Page 313 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:42 18. May 2014
by Mourisson1

Re: Vtípky

Posted: 08:40 18. May 2014
by Douragon
Tak to mě zničilo... šup jedu bomby :D

Re: Vtípky

Posted: 18:47 29. May 2014
by Puxina
:D

Re: Vtípky

Posted: 03:07 04. Jun 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:07 05. Jun 2014
by Puxina
To je dost povedené. :D

Re: Vtípky

Posted: 19:16 05. Jun 2014
by Bahnak
Nejde se nepodělit:

Re: Vtípky

Posted: 01:24 08. Jun 2014
by Molly23
Uctívač ďábla :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:05 11. Jun 2014
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 09:48 12. Jun 2014
by J.F.Payne
Kdo viděl minulej díl GoT...

https://www.youtube.com/watch?v=A4oQzTGTc_g

Re: Vtípky

Posted: 10:52 12. Jun 2014
by sandoftime
Tahle scéna se mi děnse líbila. Hlavně to badass přikývnutí toho klučiny :D

Re: Vtípky

Posted: 17:11 18. Jun 2014
by nomis_b
Jsem dneska narazil na super pragramovaci jazyk s nazvem Brainfuck.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Brainfuck

Nazev napovi, jak suprove se v nem asi programuje. Je to teda jen vtipek pro programatory, nicmene, klasicky jednoradkovy prikaz, napr z NWN:

SendMessageToPC( GetFirstPC(), "Hello world" );

se napise v tomhle jazyku:
++++++++++[>+++++++>++++++++++>+++>+<<<<
-]>++.>+.+++++++..+++.>++.<<++++++++++++
+++.>.+++.------.--------.>+.>.

Re: Vtípky

Posted: 17:32 18. Jun 2014
by pavad
nomis_b wrote:SendMessageToPC( GetFirstPC(), "Hello world" );

se napise v tomhle jazyku:
++++++++++[>+++++++>++++++++++>+++>+<<<<
-]>++.>+.+++++++..+++.>++.<<++++++++++++
+++.>.+++.------.--------.>+.>.
Ne ze bych byl stoura... Lec tebou vypsane verzi kodu Brainfuckeru odpovida spise nwn prikaz
PrintString( "Hello world")
Nebot v Tebou poskytnutem kodu brainfucker nikde nekontroluje ze ma poslat string "Hello world" pouze prvnimu PC hraci... ;)

Re: Vtípky

Posted: 09:46 19. Jun 2014
by nomis_b
Tak to je ale fakt šťourání :wall: .. proč ne třeba přes FloatingTextStringOnCreature, a proč tam nemám smyčku na všechny postavy... a proč tam nění debug ... a proč tam nemám GetModule() ...
:wall: :wall: :wall:

Re: Vtípky

Posted: 13:28 19. Jun 2014
by pavad
nomis_b wrote:Tak to je ale fakt šťourání :wall: .. proč ne třeba přes FloatingTextStringOnCreature, a proč tam nemám smyčku na všechny postavy... a proč tam nění debug ... a proč tam nemám GetModule() ...
:wall: :wall: :wall:
No ne ze bych byl stoura... :mrgreen:

Ale prikaz FloatingTextStringOnCreature potrebuje definovat onu kreaturu nad jejiz hlavou (klepetem/chapadlem) se ma string objevit. Zato PrintString je bez dalsich podminek. Ohledne smycek: do toho bych se u FuckBrainu nepoustel. :D :D :D

Ale opravdu, nechci byt stoura. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 19:26 19. Jun 2014
by sandoftime
Image