Page 32 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 11:28 27. May 2012
by Braenn
A to je dvojka, samozřejmě:)) S tou prachy lítají jako na běžícím pásu.
Re: World of Tanks
Posted: 14:10 27. May 2012
by Molly23
POvězte mi tajemství té své dvojky? Co jste do ní narvaly? Co má za dělo? Díky.
Re: World of Tanks
Posted: 15:14 27. May 2012
by Braenn
Tajemství dvojky naší znát bys chtěl, mladý padawane?
Moc toho není:) má nejlepší vybavení své třídy, plus dokoupené doplňky - maskovací síť, vylepšený dosah radia, a jakýsi cosi, že se zmenšuje šance výbuchu.
Dále máme posádku na 100%, další 100% mají první specializace - rychlejší otáčení turetku mimo jiné, a 30% mají ještě další specializace, ty teprve expíme.
Výsledkem je náš malý ďábel, kterého prostě jedeme vždy. Velké tanky se mění, on zůstává. A protože to je malý tank, tak si dokáže vydělat slušné prachy, a opravy nic nestojí! Hrdiny sbíráme jak na běžícím pásu a posádka se už prohýbá pod tíhou metálů.

Re: World of Tanks
Posted: 15:17 27. May 2012
by Molly23
Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm máte

a to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
Re: World of Tanks
Posted: 15:52 27. May 2012
by Braenn
Molly23 wrote:Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm máte

a to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
Až se lognu, tak ti povím přesně. Nestačí ti na to ale otevřít techtree němců a kouknout na dvojky? Pzkpf35t, to nejlepší dělo. Nerychlopalné.
Re: World of Tanks
Posted: 15:56 27. May 2012
by Molly23
Braenn wrote:Molly23 wrote:Mě ale asi nejvíce zajímá jaké dělo na něm máte

a to je asi jediná otázka na kterou jsem nedostal odpověd.
Až se lognu, tak ti povím přesně. Nestačí ti na to ale otevřít techtree němců a kouknout na dvojky? Pzkpf35t, to nejlepší dělo. Nerychlopalné.
Děkuji, tohle mi stačí

Re: World of Tanks
Posted: 16:55 27. May 2012
by Bahnak
Dělo 3,7 KwK 38 (t) L/47
26,25 ran/min
Poškození 40/40/45
Průbojnost 42/74/18 mm
Na našem tanku pak tedy průměrné poškození 30-50 s průměrnou průbojností 32-53mm
Tančík je krásně pancéřovaný, na svou třídu hodně pěkně, třeba věž-čelní 35mm pancíř je slušný.
Není to žádný extra dravec v rychlosti, BTčka ho hravě předjedou, ale my nepotřebujeme být rychlí.
Na svou třídu je to vlastně nechutný odstřelovač.
Zbytek tanku je jasně na max.
Doplňkové příslušenství:
Maskovací síť
Binonukleární dalekohled
Vylepšený pohon děla
Tříčlenná posádka, 100% výcvik, I.specializace již na 100%, II.specializace expíme
Dokupy specky dávají toto:
Ostříží zrak - zvyšuje dohled
Profesor - více expů pro zbytek posádky
Profík - zvyšuje rychlost otáčení tanku
Klidná jízda - zlepšuje palbu za jízdy
Prostorová představivost - zvětšuje dohled
Operátor - zlepšuje dosah rádia
Suma sumárum na svou třídu zabiják k pohledání. Jo a velitel Tanku aniž by jsme chtěli se jmenuje Johanes

Re: World of Tanks
Posted: 17:09 27. May 2012
by Molly23
LoL můj velitel Tigeru se jmenuje Bertram

...
Re: World of Tanks
Posted: 17:49 27. May 2012
by Bahnak
Jinak Braenn jednou postovala obrázek na téma "jak to vypadá když hrajete s bandou blbů v teamu".
Mám teď fotku z druhé strany tábora, aneb jak to vypadá když vyhrajete v teamu bez jediné ztráty

PS: trochu mi toho druhého teamu bylo líto...
Re: World of Tanks
Posted: 21:52 27. May 2012
by Braenn
Molly23 wrote:LoL můj velitel Tigeru se jmenuje Bertram

...
No co, náš velitel dvoječky se jmenuje Johannes.

Re: World of Tanks
Posted: 01:11 28. May 2012
by Diemo
kvalitni maskovani

Re: World of Tanks
Posted: 01:27 28. May 2012
by Molly23
Diemo wrote:kvalitni maskovani

a co je to za tank? Vypadá to na H35
Re: World of Tanks
Posted: 11:38 28. May 2012
by Bahnak
Na H35 je nějak moc širokej... ale kdo ví, třeba je to von.
Re: World of Tanks
Posted: 11:45 28. May 2012
by Molly23
Bahnak wrote:Na H35 je nějak moc širokej... ale kdo ví, třeba je to von.
To budou korály

Re: World of Tanks
Posted: 23:16 29. May 2012
by Molly23