Page 32 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:32 09. Nov 2011
by kucik
Jo, Bunkr a MASH me taky zaujali nejvic. Ale jak rikam, cas je trochu problem.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:59 10. Nov 2011
by Bahnak
A nebo pak v zimě třeba něco většího:
http://www.larp.cz/cs/akce/2708/za-kral ... rske-valky
Kladně hodnotím hlavně že to mám 5 minut od baráku...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:08 10. Nov 2011
by Molly23
tam jsou také potřeba nějaké převelčky co?

A v zimě.. .to abych sehnal ovčí kůže!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:25 10. Nov 2011
by Bahnak
A právě proto se mi šije vlněný kostým
Ale co nedáš kostýmově, doženeš grogem...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:56 10. Nov 2011
by Molly23
tyjo do té doby nedám ani tu mandolínu dokupy

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:59 10. Nov 2011
by Braenn
Vy mě děsíte, jeden jako druhej!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:00 10. Nov 2011
by Derken-
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:45 10. Nov 2011
by Braenn
Abych ti ho vážně neušila

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:46 10. Nov 2011
by Derken-
Vždyť jsem řikal, že stačej keye a vyexpim ti z Ryua BG

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:14 11. Nov 2011
by -darkvision-
Doufám že už jste ve hře sehráli to IC drowů a paladinů. Až mi skončí BAN tak po hlavě skočím do expení toho drowího paladina jak jsme se dohodli
Jinak Larpy fajná .. ale nejdříve to chce asi keše že? *významně koukne na bahnáčka a Braenn*
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:35 11. Nov 2011
by Bahnak
Keše? Jako kačky?
No, hlavní je zápal a chuť něco dělat.
Kostým, zbraň, hovadinky kolem... vše se dá vždy buď koupit a nebo udělat. Udělané věci co si na ně posháníš matroš a ztlučeš na koleni obvykle stojí jen opravdu málo, a kromě toho se z nich těšíš více než z koupených. Záleží na úhlu pohledu. Zkouknout LARPy doporučuju, to jako jo. Investovat do něčeho co nevím jestli mě baví? Ne.
Doporučuju investovat vždy jen do věcí co mě zajímají a ze kterých mám radost. Jinak vysypeš prasátko a pak zapláčeš za co jsi to ty prachy pro krista pána utratil.
Něco málo se mi ještě doma válí, vždy můžu něco málo zapůjčit či pomoct vyrobit, ale časy kdy jsem na koleni za půl roku upletl dvě kroužkové košile jsou nenávratně fuč.
Jinak vzhledem k tomu že teď Braenn šije moji tuniku, kapucka je další v pořadí a Myšák se začíná plichtit s prošívanicí, zvažuji že přes týden uděláme workshop (třeba u mě doma nebo ale lépe u někoho ve větším bytě než mém malinkatém 1+1) a může se šít, plést, vyšívat, stříhat a dodělávat vše co hrdlo ráčí. Ideální by na to ovšem byl spíše víkend, a ten bohužel už moc do vánoc růžově nevidím...
S látkami či volbou střihu pomůže Braenn , se zbraněmi zase já.
Ale máme teď s programem nabito tak uvidím kdy bude čas.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:54 11. Nov 2011
by Braenn
Dark: Já bych rozhodně navrhla si nejdřív nějaký LARP zkusit. Nějaký kde nepotřebuješ kostýmy, komorní, prostě si zkusit, co ti říká hraní samo o sobě. A jo, když tě to chytne, dá se přejít na ty (pro mě zábavnější), kde krom hraní rolí dojde i na složitější setting, kostýmy, zbraně, boj a tak dále, obvykle v létě. A peníze... kupodivu na základní výbavu moc peněz netřeba. Do pětistovky se vlezeš, když pojedeš na úsporný režim.
Škoda, přeškoda toho vašeho hloupě umístěného srazu v termínu nej LARPu za celej rok
Derken: BG ne. Mám slíbený že z něj bude chaoticky zlý hraničář!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:58 13. Nov 2011
by Bahnak
SRAZ V 18:30 PŘED DIVADLEM JÁRY CIMRMANA.
Kdo z přihlášených nedojde ať už ani neloguje!!!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:03 15. Nov 2011
by Molly23
Bahnak wrote:SRAZ V 18:30 PŘED DIVADLEM JÁRY CIMRMANA.
Kdo z přihlášených nedojde ať už ani neloguje!!!
Tak divadlo dopadlo dobře

, bavil jsem se moc, škoda že jídlo nevyšlo, B. King byl zavřenej, ale zase dobře mi tak, doma na mě čekalo mňamkojzní knedlo vepřo zelo a vychlazenej Master 15tka. A kopak to ani nemá logovat?

Kucik dorazil fakt jen tak tak

.
Těším se na další akcičky!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:06 15. Nov 2011
by Práček
divadlo povedené, jen vyžaduji všem trpošům dát aspon 15% zpomalení, protože tihle trpaslíci byli užasní a určitě neběhali rychle
