Page 32 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 09:52 15. Apr 2010
by kucik
Já vim co to shazuje. Řikal jsem DM co nemaj dělat. Víc momentálně neni v mejch silách.
Re: Pady serveru
Posted: 20:54 25. Apr 2010
by -RoF-
kucik wrote:Já vim co to shazuje. Řikal jsem DM co nemaj dělat. Víc momentálně neni v mejch silách.
Asi se to Dm povedlo zase....BUM.
Re: Pady serveru
Posted: 20:36 29. Apr 2010
by -RoF-
A opět bum.....když se daří

, ale s těma lagama se to dalo čekat.
Re: Pady serveru
Posted: 22:33 30. Apr 2010
by -RoF-
A zase pád, dnes nějak často ne?
Re: Pady serveru
Posted: 22:35 30. Apr 2010
by Bahnak
-RoF- wrote:A zase pád, dnes nějak často ne?
ma přitomnost budiž předzvěstí....
Re: Pady serveru
Posted: 22:38 30. Apr 2010
by Cairon
Ale teď nevím vůbec proč...nic jsme nedělal a ani Vás nebylo tolik na servru. Že by ty čarodějnice ?
Re: Pady serveru
Posted: 23:11 30. Apr 2010
by kucik
Ted za to Cairon fakt vyjimecne nemohl

Re: Pady serveru
Posted: 19:04 01. May 2010
by rotona
Zase to spadlo , ale teď mne to doopravdy totalně naštvalo.
Re: Pady serveru
Posted: 09:59 02. May 2010
by maku
9:58 - hapalo
Re: Pady serveru
Posted: 10:01 02. May 2010
by efu_redo
maku wrote:9:58 - hapalo
Hehe, to oznamuješ? Nebo se přiznáváš, že si to schodil?

Re: Pady serveru
Posted: 19:26 04. May 2010
by Sobik
Hapalo *kouká po Caironovi*

Re: Pady serveru
Posted: 17:46 06. May 2010
by -RoF-
Chmm kdo to byl? *sahá po kuši*
Re: Pady serveru
Posted: 17:48 06. May 2010
by Bahnak
zdvořile připominam at se za kazdou cenu nesnazite hned nalogovat. Plííís, dejte servru oddych...
Re: Pady serveru
Posted: 17:54 06. May 2010
by Krata
už sem měl připravenej Q a pak to padlo!!!! ted budu vraždit i já

Re: Pady serveru
Posted: 18:04 06. May 2010
by kucik
Mam takovej pocit, ze by to byla samovrazda. Nebo ne?
