Re: League of Legends
Posted: 16:24 20. Dec 2012
Promiň, ale ty jsi mi znám jako veterán análník, takže píši tak, abys to pochopil.
No, nemám co bych ti strčil do prdele, abys to pochopil ty. Ale zkusím to jen znovu napsat. Hledám pro zábavu nějaký team na 5v5, který by se dal dohromady, abychom si zahráli. O výhru nám nejde, jen o změření sil, protože tu čtu, jak dobří hráči LoL jste. Tak mě to jen zajímá, třeba se něčemu přiučím já, nebo moji spoluhráči. Je mě jedno, jestli dá někdo dohromady team do týdne, měsíce..Nalkanar wrote:Promiň, ale ty jsi mi znám jako veterán análník, takže píši tak, abys to pochopil.
No, rád se na ten screen podívám, pokud mi ho pošleš, rád se zasměju s tebou, jen pokud svý ego necháš v kalhotech. A ano, nestojim o tvé onanistické výstřiky, nevím jak ty, ale jsem hetero.Nalkanar wrote:No já nevím. Naposled když jsi veřejně říkal, jak si mám své "onanistické výstřiky" nechat pro sebe, že tebe nevzrušují, tak jsi mě pak prudil na skypu, jak si o tom chceš popovídatještě dneska ten screen někde mám a když se potřebuju zasmát, tak se na to podívám. Takže jsi si jistý? Zamysli se, promysli to, abys za pět minut nebrečel, že chceš nějaký "výstřik" další
jinými slovy, doufáš, že mi to někdo z mého týmu pokazí? ok, nevím jestli 5v5, 3v3 bych dohromady dal. 5v5 taky.efu_redo wrote:Jo, bojím.Prasokralik wrote:1v1 se bojíš posránku?
Takže nedáte dohromady 5v5?
Ne, v to nedoufám. Vnímám však LoL jako hru teamovou a záleží nejenom na jednotlivci a skillu, ale na skillu a dohodě v teamu. Nebaví mě hrát LoL 1v1 a jestli tě to potěší, třeba bys mě vyklepl. Hrajem to nejraději po Tsku nebo skypu jako team a máme ze hry společnou radost a jednou to posere jeden, po druhý druhej, ale jde o společný požitek ze hry. Jestli dáte dohromady team, nejde o výhru, ale o zábavu a o změření pinďourů.Prasokralik wrote:jinými slovy, doufáš, že mi to někdo z mého týmu pokazí? ok, nevím jestli 5v5, 3v3 bych dohromady dal. 5v5 taky.efu_redo wrote:Jo, bojím.Prasokralik wrote:1v1 se bojíš posránku?
Takže nedáte dohromady 5v5?
*přikývne* to je jediný důvod, proč reaguju na Petříčka.Prasokralik wrote:Můžeš mi citovat konkrétně, kde se tu všichni vytahujeme? Jediný kdo sem přišel dělat ramena jsi ty. Pokud citovat ono naše "vytahování" nedovedeš, zavři raději hubu, kapiš?
Nazývej si to jak chceš. Já to vidím tak, že si to sem přivalil nějaký trouba a začal prudit. Až se budeš chovat slušně a budeš umět slušně požádat o přátelský match, očekávej přátelskou odpověď.efu_redo wrote:Dělal jsem si srandu, nu, asi jste to hoši nepochopili. Co se týká mého vytahování... nevím, napsal jsem že jsem noob. Tak pardon, že se vytahuju, že jsem špatný hráč LoLka.![]()
No nic, tady asi nepochodím. Jednalo se pouze o přátelské provokování a jakési nabuzení rivality. Pokud jste to brali až tak příliš osobně, jak to na mě působí, hluboce se omlouvám.
2Nalk : Doufám, že mi někdy Petříčku řekneš do očí a nebudeš se neustále schovávat za internet, kde máš ego vyhoněné do výšin, ale v reálu seš zaprdlý a nemáš koule říct to co si myslíš mnoha lidem do očí. A nebo raději ne, neříkej mi do očí nic, ještě bych ti pak zlomil nos a to bych si vyčítal do konce svého života.
Prasokralik wrote:Nazývej si to jak chceš. Já to vidím tak, že si to sem přivalil nějaký trouba a začal prudit. Až se budeš chovat slušně a budeš umět slušně požádat o přátelský match, očekávej přátelskou odpověď.efu_redo wrote:Dělal jsem si srandu, nu, asi jste to hoši nepochopili. Co se týká mého vytahování... nevím, napsal jsem že jsem noob. Tak pardon, že se vytahuju, že jsem špatný hráč LoLka.![]()
No nic, tady asi nepochodím. Jednalo se pouze o přátelské provokování a jakési nabuzení rivality. Pokud jste to brali až tak příliš osobně, jak to na mě působí, hluboce se omlouvám.
2Nalk : Doufám, že mi někdy Petříčku řekneš do očí a nebudeš se neustále schovávat za internet, kde máš ego vyhoněné do výšin, ale v reálu seš zaprdlý a nemáš koule říct to co si myslíš mnoha lidem do očí. A nebo raději ne, neříkej mi do očí nic, ještě bych ti pak zlomil nos a to bych si vyčítal do konce svého života.
Co se týče souboje, klidně vám ty zadky nakopeme. Jen si nejsem jistý, zda se má náš tým s takovými arogantními trotly zahazovat. Pokud ostatní členové tvého týmu jsou narozdíl od tebe normální, pak se jim omlouvám.
Kapitán týmu promluvil, Howgh
Jediní, ale jinak omluvu přijímáme.efu_redo wrote: No nic, tak se tu zas mějte, naštěstí nejste jediný, se kterými se dá hrát LoLko. Inu, nashledanou (snad je to nadmíru slušné).
Můžu se zeptat, co tě vede k dojmu, že 1vs1 něco dokazuje? Já jen že za ten dva a půl rok co ligu hraju jsem měl vždy dojem toho, že jde jen o tom kdo si vybere víc tanky hrdinu a kdo postaví víc tanky build.Prasokralik wrote: Provokuješ? Dost laciné. 1v1 mid?
Asce wrote:Můžu se zeptat, co tě vede k dojmu, že 1vs1 něco dokazuje? Já jen že za ten dva a půl rok co ligu hraju jsem měl vždy dojem toho, že jde jen o tom kdo si vybere víc tanky hrdinu a kdo postaví víc tanky build.Prasokralik wrote: Provokuješ? Dost laciné. 1v1 mid?
