Page 32 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:12 27. Feb 2009
by nomis_b
jop. proto sem taky rekl, ze by to bylo hezci udealt nejake "nahodne" ukoly jen pro paladiny, apod ale u tech paladinu a hledani "nahodne vygenerovaneho" nemrtvaho, pricemz odmena by byly nejake mikro xpy, je asi nejjednoduseji reprodukovatelna.

u ostatnich povolani nevim ): mozna tak u druida snizeni stavu nejake zvere donesenim trofeji,
u valecnika nejake zabiti bosaka
u kneze zabiti nemrtveho
u zlodeje ziskani nejakeho draheho kamene ?
a pod...

ale to uz bych radsi udelal nejake podobne ladene pevne Q pro vsechny, ne jen pro urcita povolani. neco ve stylu lovce odmen, jen trosku upraveneho napr. na ty drahe kameny, nemrtvaky atd..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:20 27. Feb 2009
by kucik
Jenze ja si prave predstavuju, ze by takova postava sama vymejslela questy pro sebe a pro ostatni. Ne, ze bude celej den stat na jednom miste nebo neco podobnyho - to je prece k nicemu. Jde o to, aby vymejslela zabavu pro ostatni a pro nekoho takovyho pak neni problem zajistit, aby za to byl nejak odmenovanej.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:24 27. Feb 2009
by nomis_b
ehm a ta vymyslejici postava ma byt hrac, ci DM ?
jestli hrac, tak mu nic nebrani to dealt uz ted....
DMku tedy taky nic, jen casova vytizenost na ruzen vytahovani lidi ze zaseku, teleporty k mistrum co meli byt v trpaslicim meste :evil: atd.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:37 27. Feb 2009
by Neithan1
Rejty wrote:Dovedu si to živě představit.

*každou půl hodinu hráč kdesi v DM kanálu*
- Je tu prosím DM?

*jednou se ozve po tellu odpověď*
- Ano, co potřebuješ?

*hráč přiběhne do města a píše do party*
- *Stojí na stráži jako už asi dvě hodiny a myslí na bohatou výplatu.*
tak to byt nemusi, kto bude otravovat po kanale bude ignorovany... skorej ho DM moze potichu smirovat a odmenit podla vlastneho uznania.. netreba na vsetkom vidiet hned iba to zle

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:46 27. Feb 2009
by Krata
samozřejmě tyhle věci by se dávali jenom lidem, který si to zasloužej.. ne každýmu, kdo si tomu řekne

Trpaslíčí město: šmarja, bude :D ..trvá to ale bude

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:44 28. Feb 2009
by DenGrasse
Rejty wrote:Dovedu si to živě představit.
*každou půl hodinu hráč kdesi v DM kanálu*
- Je tu prosím DM?
*jednou se ozve po tellu odpověď*
- Ano, co potřebuješ?
*hráč přiběhne do města a píše do party*
- *Stojí na stráži jako už asi dvě hodiny a myslí na bohatou výplatu.*
Jak jsem napsal, má to svý úskalí, ale dá se přes to dostat... jednak to DM dá jen tomu komu bude chtít, ne každýmu kdo si řekne, za druhý může to občas kontrolovat že si postavu prohlídne co dělá a za třetí, asi by se neměly zavádět platy za stání na místě. má to bejt podpora RP, ne stání :mrgreen:
Třeba inkviziční vyšetřovatel by pátral po kacířích a temnejch kultistech atd. a vobčas by šel referovat Lacarantovi nebo někomu z jeho lidí jak to de...

Ty questy co navrhuje nomis by taky byly fajn, i když je to něco principielně jinýho, ale nelíbí se mi takový to "udělat pro paladiny". Uděla bych to když už pro lidi z nějakejch vojenskejch nebo církevních složek, který jsou v nich IC organizovaný, ať už jsou paladini, klerici, válečnící atd... paladin je OOC rozlišení.

EDIT: no přesně jak píše kucik, taková postava by mohla organizovat jiné postavy pro své potřeby (což ano, může i teď, ale takhle by se nemusela honit za lootem a dokonce by je mohla i najmout za peníze, protože by za to co dělá dostávala plat).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:23 16. Mar 2009
by Erkwinn
Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?

Nebo zavést obchod s lektvary-jen jako takovou výpomoc, když ve hře není alchymista nebo nemá suroviny. Obchodník by prodával i cenné lektvary, ale v malém počtu kusů a měl by je dražší než od hráče alchymisty. Takový specializovaný alchymistický obchůdek mi tu chybí-zvlášt jako bojovníkovi, který si nemůže nic kouzlit.

Za návrh hned neházet po mě rajčata. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:33 16. Mar 2009
by Tretas
Erkwinn wrote:Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?

Za návrh hned neházet po mě rajčata. :)
*jedno rajče ti už přiletělo na hlavu* myslím že když vidíš obrovskou samici tygra tak jsi rád že se z teho nepo... podle mě je to naprosto v pořádku, že máš ze zvířete velkého jak hora strach

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:52 16. Mar 2009
by Rejty
Alchymistický obchod tu je...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:56 16. Mar 2009
by Erkwinn
Tretas wrote:
Erkwinn wrote:Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?

Za návrh hned neházet po mě rajčata. :)
*jedno rajče ti už přiletělo na hlavu* myslím že když vidíš obrovskou samici tygra tak jsi rád že se z teho nepo... podle mě je to naprosto v pořádku, že máš ze zvířete velkého jak hora strach
************

Pf..to právě ne, když Yorton ví, že jí víceméně v klidu porazí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:57 16. Mar 2009
by Erkwinn
Rejty wrote:Alchymistický obchod tu je...
*********

Aha..tak to se po něm podívám, něco mi možná uniklo. Pokud teda nemyslíš kořenářky apod. npc co prodávaj nějaký odpad. :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:53 17. Mar 2009
by Tretas
no nevím,... od rozhodnutí jestli bude mít auru strachu nebo ne, tady nejsem já. :-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:59 17. Mar 2009
by nomis_b
Erkwinn wrote:
Rejty wrote:Alchymistický obchod tu je...
*********

Aha..tak to se po něm podívám, něco mi možná uniklo. Pokud teda nemyslíš kořenářky apod. npc co prodávaj nějaký odpad. :D
vetsinu nejlepsich veci najdes v karathe, a uplne nejlepsi veci v alwarielu.

to je jako obecna vec, tykajici se vseho druhu zbozi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:53 11. Apr 2009
by Radim
Zajímalo by mě zda je možné nějak odstranit přetížení když postava nasedne na koně.Je celkem nelogické,aby kůň byl přetížen také :mrgreen:

Carcaroth B.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:12 11. Apr 2009
by nomis_b
a je logicke, aby nekdo u sebe mel 10 plnych platovych zbroji a sedl an ponika a ten to ustal :mrgreen:

na logiku s NWN nehraje :wink:

PS. nosnost se stejne odviji od sily. takze by to muselo byt spojene s naviseni sily a to uz by nebylo fer, protoze by z toho tezili silova povolani.