Page 311 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:56 08. Aug 2018
by Pajule
I když se to asi úplně nehodí, tak děkuju Desmondovi, ze se vrátil, yahoool!!!

Re: Poděkování

Posted: 22:23 20. Sep 2018
by RainMan
Děkuji za dnešní večerní RP.
Oni vědí...

Re: Poděkování

Posted: 17:32 18. Oct 2018
by Puxina
Opravovací bedna na věci dobrodruha funguje, takže super, díky :)

Re: Poděkování

Posted: 19:25 28. Oct 2018
by Fryn
Obrovské poděkování Desmondovi, za to do jaké šílenosti mi vrhnul postavu.

Re: Poděkování

Posted: 20:30 28. Oct 2018
by Goran
Chěl bych poděkovat Desmondovi , za perfektně připravený Q s mnoha nečekanými zvraty. Moc jsem si to celé užíl. :)

Re: Poděkování

Posted: 18:53 29. Oct 2018
by Barbar321
Děkuju za zveřejnění vize pro N2. Hned mám lepší představu o tom, proč se dějí věci a k čemu vlastně server směřuje

Re: Poděkování

Posted: 21:37 07. Nov 2018
by RainMan
Díky za dnešní podvečerní sázku a za hru, která se z ní posléze vyklubala. Sláva vítězům. Díky sudímu.

Re: Poděkování

Posted: 09:36 08. Nov 2018
by Barbar321
Taky se připojuju k poděkování. Užil jsem si to :)

Re: Poděkování

Posted: 20:55 21. Dec 2018
by RainMan
Rád bych touto cestou poděkoval Vám všem, které jsem měl tu čest potkávat v průběhu roku ve hře. Stejně tak děkuji celému admin teamu za práci, kterou tu odvádějí ve svém volném čase.

Zároveň přeju Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2019.

Snad se v tom příštím roce budeme setkávat častěji a v hojnějším počtu.

S úctou,

Rainman

Re: Poděkování

Posted: 23:40 20. Jan 2019
by DarkKnight
Strašně bych rád Poděkoval za sebe Nesquinku a Tessi Nalkaranovi za Skvělou rp Hru a čas který nám věnoval !!

Re: Poděkování

Posted: 11:45 22. Jan 2019
by Barbar321
Chtěl bych poděkovat všem účastníkům včerejší výpravy. Vytýčeného cíle jsme sice nedosáhli, i ta chycená duše byla jak na potvoru jen 199%, ale aspoň jsme nenaplnili předpokládanou úmrtnost a aspoň i ten drak vydechl naposled.

Speciální dík patří Kokosákovi za "doprovod" a ochranu přírodního bohatství :D Stejně tak za snahy o morální osvětu srkz na skrz zkažených lovců, které však dopadaly bohužel jen na barbaří půdu.

Re: Poděkování

Posted: 16:59 22. Jan 2019
by radekdnb
Taky chci poděkovat za včerejší hru :)

Po dlouhý době jsem asi zjistil kam budu chodit odpočívat :D

Spešl díky Kokosákovy

Re: Poděkování

Posted: 22:07 12. Mar 2019
by Goran
Chtěl bych poděkovat DM Desmondovi a Nalkovi za vskutku unikátní Q. Hlavně pak za velmi krásnou přípravu a nekonečnou trpělivost s dotazy :-D. Dík patří samozřejmě všem spoluhráčům, kteří se na této akci podílejí ( A že to byl pořádný příspěvek herního času, hlavně zezačátku.).

Re: Poděkování

Posted: 09:18 03. Nov 2019
by LDamian
Díky za včerejší hru.

Výborně jsem se bavil kecáním s vílami u příběhu s kotětem :) , i při posilování nošením postavy - sebevražedného lumika, který se pro větší slávu svého boha vrhá zásadně do středu nepřátel a nikdy neustupuje. Přiznávám, že vzít ho na medvědy byla trochu škodolibost. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:46 19. Nov 2019
by LDamian
Díky tvůrci dungeonu s mravenci. I na ST byl dobrý a přiděláním dalších pater je ještě mnohem lepší. Díky kombinaci slušných expů a několika typů nepřátel, kde každý má své unikátní schopnosti, je to zábavná výzva po dobu několika levelů postavy. Super.

A samozřejmě i díky všem, kdo tam se mnou chodí. :)