Page 32 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:57 29. Aug 2012
by Desmond
To je naše Bílá paní a k Thalii už prostě patří. Vždy si utřu slzičku štěstí, když se po půl roce ozve vyděšenej nováček a já mu povím, že na Thalii doopravdy straší

.
Ps.: Máme svědectví jednoho z hráčů, který ten zvuk slyšel i ve chvíli kdy měl prokazatelně vypnuté reproduktory.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:46 29. Aug 2012
by karolina
Ragmone: Jezdi tam jinudy.
Nikdy jsem ho neslyšela přes vypnutý repráky.. vlastně ho občas neslyšim jen přes vypnutej zvuk ve hře.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:48 29. Aug 2012
by Desmond
Už jsme měli i dva výpadky pojistek. Jednou u mě a podruhý u nejmenovaného hráče.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:57 29. Aug 2012
by Ragmon
Kecá

Ale ten zvuk je fakt zlí... a to víc než drowáci

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:46 30. Aug 2012
by pavad
Ragmon wrote:Kecá

Ale ten zvuk je fakt zl
í... a to víc než drowáci

> > čestina na mučidlech aneb očekavej Ambeřin blitzkrieg, následovaný trháním nehtů a lámáním v kole...
edit: Nebo nepřetržitým osmihodinovým předčítáním pravidel českého pravopisu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:53 30. Aug 2012
by Nalkanar
Upřímně... do té lokace občas zavítám a nikdy jsem tam nic "nenormálního" neslyšel.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:27 30. Aug 2012
by Absinthorix
Nalkanar wrote:Upřímně... do té lokace občas zavítám a nikdy jsem tam nic "nenormálního" neslyšel.

Vrána vráně oči nevyklove.
Taky jsem ho slyšel: s maximálně zeslabeným herním zvukem, to chrčení a pištění které valilo na plné kule působilo děsivě.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:33 30. Aug 2012
by Prasokralik
Tak to je otázka, jeslti zvuk zeslabíš systémově v nwn pak to povalí na plné kule. Když ho oslabíš mechanicky knoflíkem na repráku tak to nepovalí na plné kule. Zkrátka SW nám tma dělá neplechu a nikdo to neopravil, protože si to Desma vybrečel aby mohl šířit duchařinu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:12 30. Aug 2012
by Shaman88
Absinthorix wrote:Nalkanar wrote:Upřímně... do té lokace občas zavítám a nikdy jsem tam nic "nenormálního" neslyšel.

Vrána vráně oči nevyklove.
Taky jsem ho slyšel: s maximálně zeslabeným herním zvukem, to chrčení a pištění které valilo na plné kule působilo děsivě.
To je totiž proto že se ten zvuk nevydává nwn ale wokna

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:26 30. Aug 2012
by Fryn
Desmond wrote:To je naše Bílá paní a k Thalii už prostě patří. Vždy si utřu slzičku štěstí, když se po půl roce ozve vyděšenej nováček a já mu povím, že na Thalii doopravdy straší

.
Ps.: Máme svědectví jednoho z hráčů, který ten zvuk slyšel i ve chvíli kdy měl prokazatelně vypnuté reproduktory.
Jak vidím, Kasheho odkaz stále žije

. Už nevím co se v předchozích diskuzích určilo za možnou chybu, ale možná to bude tím, že původní autor do té lokace použil nějaký nestandartní zvuk, který Thalie nemá ve svých hacích (dělalo to i mně s Mintackými haky, pro kterou ta lokace byla původně určena, když jsem ji testoval). Kashe si strašně rád vyhrával se zvuky, tak bych se ani nedivil, že tam použil něco navíc.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:36 30. Aug 2012
by Molly23
Když DM nechávají v mé hospodě NPC bordel

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:07 31. Aug 2012
by kucik
Fryn wrote:Jak vidím, Kasheho odkaz stále žije

. Už nevím co se v předchozích diskuzích určilo za možnou chybu, ale možná to bude tím, že původní autor do té lokace použil nějaký nestandartní zvuk, který Thalie nemá ve svých hacích (dělalo to i mně s Mintackými haky, pro kterou ta lokace byla původně určena, když jsem ji testoval). Kashe si strašně rád vyhrával se zvuky, tak bych se ani nedivil, že tam použil něco navíc.
Problém je, že je tam nějakej script, kterej ty zvuky všechny odpálí najednou, jakmile se vejde do lokace. Ještě jsem nepřišel na to jakej.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:15 31. Aug 2012
by KaTo
kucik wrote:Problém je, že je tam nějakej script, kterej ty zvuky všechny odpálí najednou, jakmile se vejde do lokace. Ještě jsem nepřišel na to jakej.
SET_ALL_MUSIC_IN_ONE(TRUE) //
P.S.
Mě na Thalii vadí, že pro samí čučení na filmy na ní nemám čas

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:08 10. Sep 2012
by Bahnak
Decánko mi na Thalii vadí upravený lední medvídek.
Pominu-li že ten hajzlík má vcelku obstojné AC i HP, rozhodně nepominu jeho BAB 28
Natrefím na něj klasicky při obchůzce Krynu a setkání obvykle končí pokecem s Ďáblíkem v podsvětí.
O tom že jsou za něj prdlajz expy ani nemluvě.
(o lokaci vedle je litý tygřík či samice sněžního tygra a oboje je 2x tak slabší a za oboje je přinejmenším 4x tolik XP )
Dávám to sem proto, že se to už docela dostkrát řešilo i v chybách NPC a stále se nic nestalo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:35 11. Sep 2012
by Ragmon
Že příkaz na vypsání příkazů neni logicky /? ale něco úplně jiného a vždy musím příkaz co potřebuji hledat.