Page 32 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:17 06. Oct 2008
by Sorrow
Tak nebudes brat nic.Jen jednou sem se probeh a bylo to v poho uz je to tu zase,zpozdeni a nefunkcnost ikony na plose, sakra:(
Re: Poděkování
Posted: 12:55 06. Oct 2008
by Skipp
Sorrow wrote:Tak nebudes brat nic.Jen jednou sem se probeh a bylo to v poho uz je to tu zase,zpozdeni a nefunkcnost ikony na plose, sakra:(
Windows Vista / nočná mora istá

Re: Poděkování
Posted: 13:51 06. Oct 2008
by Krata
Taky mě postihla nemoc jménem Vista ale dík za to, že ty moje jsou nějak klidné a zatim sem na moc problému nenarazil
Re: Poděkování
Posted: 15:16 10. Oct 2008
by Sveneld
"pobavila" a "potesila" me slapka ve skopku nejenze ma rozsireny dialog ale dokonce od ni hakim nechylt filcky ale obstastnil ji nadmiru dobre a dostal +8zivotu nad max a 1 do utoku

Re: Poděkování
Posted: 12:45 11. Oct 2008
by jaara
Sveneld wrote:"pobavila" a "potesila" me slapka ve skopku nejenze ma rozsireny dialog ale dokonce od ni hakim nechylt filcky ale obstastnil ji nadmiru dobre a dostal +8zivotu nad max a 1 do utoku


Tohle vždycky potěší, nemám pravdu

Re: Poděkování
Posted: 07:57 13. Oct 2008
by nomis_b
Sveneld wrote:"pobavila" a "potesila" me slapka ve skopku nejenze ma rozsireny dialog ale dokonce od ni hakim nechylt filcky ale obstastnil ji nadmiru dobre a dostal +8zivotu nad max a 1 do utoku

no samozrejme urcita (rozumej mala) sance , ze se stane neco pozitivniho tam byt musi, kdyz za to platite, ne
P.S: To jsem rad za takove podekovani.. je to jedno z mych rprvnich dilek v NWN

Re: Poděkování
Posted: 16:23 19. Oct 2008
by Marvin
Chcem pochvalit Kratu za celu jeho pracu ako DM, ale hlavne mu chcem podakovat za to, ako umoznil vyvoj mojej postavy, za pomoc pri utvarani charakteru, napady a za cely obrad v chrame a vsetky veci s tym spojene. Velmi si toho cenim.
Takze velke
DAKUJEM 
Re: Poděkování
Posted: 17:34 19. Oct 2008
by Pajule
já se přidávám v pochvale ..Kráta je fakt surp DM

a docela obdivuju jeho nerva občas to totiž musí bet něco

Re: Poděkování
Posted: 18:54 19. Oct 2008
by Krata
No občas to něco fakt je!
Taky díky, sem rád že vás aspon bavim

Re: Poděkování
Posted: 22:48 19. Oct 2008
by zuuzza
Kratovi a cele druzince zoldaku diky za prijemny vecer

Re: Poděkování
Posted: 23:04 19. Oct 2008
by Neithan1
Ja tiez dakujem hlavne kratovi za dlhotrvajuci monster-Quest a prosim, prosim nenechaj ma upalit na hranici za to ze mozno zapricinim vyhubenie ludstva, dobre ?
Samozrejme vdaka patri aj hracom ktori nam hubenie ludstva sprijemnili.
Re: Poděkování
Posted: 10:23 20. Oct 2008
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat všem hráčům za večerní vycházku (i když někteří hobiti byli skutečně na zabití

). Také bych chtěl poděkovat DMku za zajímavý quest se spoustou NPC a za neskonalou trpělivost a nekonečné oživování - opravdu si toho vážím, je to příjemný a mnou nečekaný bonus.
A nakonec díky za zajímavé setkání s chlapíkem s hořící sekyrou - ještě, že spěchal a neměl dost času na moje zabití, koho by pak při questu ostatní oživovali.

Re: Poděkování
Posted: 16:26 20. Oct 2008
by Skipp
Pripajam sa k podakovaniu dM Kratovi,Sigurdovi za jeho iniciativu a tiez ostatnym hracom najme tim co hraju za hobitov,ktorych rp hra sa mi velmi paci,celu vypravu sprijemnovali atmosferu
Dufam ze sa budem moct (ze budem stihat,lebo cez tyzdne mam toho moc) zucastnit aj pokracovania tohto Q. Velmi ma pritahuje idea zapojenia druidov do problemu
Tak dik zatial
Re: Poděkování
Posted: 23:11 20. Oct 2008
by Skipp
Ja by som chcel poďakovať novo registrovanému uživatelovi a mojmu kamošovi Chillimu, za to že sa registroval na tomto fóre.
Dikes Maťo, konečne dakdo z Nitry

Re: Poděkování
Posted: 06:44 23. Oct 2008
by Tretas
dík kratovi a všem přítomným na včerejším Questu, i když já jsem ho nedokončil ani z poloviny ne?
