Page 312 of 331

Poděkování

Posted: 14:42 23. Nov 2019
by Progress
Chěl bych poděkovat Damiánovi, za pěkně zahraný Quest s Orky. Moc jsem si ho užil.

Re: Poděkování

Posted: 15:32 23. Nov 2019
by LDamian
Progress wrote:Rád bych poděkoval Damianovi za včerejší zpestření hry, že narazíme na drowy při tom zabloudění jsem fakt nečekal:D
Progress wrote:Chěl bych poděkovat Damiánovi, za pěkně zahraný Quest s Orky. Moc jsem si ho užil.
Rádo se stalo, také mě to bavilo. :)

Poděkování přesunuta do správného tématu.

Re: Poděkování

Posted: 00:15 30. Nov 2019
by Puxina
Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka :D Uff uff chuděra Abina :D

Re: Poděkování

Posted: 22:40 30. Nov 2019
by artaxas
Puxina wrote:Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka :D Uff uff chuděra Abina :D
Moje řeč :D díky všem

Re: Poděkování

Posted: 14:49 01. Dec 2019
by LDamian
Puxina wrote:Díky za souboje v aréně, je to sranda, ale makačka :D Uff uff chuděra Abina :D
artaxas wrote:Moje řeč :D díky všem
Jsem rád, že vás to baví.

Místy sice chaos ukočírovat všechny potvory, které se mnohem raději vrhají na diváky než na bojující, ale jinak je zábavné ty boje pozorovat (i bojovat, když se k tomu dostanu). :)

Re: Poděkování

Posted: 23:01 02. Dec 2019
by LDamian
Velké poděkování tvůrci dungeonu s Alchymistou a samozřejmě i všem z dnešní výpravy.

Výborně jsem se bavil a že bylo lognutých 12 hráčů také potěší. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:34 05. Dec 2019
by artaxas
Tak dík za společnost na dnešní rubinovo-hnilobné výpravě barbarovi a resovi. Příští výpravu bude mít snad větší účast. :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 13:15 06. Dec 2019
by Barbar321
artaxas wrote:Tak dík za společnost na dnešní rubinovo-hnilobné výpravě barbarovi a resovi. Příští výpravu bude mít snad větší účast. :biggrin:
Také děkuju a budu doufat, že příští a snad i větší účast povede ke zdolání mety pro kraftery nejvyšší a padne tak v prach i legendární drak se svým nahamouněným a tělem kostlivým bráněným pokladům včetně odvalení své kostlivé zadnice z tolik vyhledávané rudné žíly.

Re: Poděkování

Posted: 23:21 17. Dec 2019
by LDamian
Díky všem účastníkům dnešní epické výpravy. Na to, že jsme šli v osmi, tak jen tři smrti nebo kolik, lepší se to. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 09:41 18. Dec 2019
by Barbar321
Luxusní výprava opět po létech. Moc všem děkuju, užíval jsem si každou chvilku

PS: škoda jen, že z těch tří smrtí (i když myslím, že jich bylo asi víc) tak dvě vyžrala moje postava :D

Re: Poděkování

Posted: 15:46 18. Dec 2019
by Xantipa
Barbar321 wrote:Luxusní výprava opět po létech. Moc všem děkuju, užíval jsem si každou chvilku

PS: škoda jen, že z těch tří smrtí (i když myslím, že jich bylo asi víc) tak dvě vyžrala moje postava :D
Díky díky všem, moc mě to bavilo. Byla to přesně ta kombinace rychlosti, napětí a úspěšného poražení několika bossů jak mám ráda :)
Skvěle jsem si u toho vyčistila hlavu :) Mám radost z trofeje :)

:) ještěže jsme měli tak šikovného klerika!

Doufám, že si to brzy zopakujeme :) a klidně nás může být i víc.

Re: Poděkování

Posted: 22:57 18. Dec 2019
by Pajule
Joo, včera to bylo veselý, zasmála jsem se :D hlavně jsem zjistila, že jsem uplně zapomněla jak Nienu technicky hrát hmpf a ani nebyla tak mrzká :?

Re: Poděkování

Posted: 00:19 02. Jan 2020
by artaxas
Dík dnešním zúčastněným na lovecké, reznicke výpravě. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 13:50 07. Jan 2020
by Puxina
Díky za konečně rozumné věci, které zpříjemní hráčům hru.

Viz zrušení učitelů a hlavně ten relvl.

Zrušení omezení skillů za lvl je taky fajnový krok. ;)

Re: Poděkování

Posted: 22:49 08. Jan 2020
by artaxas
Tak dík všem zúčastněným za dnešní výpravu. Sem rád, že se zase podařilo nakutat nejcenější kameny a rudu (i když málo :mrgreen:)