Page 32 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:37 03. Jul 2009
by Pajule
Re: Vtípky
Posted: 21:30 03. Jul 2009
by Czech_Luthor
Sedí takhle v cele čtyři vězní - Zoofil, Pedofil, Nekrofil a Milovník tvrdejch adrenalinovejch sportů.
Zoofil - "Ted bych ošukal i kočku"
Pedofil - "Hmm no to já radši koťátko"
Nekrofil - "Já bych byl radši, kdyby bylo mrtvý koťátko"
Milovník - "Mňauuu"
Re: Vtípky
Posted: 17:37 04. Jul 2009
by Manas
Re: Vtípky
Posted: 22:52 09. Jul 2009
by nomis_b
http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/2 ... a-pro-tebe
sem necekal, ze v poradu posta rpo tebe se da zazit takova legrace

Re: Vtípky
Posted: 01:00 10. Jul 2009
by Sorrow
Re: Vtípky
Posted: 01:05 10. Jul 2009
by ATom
To už ani lidé nejsou, ale zvířata !!!

Re: Vtípky
Posted: 01:15 10. Jul 2009
by Sorrow
Mozna by nekdo mohl podotknout, ze je to nahrany, ...pro zlechceni situace

Re: Vtípky
Posted: 01:21 10. Jul 2009
by G14
uz se poprali?
jeste bych jim pridala...
Re: Vtípky
Posted: 10:03 10. Jul 2009
by kucik
Ale sledujte ten všeobecně rozšířenej kung-fu štajl. U nás by do toho šli asi rukama.

Re: Vtípky
Posted: 10:22 10. Jul 2009
by Pajule
Re: Vtípky
Posted: 13:01 10. Jul 2009
by marii
kucik wrote:Ale sledujte ten všeobecně rozšířenej kung-fu štajl. U nás by do toho šli asi rukama.

anebo nozem,nebo sekerou:))))
Re: Vtípky
Posted: 13:39 10. Jul 2009
by Miky
Re: Vtípky
Posted: 23:47 10. Jul 2009
by Czech_Luthor
Re: Vtípky
Posted: 12:45 14. Jul 2009
by Neithan1
konecne sa dostala pravda o masturbacii na svetlo sveta..
http://halbot.haluze.sk/?id=4899
Re: Vtípky
Posted: 12:55 14. Jul 2009
by kucik
Z toho vyplívá, že soused, kterej ti spí se ženou vlastně pečuje o zdraví vás obou, přičemž se sám vystavuje vážným zdravotním rizikům.
Jak se to říká? Kdo orá pole mé, šetří pluh můj.
Tak vlastně nevim, proč za to dycky dostanu akorát po hubě. Těžkej život Samaritánův.