Page 32 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:59 04. Oct 2013
by Fryn
Přesně tak. Pokud by bylo stejné i skóre, tak by se o titulu rozhodovalo ještě dalším zápasem/zápasy.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:12 04. Oct 2013
by kucik
Jak jsem psal, mám to teď trochu komplikovanější, jelikož PC je zabalené někde v krabici a z půlky domu staveniště. Nanejvýš hoďte nějakej termín a já to zkusim dát.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:22 04. Oct 2013
by Fryn
kucik wrote:Jak jsem psal, mám to teď trochu komplikovanější, jelikož PC je zabalené někde v krabici a z půlky domu staveniště. Nanejvýš hoďte nějakej termín a já to zkusim dát.
Tuto neděli kolem 20-21 hodiny, šlo by to ?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:51 06. Oct 2013
by kucik
Nemuzu to slibit. :(

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:20 09. Oct 2013
by kucik
Provizorne jsem zprovoznil PC, takze muzu odehrat, co je potreba.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:34 09. Oct 2013
by Bahnak
Já už mám odehrány všechny zápasy kromě Galiho. Kdy máš Gali čas?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:17 09. Oct 2013
by kucik
kucik, Fryn - 2:0
myrpa, kucik - 2:1

Takze chybi jen Gali

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:38 10. Oct 2013
by Bruciacullo
zitra kolem desáte hodiny a potom budu moct az za tyden

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 02:49 10. Oct 2013
by Bahnak
Dopoledne?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:54 10. Oct 2013
by Bruciacullo
ted prave jsem tu kdo chce hrat jsem ve hře server jedna nick Gallinacio

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:23 10. Oct 2013
by klobouk
Klobouk 2:0 Galli

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:07 10. Oct 2013
by Bahnak
Jsem bohužel odpadl po noční směně do říše snů, budeš třeba ještě někdy mít čas během dne?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:40 15. Oct 2013
by Puxina
Jak to vypadá? Už bychom pomalu mohli začínat 6. tier :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:39 15. Oct 2013
by kucik
Není Gali.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:26 15. Oct 2013
by Bruciacullo
v nedeli vecer bych mohl :) tento tyden mam praxi takze bohuzel, nejsem u pc