Page 312 of 331
Poděkování
Posted: 14:42 23. Nov 2019
by Progress
Chěl bych poděkovat Damiánovi, za pěkně zahraný Quest s Orky. Moc jsem si ho užil.
Re: Poděkování
Posted: 15:32 23. Nov 2019
by LDamian
Progress wrote:Rád bych poděkoval Damianovi za včerejší zpestření hry, že narazíme na drowy při tom zabloudění jsem fakt nečekal:D
Progress wrote:Chěl bych poděkovat Damiánovi, za pěkně zahraný Quest s Orky. Moc jsem si ho užil.
Rádo se stalo, také mě to bavilo.
Poděkování přesunuta do správného tématu.
Re: Poděkování
Posted: 00:15 30. Nov 2019
by Puxina
Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka

Uff uff chuděra Abina

Re: Poděkování
Posted: 22:40 30. Nov 2019
by artaxas
Puxina wrote:Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka

Uff uff chuděra Abina

Moje řeč

díky všem
Re: Poděkování
Posted: 14:49 01. Dec 2019
by LDamian
Puxina wrote:Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka

Uff uff chuděra Abina

artaxas wrote:Moje řeč

díky všem
Jsem rád, že vás to baví.
Místy sice chaos ukočírovat všechny potvory, které se mnohem raději vrhají na diváky než na bojující, ale jinak je zábavné ty boje pozorovat (i bojovat, když se k tomu dostanu).

Re: Poděkování
Posted: 23:01 02. Dec 2019
by LDamian
Velké poděkování tvůrci dungeonu s Alchymistou a samozřejmě i všem z dnešní výpravy.
Výborně jsem se bavil a že bylo lognutých 12 hráčů také potěší.

Re: Poděkování
Posted: 23:34 05. Dec 2019
by artaxas
Tak dík za společnost na dnešní rubinovo-hnilobné výpravě barbarovi a resovi. Příští výpravu bude mít snad větší účast.

Re: Poděkování
Posted: 13:15 06. Dec 2019
by Barbar321
artaxas wrote:Tak dík za společnost na dnešní rubinovo-hnilobné výpravě barbarovi a resovi. Příští výpravu bude mít snad větší účast.

Také děkuju a budu doufat, že příští a snad i větší účast povede ke zdolání mety pro kraftery nejvyšší a padne tak v prach i legendární drak se svým nahamouněným a tělem kostlivým bráněným pokladům včetně odvalení své kostlivé zadnice z tolik vyhledávané rudné žíly.
Re: Poděkování
Posted: 23:21 17. Dec 2019
by LDamian
Díky všem účastníkům dnešní epické výpravy. Na to, že jsme šli v osmi, tak jen tři smrti nebo kolik, lepší se to.

Re: Poděkování
Posted: 09:41 18. Dec 2019
by Barbar321
Luxusní výprava opět po létech. Moc všem děkuju, užíval jsem si každou chvilku
PS: škoda jen, že z těch tří smrtí (i když myslím, že jich bylo asi víc) tak dvě vyžrala moje postava

Re: Poděkování
Posted: 15:46 18. Dec 2019
by Xantipa
Barbar321 wrote:Luxusní výprava opět po létech. Moc všem děkuju, užíval jsem si každou chvilku
PS: škoda jen, že z těch tří smrtí (i když myslím, že jich bylo asi víc) tak dvě vyžrala moje postava

Díky díky všem, moc mě to bavilo. Byla to přesně ta kombinace rychlosti, napětí a úspěšného poražení několika bossů jak mám ráda
Skvěle jsem si u toho vyčistila hlavu

Mám radost z trofeje

ještěže jsme měli tak šikovného klerika!
Doufám, že si to brzy zopakujeme

a klidně nás může být i víc.
Re: Poděkování
Posted: 22:57 18. Dec 2019
by Pajule
Joo, včera to bylo veselý, zasmála jsem se

hlavně jsem zjistila, že jsem uplně zapomněla jak Nienu technicky hrát hmpf a ani nebyla tak mrzká

Re: Poděkování
Posted: 00:19 02. Jan 2020
by artaxas
Dík dnešním zúčastněným na lovecké, reznicke výpravě.

Re: Poděkování
Posted: 13:50 07. Jan 2020
by Puxina
Díky za konečně rozumné věci, které zpříjemní hráčům hru.
Viz zrušení učitelů a hlavně ten relvl.
Zrušení omezení skillů za lvl je taky fajnový krok.

Re: Poděkování
Posted: 22:49 08. Jan 2020
by artaxas
Tak dík všem zúčastněným za dnešní výpravu. Sem rád, že se zase podařilo nakutat nejcenější kameny a rudu (i když málo

)