Page 32 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:33 20. Mar 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:Jinak právě jsem dohrál novýho Tomb Raidera... hodně drsná hra, doporučuju.
Já na něm práve pracuji. Opravdu hodně povedené! Silný příběh, surově podávaný, hledání pokladů a deníků, hlavolamy, přestřelky... SUPER!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:31 20. Mar 2013
by zachy
Molly23 wrote:Shaman88 wrote:Jinak právě jsem dohrál novýho Tomb Raidera... hodně drsná hra, doporučuju.
Já na něm práve pracuji. Opravdu hodně povedené! Silný příběh, surově podávaný, hledání pokladů a deníků, hlavolamy, přestřelky... SUPER!
Ty hlavolamy mi přišly trošku jednodušší, ale jinak dobrá hra.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:11 20. Mar 2013
by Molly23
zachy wrote:Molly23 wrote:Shaman88 wrote:Jinak právě jsem dohrál novýho Tomb Raidera... hodně drsná hra, doporučuju.
Já na něm práve pracuji. Opravdu hodně povedené! Silný příběh, surově podávaný, hledání pokladů a deníků, hlavolamy, přestřelky... SUPER!
Ty hlavolamy mi přišly trošku jednodušší, ale jinak dobrá hra.
Víš co? Padej hrát Fish Fillets!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:01 20. Mar 2013
by Pajule
Já si teďka pro osvěžení paměti zahrála cod 2

a jinak NHL 09 požírá ten poslední zbytek času co mam

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:49 23. Mar 2013
by innfra
Něco pro ty, jež by rádi věděli, jak to bylo dál a neb jak skončil Darth Revan...
http://starwars.wikia.com/wiki/Revan
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:04 23. Mar 2013
by Nalkanar
Anebo si stačí zahrát SWtOR

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:05 23. Mar 2013
by Prasokralik
Armed and Dangerous
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:36 24. Mar 2013
by G-ladiator
Oddworld: Abe's Oddysee
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:06 25. Mar 2013
by Bruciacullo
G-ladiator wrote:Oddworld: Abe's Oddysee
ja ted dohral exodus!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:10 25. Mar 2013
by innfra
Bože, takové kraviny jako je obal od krabičky abe exodus si musím zapamatovat zrovna já...
Ale třeba datum svátku a narozenin rodičů to ani za boha...
Dřív jsem dokonce tápal i kdy jsem se já sám narodil

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:51 06. Apr 2013
by J.F.Payne
Teď zrovna ujíždím na Falloutu Online. Kdo měl rád originální Falloutí série, doporučuju aspoň zkusit.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:32 06. Apr 2013
by Nalkanar
Bethesda nebo taková ta ruská verze starých Falloutů online, kde tě hned PKnou?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:35 06. Apr 2013
by Shaman88
Protože si lama... musíš být dravec a Pkčkovat sám...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:59 06. Apr 2013
by J.F.Payne
Jj, je to ta ruská verze. A PK je tam opravdu dost, ale dá se zvyknout. Interakce s ostatníma PC je vždycky dost riskantní, moc si tam nepokecáš, ale je to zábavný. Když máš minigun a spoustu nábojů.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:49 06. Apr 2013
by D_E_K_A
J.F.Payne wrote:Jj, je to ta ruská verze. A PK je tam opravdu dost, ale dá se zvyknout. Interakce s ostatníma PC je vždycky dost riskantní, moc si tam nepokecáš, ale je to zábavný. Když máš minigun a spoustu nábojů.
Já ujížděl cca rok na tomto a opravdu, tehdy se to rozjelo jakožto 3. betatest a když to spustili, tak bylo online i tisíc lidí!
Hrozné lagy, každý zkoumal, co hra nabízí, postupně se tvořili gangy, levevlovalo se v partách, začalo se craftit... Rozhodně to nemá chybu a povedlo se jim to, jen hráči pak začali odcházet, asi neměli nervy na ztrátu komplet věcí u sebe po smrti.
Ale té zábavy, přepadů, atp. Nejlepší byl stealth build na těžké zbraně, s minigunem je opravdu legrace...
http://fonline2238.blogspot.cz/
PS: A toho času stráveného s lopatou u brahminích hoven, aby si člověk vydělal nějaké ty zátky a expíky.
