Page 312 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:12 05. May 2014
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:34 06. May 2014
by Molly23
Ukrajina a její čarodějové

Re: Vtípky
Posted: 20:59 06. May 2014
by G-ladiator
Největší klikař/smolař (základní úroveň AJ nutnost)
Re: Vtípky
Posted: 22:23 07. May 2014
by Molly23
Tohle je něco strašnýho

na co to sakra vymejšlej.
https://www.youtube.com/watch?v=xohy9gWz7kk#t=211
Re: Vtípky
Posted: 00:15 08. May 2014
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:32 08. May 2014
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 09:00 09. May 2014
by kokosak
Re: Vtípky
Posted: 09:57 09. May 2014
by sandoftime
I put tvarůžky in the suitcase
aneb jak cizinci ochutnávají české klasiky
Re: Vtípky
Posted: 23:45 11. May 2014
by sandoftime
Re: Vtípky
Posted: 09:47 13. May 2014
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 11:02 16. May 2014
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 23:13 16. May 2014
by Puxina
Mnaukolíny útočí

Re: Vtípky
Posted: 01:55 17. May 2014
by D_E_K_A
Re: Vtípky
Posted: 16:29 17. May 2014
by sandoftime
https://www.youtube.com/watch?v=QUYa5aTdjfI
bojovníci podtemna narazili na přeexpeného povrchanna
Re: Vtípky
Posted: 17:09 17. May 2014
by Molly23
sandoftime wrote:https://www.youtube.com/watch?v=QUYa5aTdjfI
bojovníci podtemna narazili na přeexpeného povrchanna
Singham je jinak ale moc pěknej film, doporučuji

mě se moc líbil.