted: 09:22 10. Nov 2017
by Miell
A my děkujeme všem, co přišli

A jestli je díky tomu co hrát, tak jedině dobře

Re: Poděkování
Posted: 18:21 24. Dec 2017
by RainMan
Přeji všem thalijským minulým, současným i budoucím
pěkného Štědrého večera, klidné Svátky vánoční a mnoho úspěchů v Novém roce.
A tímto si dovoluji poděkovat všem z DM a WB teamu za práci, kterou na serveru ve svém volném čase odvádíte a rovněž tak všem hráčům, s jejichž postavičkami měl Kulda a Alkin (i Vaska kdysi dávno) tu možnost se ve hře potkat, ať již v dobrém či zlém.
DĚKUJU
Rainman
Re: Poděkování
Posted: 16:37 25. Dec 2017
by Miell
Taky tak.. krásné svátky všem a šťastný nový rok

Re: Poděkování
Posted: 11:48 29. Dec 2017
by radekdnb
Vánoce jsem už nestihl,
Ale přeji hezký nový rok všem z Podtemna

Re: Poděkování
Posted: 13:49 29. Dec 2017
by kokosak
Hur dur!

Re: Poděkování
Posted: 10:38 02. Jan 2018
by LDamian
Chci poděkovat za hru v podtemnu v posledních pár dnech. Jak Kokosákovi, který mi postavu zprovoznil, tak hráčům, které jsem tam potkal. Bylo fajn si zase zahrát, líbí se mi úpravy provedené u druida (rychlost pohybu u zvířat, bonusy z předmětů při proměně, troll jako přítelíček). Ještě by bylo super udělat mu proměny do podtemňáckých zvířat.

Celkově se podařilo vychytat veliké množství chyb, které mi hru otravovaly, když jsem ji zkoušel hned po startu NT. Skvělá práce - děkuji za ni.
Jinak dát za nošení balíků i expy je dobré lákadlo.

Jsem příjemně překvapený tím, jak je teď podtemno na nízkých úrovních hratelné.
Re: Poděkování
Posted: 18:27 05. Jan 2018
by rosnicka
to je fajn že se ti tam líbilo, já si ještě tak týden počkám, druhá předělávka pc. ted mi sice funguje ale u hry problém s knihovnou , když jsem jí chtěla zapnout tak načítá a pak vyskočí okno runtime knihovna a něco s c++ čemuž nerozumím ale už aby to bylo předělaný a já mohla zasejc začít se tomu věnovat
Re: Poděkování
Posted: 13:40 11. Jan 2018
by rosnicka
Musím moc a moc poděkovat jednomu nejmenovanému ( který to je nejlíp on sám ) za to že mi poradil jak po přeinstalaci a upravách v pc zprovoznit přístup do hry.

Re: Poděkování
Posted: 09:23 13. Jan 2018
by Barbar321
Poděkuju za úpravu peněžního systému. Je teď mnohem obtížnější vydělávat peníze a odliv je výrazně vyšší, než dříve. Stačilo jen upravit ceny léčiv
Stejně tak oceňuju i možnost koupit si prakticky jakékoliv potřebné kouzlo v "láhvi". Avšak za opravdu slušný peníz

Opět jeden z velmi dobrých způsobů, jak využívat peníze i na hlvl.
Řekl bych, že tu se právě bude otvírat možnost pro alchymii, kdy by se daly dělat lektvary za nižší cenu a mohlo by tam dojít i ke zvýšení doby fungování (mapř. 1min/lvl alchymie nebo u některých 0,5min/lvl)
Re: Poděkování
Posted: 23:38 27. Feb 2018
by Aillen
Děkuji DM za dnešní hru, slavnostní korunovaci, bylo pěkné se zase po delším čase sejít.

Re: Poděkování
Posted: 13:15 06. Aug 2018
by Jachym
Chtěl bych poděkovat za výbornou nedělní hru a napínavé dobrodružství Goranovi a Golovi . děkuji