Page 311 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:54 11. Apr 2014
by KaTo
Zástupkyně podtemna vydrcena na kritický hody povrchem (stačí proframovat a URČITĚ pustit posledních cca 8 sec videa).
P.S.
Chudák babí...ale hra je hra :mrgreen: :mrgreen: .

Re: Vtípky

Posted: 18:27 11. Apr 2014
by sandoftime
Tenhle jsem viděl naživo :D Bavili jsme se celá rodina tenkrát.

Re: Vtípky

Posted: 20:00 11. Apr 2014
by Bahnak
GOOD

Re: Vtípky

Posted: 21:38 11. Apr 2014
by Amber
Bradavické koleje a jejich jedinečnost... :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=y0Z5_wipT2o

Re: Vtípky

Posted: 13:29 20. Apr 2014
by Amber

Re: Vtípky

Posted: 08:22 21. Apr 2014
by Krysak
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:57 22. Apr 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 18:36 24. Apr 2014
by Bahnak
https://www.facebook.com/photo.php?v=59 ... =2&theater
Co se stane když BOTNáci najdou autodrom s autíčky...

Re: Vtípky

Posted: 01:14 27. Apr 2014
by Caehan
Nejhloupější nestvůry D&D

článek 1.
článek 2.

Já se u toho občas řezal smíchy. Je to dobře napsané. (čeština)

Re: Vtípky

Posted: 13:14 28. Apr 2014
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 20:32 03. May 2014
by Mourisson1
Bez názvu.jpg
:D :D

Re: Vtípky

Posted: 23:00 03. May 2014
by Molly23
Chcete zničit svou kočku?
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:50 03. May 2014
by Caehan
Molly23 wrote:Chcete zničit svou kočku?
Image
To mi připomíná tu: http://youtu.be/Bh7bYNAHXxw?t=23s

Re: Vtípky

Posted: 10:48 04. May 2014
by Bahnak
To není moc vtipný, jako moje kočky zbožňují lítání za laserem a jeho lovení, ne že ne, ale tohle bych jí teda neudělal.

Re: Vtípky

Posted: 10:54 04. May 2014
by Molly23
Bahnak wrote:To není moc vtipný, jako moje kočky zbožňují lítání za laserem a jeho lovení, ne že ne, ale tohle bych jí teda neudělal.
já si to dovedu představit no :). Taková věc by potřebovala dálkové ovládání + navíc člověk nemá radost že ten laser nemůže ovládat :D.