Page 313 of 329
Re: Vtípky
Posted: 00:42 18. May 2014
by Mourisson1
Re: Vtípky
Posted: 08:40 18. May 2014
by Douragon
Tak to mě zničilo... šup jedu bomby

Re: Vtípky
Posted: 18:47 29. May 2014
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 03:07 04. Jun 2014
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:07 05. Jun 2014
by Puxina
To je dost povedené.

Re: Vtípky
Posted: 19:16 05. Jun 2014
by Bahnak
Nejde se nepodělit:
Re: Vtípky
Posted: 01:24 08. Jun 2014
by Molly23
Uctívač ďábla

Re: Vtípky
Posted: 01:05 11. Jun 2014
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 09:48 12. Jun 2014
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 10:52 12. Jun 2014
by sandoftime
Tahle scéna se mi děnse líbila. Hlavně to badass přikývnutí toho klučiny

Re: Vtípky
Posted: 17:11 18. Jun 2014
by nomis_b
Jsem dneska narazil na super pragramovaci jazyk s nazvem Brainfuck.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Brainfuck
Nazev napovi, jak suprove se v nem asi programuje. Je to teda jen vtipek pro programatory, nicmene, klasicky jednoradkovy prikaz, napr z NWN:
SendMessageToPC( GetFirstPC(), "Hello world" );
se napise v tomhle jazyku:
++++++++++[>+++++++>++++++++++>+++>+<<<<
-]>++.>+.+++++++..+++.>++.<<++++++++++++
+++.>.+++.------.--------.>+.>.
Re: Vtípky
Posted: 17:32 18. Jun 2014
by pavad
nomis_b wrote:SendMessageToPC( GetFirstPC(), "Hello world" );
se napise v tomhle jazyku:
++++++++++[>+++++++>++++++++++>+++>+<<<<
-]>++.>+.+++++++..+++.>++.<<++++++++++++
+++.>.+++.------.--------.>+.>.
Ne ze bych byl stoura... Lec tebou vypsane verzi kodu Brainfuckeru odpovida spise nwn prikaz
PrintString( "Hello world")
Nebot v Tebou poskytnutem kodu brainfucker nikde nekontroluje ze ma poslat string "Hello world" pouze prvnimu PC hraci...

Re: Vtípky
Posted: 09:46 19. Jun 2014
by nomis_b
Re: Vtípky
Posted: 13:28 19. Jun 2014
by pavad
Re: Vtípky
Posted: 19:26 19. Jun 2014
by sandoftime