Page 32 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:34 07. May 2011
by Pajule
nikdy sem jí nenviděla, nevim jaký má charisma, vlastně jí ani neznam

ale nějak mi to k ní sedlo co tu tak čtu
El(r)anda (či jak to má)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:39 08. May 2011
by Thuereg
Tak tady je taká oprava... lehká... je to o něco lepší:)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:25 09. May 2011
by Thuereg
Tak zase já a zase nuda ve škole...
Jedna drowka z podtemna, viděl bych to na Alaunavien boj jak se to píše:)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:45 02. Jun 2011
by davidsoft
Pajule wrote:nikdy sem jí nenviděla, nevim jaký má charisma, vlastně jí ani neznam

ale nějak mi to k ní sedlo co tu tak čtu
El(r)anda (či jak to má)
elrandra.jpg
Portrét je to moc krásný a je úžasné, jak pěkně Elandru vystihuje na to, že se zakládá pouze na části jejího příběhu.
Zaznamenal jsem pouze dva výrazné rozdíly oproti mé představě:
- Elandra nemá zelené oči, ale má hnědé oči po otci, pleť světlou a hladkou po matce (pleť odpovídá).
- Její charisma je lehce podprůměrné. Vlasy nemá sepnuté, nosí je volně a jen ledabyle učesané.
Vše ostatní (barva a délka vlasů, barva pleti, nos, výraz tváře) odpovídá.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:53 02. Jun 2011
by Pajule
tak to bylo z doby kdy sem nehrála a jen sem si všimla portrétu a nečetla tudíž ani popis hh

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:49 07. Jun 2011
by GeForce
Tak tady dávám Nessu Valanay

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:08 07. Jun 2011
by Pajule

parááááda!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:26 07. Jun 2011
by GeForce
Pajule wrote:
parááááda!
díky, to potěší, jinak můžu zkusit i Anee...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:32 07. Jun 2011
by Pajule
zkus zkus hh

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:58 08. Jun 2011
by Lolipop
Pajule wrote:
parááááda!
To je krásné co?

A ještě nádherně namaloval i portrét Nessy.

Moc se mi to líbí.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:05 15. Jun 2011
by Nalkanar
Tož jsem prolejzal deviant a náhodně jsem našel pár dobrých obrázků

Totok by mohl být Ali až bude trošku na vyšší úrovni (když pominu to, že by si vzal delší triko)
orgioš zde: http://voody.deviantart.com/#/d1wt1qs

Podle názvu Lilith a ostatně proč ne... asi zrovna v méně škodolibé a kruté náladě
origoš zde: http://charlie140588.deviantart.com/art ... 7787&qo=30

A Aria bez křídel, zato o to s delšími vlasy
origoš zde: http://charlie140588.deviantart.com/art ... 7787&qo=88
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:34 15. Jun 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:Tož jsem prolejzal deviant a náhodně jsem našel pár dobrých obrázků
Totok by mohl být Ali až bude trošku na vyšší úrovni (když pominu to, že by si vzal delší triko)
A Aria bez křídel, zato o to s delšími vlasy
Tak teda to triko fakt radši delší, páč jinak by vypadal noo tak nějak divně

Přihřátě

. Ale Jinak jo takhle nějak si AliShaha představuju. hlavně tvář.
A Aria nooo možná, ale na Arii má malé popředí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:43 15. Jun 2011
by Narsith
Hmm.. tak takle nějak vypada Awik v poroměně
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 03:52 16. Jun 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:Nalkanar wrote: ...
Tak teda to triko fakt radši delší, páč jinak by vypadal noo tak nějak divně

Přihřátě

. Ale Jinak jo takhle nějak si AliShaha představuju. hlavně tvář.
A Aria nooo možná, ale na Arii má malé popředí

Na Arii má všecko málo popředí. Ani pastelka by mi nestačila.
Edit: koho mám nakreslit? Ale jen dámy, chlapy kreslit neumim:/.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:12 16. Jun 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:
Na Arii má všecko málo popředí. Ani pastelka by mi nestačila.
Edit: koho mám nakreslit? Ale jen dámy, chlapy kreslit neumim:/.
Elinku
